Jak vyhrát Playpen

Jak vyhrát ohrádku? Ohrádka je skvělý způsob, jak udržet vaše děti v bezpečí, když si hrají. Ale jak ho vyhrát?

Zde je několik tipů:

-Zadejte dárky: Existuje mnoho webových stránek, které poskytují dárky pro dětské výrobky. Jednoduše zadejte tolik, kolik můžete, a doufejte v to nejlepší!

-Zeptejte se přátel a rodiny: Pokud znáte někoho, kdo má ohrádku, zeptejte se, zda by byl ochoten vám ji prodat nebo darovat. V nejhorším případě řeknou ne a jedete dál.

-Zkontrolujte online inzeráty: Webové stránky jako Craigslist a Facebook Marketplace jsou skvělými místy k nalezení použité dětské výbavy. Možná se vám podaří najít ohrádku za zlomek maloobchodní ceny!

S trochou snahy byste měli být schopni najít ohrádku pro vaše dítě. Jen nezapomeňte zůstat v bezpečí, když budete nakupovat.

Mohu sbalit a hrát jako dětskou postýlku?

Odpověď je ano! Pack and play lze bezpodmínečně použít jako dětskou postýlku. Ve skutečnosti mnoho rodičů zjišťuje, že balení a hraní jsou neuvěřitelně univerzální a pohodlné na cesty nebo dokonce na každodenní použití.

Zde je několik tipů, jak používat balíček a hrát si jako dětskou postýlku:

– Ujistěte se, že balení a hra jsou na pevném a rovném povrchu.

– Umístěte matraci do nejnižší polohy, aby se dítěti usnadnilo nastupování a vystupování.

– Pokud používáte prostěradla, zasuňte je bezpečně pod matraci, aby se během spánku nebo nočního spánku neuvolnila.

– Umístěte do balíčku několik plyšových zvířátek nebo jiných měkkých předmětů a hrajte, abyste vytvořili útulné „hnízdo“ pro své dítě.

Tak, tady to máte! Použití batohu a hraní jako dětské postýlky je rozhodně možné a může to být skvělá volba pro rodiče, kteří hledají všestranný kus vybavení. Vyzkoušejte to a uvidíte, jak to funguje pro vaši rodinu!

Lze ohrádku použít jako postel?

Před použitím ohrádky jako postele je třeba zvážit několik věcí, jako je výška a velikost ohrádky. Pokud je ohrádka příliš malá, může se vaše dítě cítit klaustrofobicky. Pokud je příliš vysoký, mohou být schopni vylézt.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda je spodní část ohrádky dostatečně pohodlná na spaní. Pro větší pohodlí můžete přidat přikrývku nebo polštář.

Nakonec se ujistěte, že v ohrádce nejsou žádné ostré předměty nebo obnažené dráty, které by mohly vašemu dítěti ublížit.

Pokud se rozhodnete použít ohrádku jako postel, existuje několik způsobů, jak to udělat. Jedním ze způsobů je postavit ohrádku ke zdi, aby se vaše dítě nemohlo vyvalit.

Dalším způsobem je umístit ohrádku do rohu místnosti tak, aby dvě stěny bránily vašemu dítěti ve vyvalení. Ať už si vyberete jakýkoli způsob, ujistěte se, že na své dítě pečlivě dohlížíte, pokud používá ohrádku jako postel.

Pokud máte nějaké obavy ohledně používání ohrádky jako postele, poraďte se s pediatrem vašeho dítěte. Budou vám schopni říci, zda je to pro vaše konkrétní dítě bezpečné, a dají vám tipy, jak ohrádku bezpečně používat.

Co mohu dělat se starou ohrádkou?

Pokud máte starou ohrádku, kterou již nepoužíváte, můžete s ní udělat několik věcí. Zde je několik nápadů:

– Darujte to místní školce nebo školce. Mohou ji používat pro spánek nebo pro mladší děti, které potřebují bezpečné místo na hraní.

– Použijte jej jako dočasný výběh pro domácí mazlíčky. Pokud máte nové štěně nebo kotě, mohou se ve svém vlastním prostoru cítit pohodlněji, dokud si nezvyknou na svůj nový domov. Jen na ně pečlivě dohlížejte, aby tyčinky neokousaly!

– Proměňte to v zahradní květináč. Je to skvělý způsob, jak recyklovat starou ohrádku a přidat trochu zeleně na váš dvůr nebo verandu. Nejprve nezapomeňte na dno vyvrtat několik drenážních otvorů.

Zabírá vám doma stará ohrádka místo? Pokud ano, využijte to jedním z těchto nápadů! A pokud máte nějaké další nápady, určitě se o ně podělte v komentářích níže.

Jak uděláte ze smečky n play batolecí postýlku?

Je to vlastně docela snadné! Vše, co potřebujete, je několik zásob a trochu trpělivosti.

Nejprve si budete muset zakoupit matraci pack n play. Můžete je najít online nebo ve většině dětských obchodů. Jakmile budete mít matraci, budete muset odstranit spodní část balení n play.

To lze provést odšroubováním šroubů, které jej drží na místě. Dále budete muset nařezat dva kusy překližky, aby se vešly do rámu na hraní. Ujistěte se, že překližka je oříznuta tak, aby těsně přiléhala, aby vaše dítě nemělo žádné mezery, kterými by mohlo propadnout.

Nakonec přišroubujte překližku na místo a voila! Nyní jste proměnili svůj balíček n play v postýlku pro batolata.

Pokud hledáte cenově výhodný způsob, jak přemístit své dítě z postýlky do postele, toto je rozhodně správná cesta. Je také skvělý na cesty, protože většina balíčků se dodává s přepravním pouzdrem.

Když je čas přemístit vaše dítě zpět do běžné postele, jednoduše odstraňte překližku a přišroubujte spodní část balení, abyste mohli hrát znovu. Snadno! Přečtěte si další související články, například jak složit yoyo moon ohrádku a jak vychovat dítě bez ohrádky.