Jak vyrobit dětskou autosedačku živou

V tomto příspěvku na blogu vás naučíme, jak vyrobit živou autosedačku pro miminko. V tomto článku se dozvíte více o autosedačkách a dalších důležitých aspektech autosedaček.

Kroky, jak vyrobit dětskou autosedačku naživu

Krok 1 – Vezměte si autosedačku a odřízněte její zadní část. Odřízněte jednu stranu a poté podél horní části (neřežte po obvodu, kde je opěrka hlavy). Poté můžete zevnitř vytáhnout veškerou náplň. Nyní sešijte obě strany, které byly zcela otevřené na horní a spodní části dětské sedačky.

-Získejte nějaké falešné květiny u Joann’s za 0,99 $, pokud chcete přidat barvu a nějaký skutečný mech nebo zeleň, která dodá vaší „nové“ hračce život! Nevíte, jak šít? Nemusíte – stačí být kreativní s tavnou lepicí pistolí 🙂

Jak dlouho je autosedačka Britax vhodná?

Autosedačky Britax jsou vyrobeny tak, aby byly bezpečné a pevné. Při správné péči mohou vydržet několik let. Materiály na vnější straně sedačky se časem opotřebují, ale to neznamená, že vaše dítě již není chráněno autosedačkou Britax! Zde je přehled některých věcí, které byste měli vědět o tom, jak dlouho autosedačka Britax vydrží:

-Není nic horšího, než si koupit něco nového a použít to jen jednou nebo dvakrát, než se porouchá (nebo přestane dělat to, kvůli čemu jsme to koupili). Kvalitní produkt, jako je autosedačka Britax, nám dodává jistotu při nákupu, protože víme, že naše vynaložené peníze se vyplatily. Pomáhá udržet naše děti při jízdě v bezpečí a je vyroben pro jejich pohodlí.

-Materiály na vnější straně vaší autosedačky se časem opotřebují v důsledku vystavení vnějším vlivům, jako je poškození sluncem nebo jiné faktory související s počasím, které mohou tyto části poškodit. Budete muset vyměnit některé součásti, pokud se po několika letech zjistí, že jsou vadné, ale není důvod, proč byste si měli dělat starosti s výměnou autosedačky vašeho dítěte úplně!

To znamená, že i když možná zjistíte, že se některé položky na vašem posilovači Britax opotřebovaly, neznamená to, že zmizely i bezpečnostní prvky.

Vaše dítě má se svým novým vylepšeným modelem stále stejnou ochranu, protože všechny tyto důležité aspekty se od poslední iterace nezměnily. Autosedačka bude i nadále schopna odolat stejné rychlosti nárazu, jakou vyžaduje zákon, aby zůstala při srážce pro vaše dítě bezpečná.

Jak a proč se provádí provokační test autosedačky?

Testovací test autosedačky se provádí, aby se zajistilo, že současná sedačka vašeho dítěte bude vhodná pro jeho další vývojovou fázi. Na konci tohoto videa byste měli mít lepší představu o tom, jak jeden provést sami.

Vyprší platnost autosedaček?

-Ano, autosedačky mohou vypršet. Mají na sobě nálepku, na které byste měli zkontrolovat datum expirace. Pokud platnost sedačky vypršela, není již bezpečné ji používat a je třeba ji vyměnit.

Kde by měla být spona na dítěti?

Přidržovací spona by měla být co nejvýše na obličeji dítěte, aby neklouzala. Doporučuje se, abyste měli spony na podbradním pásku směrem ven, ale to se může lišit v závislosti na osobních preferencích a na značce přilby, kterou používáte.

Když dojde k nehodě na kole, první zasahující budou předpokládat, že osoba má na hlavě přilbu, pokud ji uvidí připevněnou na hlavě nebo krku. To znamená, že když si je odepnete z krku, může se to při nehodě ještě zhoršit, protože bez zapínání by se mohlo stát, že by se vám přilba úplně sundala, než aby vám například sklouzla přes oči!

Navíc jeho odstranění po nehodě může také bránit dýchání kvůli průtoku krve z mozku do zbytku těla.

Jak testujete autosedačku?

Při testování sedačky je třeba vzít v úvahu několik faktorů. Můžete to udělat sami nebo požádat o pomoc na místní hasičské stanici, na policii, na místě kontroly autosedaček nebo na pohotovosti v nemocnici – ale nikdy byste na ně neměli spoléhat jako na konečné slovo, zda je sedačka pro vaše dítě dostatečně bezpečná.

Nejlepším řešením může být nákup nového a ponechat si starý použitý, dokud si nebudete jisti, že tento nejnovější model nezpůsobí žádné problémy s instalací bezpečnostních prvků.

Pokud je to možné, pokuste se získat přístup k sedadlům od přátel, jejichž děti vyrostly, abyste mohli otestovat, jak si vedou v průběhu času, aniž byste měli jakýkoli citový vztah k tomu, abyste se na sedadla znovu podívali, pokud se něco pokazí.

Nakonec se ujistěte, že jste neodstranili žádné nálepky na sedadle, i když vám překážejí.

Jak by měly popruhy autosedačky sedět na nohách?

Popruhy autosedačky by neměly být umístěny nad koleny. To může způsobit vážné zranění a vést k dlouhodobým poškozením, jako jsou zlomeniny kostí, poranění nervů nebo dokonce smrt.

Kromě toho, pokud jsou popruhy příliš volné, nemohou ochránit dítě při nehodě. Autosedačky se často dodávají s pokyny, jak je upravit pro děti různého věku; při nastavování bezpečnostního vybavení vozidla vždy dodržujte pokyny výrobce.