Jak vyměníte pokakanou plenku? Průvodce

Jak vyměníte pokakanou plenku? Pokud vaše dítě kaká do plenky, budete to chtít co nejdříve vyměnit!

Zde je postup:

Krok 1 – Odstraňte špinavou plenu. Pokud se na pokožce vašeho dítěte objeví nějaké hovínko, setřete je vlhkým hadříkem.

Krok 2 – Položte pod své dítě čistou plenu.

Krok 3 – Vytáhněte přední část špinavé plenky nahoru a ven z prostoru mezi nohama vašeho dítěte. Špinavou plenku vyhoďte do odpadkového koše.

Krok 4 – Krouživými pohyby opatrně otřete zadeček dítěte vlhkým hadříkem nebo ubrousky. Ujistěte se, že dostanete všechny hovno! Pokud má vaše dítě vyrážku, používejte k čištění POUZE vodu (žádné mýdlo). Osušte jejich dno ručníkem.

Krok 5 – Nasaďte si čistou plenu a ujistěte se, že přední část plenky zastrčíte mezi nohy vašeho dítěte.

Krok 6 – Usmívejte se a obejměte svého malého! Právě jsi jim vyměnil pokakanou plenku!

Jaká je hmotnost Pampers velikosti 2?

Hmotnost velikosti Pampers je přibližně na jednu plenku. Existuje celá řada různých hmotností a velikostí, ze kterých si můžete vybrat, pokud jde o Pampers, takže najít tu ideální pro vaše dítě je snadné.

Se všemi dostupnými možnostmi si můžete být jisti, že se perfektně hodí pro každé miminko. Vyberte si váhu, která vašemu děťátku nejlépe vyhovuje, a začněte s přebalováním!

Jaké jsou další vlastnosti velikosti?

S velikostí se nabízí mnoho skvělých funkcí. Některé zahrnují přiléhavý střih kolem pasu a nohou, ochranu proti protečení a měkkost.

Bez ohledu na to, jakou velikost pro své miminko zvolíte, budou pohodlné a chráněné proti protečení. Pleny mohou být drahé, proto je důležité najít značku, které důvěřujete. Pampers je jméno, kterému rodiče důvěřují již mnoho let a mají k tomu dobrý důvod!

Jaké jsou některé výhody používání?

Používání plen má mnoho výhod. Některé zahrnují udržení vašeho dítěte v suchu, prevenci plenkové vyrážky a snadné použití. Všechny tyto výhody spolupracují, aby vaše ratolest byla spokojená a zdravá.

Plenky mohou být drahé, ale když zvážíte všechny věci, které pro vaše dítě dělají, vyplatí se investovat. Pampers nabízí kvalitní produkt za přijatelnou cenu, takže se můžete spolehnout na to, že vaše dítě dostává tu nejlepší možnou péči. Vyberte si Pampers ještě dnes!

Kolik plen používá 18měsíční dítě?

V prvním roce kojenec spotřebuje přibližně 12 000 plen. Ve druhém roce toto číslo klesne na asi 8000 plen. Ve věku 18 měsíců spotřebuje průměrné dítě přibližně 5000–6000 plen.

Jako obecné pravidlo můžete očekávat, že vaše dítě bude potřebovat asi šest plen denně až do věku dvou let. Po tomto okamžiku by se jejich kontrola močového měchýře měla zlepšit a začnou používat stále méně a méně jednorázových plen.

Některé děti pokračují v nočním smáčení postele i po dosažení tří let, ale to je poměrně vzácné. Pokud máte obavy z toho, zda vaše batole správně prochází nočníkem, určitě si promluvte se svým pediatrem, který vám poradí. Budou vám schopni poskytnout informace specifické pro vývoj vašeho dítěte.

Jak víte, kdy zvýšit velikost plen?

– Když je vaše dítě příliš velké na novorozenecké pleny, měli byste zvýšit velikost.

Když vaše dítě začne být dost staré na to, aby vylézalo z plenky, nebo když se začnou více pohybovat, je čas posunout velikost nahoru.

Budete to vědět, protože padnutí nebude tak dobré a mohou dokonce docházet k netěsnostem! Pokud se vaše děťátko před přebalováním začne zlobit, berte to jako znamení, že potřebujete větší plenky.

Jak děti rostou, mají tendenci jíst více, což znamená, že si mohou naplnit kalhotky rychleji než normálně, takže sledujte pás (neměl by být příliš těsný) a ujistěte se, že nezanechávají červené stopy na stehnech. Všechny tyto věci naznačují, že je čas zvýšit velikost plen.

Dobrým pravidlem však je, že když vaše dítě dosáhne hmotnosti 18 liber, je připraveno na další velikost plenky. Takže pokud si nejste jisti, vždy zkontrolujte váhu a pak se rozhodujte podle toho!

Počítají se pokakané plenky jako mokré?

Neexistuje žádná definitivní odpověď, ale obecně řečeno, ano pokakané plenky se počítají jako mokré.

Jedním z důvodů je, že hovínka mohou obsahovat hodně vlhkosti, a když vytečou z plenky na vaše oblečení nebo ložní prádlo, počítá se to jako namočení.

Dalším důvodem je, že pokud si vaše dítě zašpiní plenku tak, že je obtížné ji úplně vyčistit, pak na jeho pokožce bude stále nějaká přetrvávající vlhkost, která by mohla potenciálně vést k infekci.

Sečteno a podtrženo: Pokud si nejste jisti, zda se konkrétní znečištěná plenka počítá jako případ mokvání, nebo ne, buďte opatrní a zacházejte s ní stejně. Se zdravím svého dítěte nechcete riskovat.