Jak vyčistit podložku do ohrádky

Jak čistit podložku do ohrádky? Nejlepším způsobem čištění podložek do ohrádek je ruční mytí teplou vodou a mýdlem bez agresivních chemikálií, které mohou potenciálně podráždit pokožku vašeho dítěte.

Není potřeba používat bělidlo, podložku chraňte před přímým slunečním zářením, protože by mohlo dojít ke změně barvy vláken látky, i když ji dobře vyperete. Necháte-li jej uschnout na vzduchu, pomůžete také odstranit skvrny a zároveň ochráníte jeho integritu za všech okolností!

Postup čištění podložky do ohrádky

Krok 1 – Namočte podložku do mýdlového roztoku asi na 30 minut

Krok 2 – Před dalším použitím jej opláchněte a nechte zcela vyschnout.

Pokud se objeví nějaké zabarvení, zkuste je vydrhnout jedlou sodou nebo citronovou šťávou.

Umíte umýt balíček a hrát?

Při použití pračky s horním plněním se nedoporučuje prát pack n play. Tento druh pračky může způsobit poškození vašeho batohu a dokonce může být nebezpečný pro vaše dítě, pokud tam v tu chvíli bylo.

Pro bezpečnější možnost použijte pračku s předním plněním nebo ruční praní studenou vodou jemným vydrhnutím všech skvrn z batohu. Pokud máte staromódní pračku typu míchačky, NEDÁVEJTE cestovní postýlku tímto procesem, protože se velmi rychle poškodí!

Jaký je hmotnostní limit pro ohrádky?

Některé ohrádky mají hmotnostní limity 25 lb nebo 30 lb. Před použitím se ujistěte, že vaše dítě je v limitu. Pokud má zakoupený produkt nižší hmotnostní limit, nemusí být pro větší děti ideální.

Podložky do ohrádek jsou vynikajícím způsobem, jak učinit jakoukoli ohrádku pohodlnější a bezpečnou pro batolata i miminka. Podložky mohou také pomoci zajistit, aby děti neproklouzly malými mezerami mezi tyčemi u starších modelů, pokud se budou příliš kroutit!

Podložka zabrání malým dětem, aby si ublížili nebo neuvízli v těchto prostorách, a zároveň je ztlumí, když se během dobrodružství v kotcích pro děti dostanou do takových úzkých míst.

Ať už potřebujete větší velikost, než jaká je dodávána s vaším současným modelem ohrádky, nebo jen chcete pohodlnější prostor pro hraní vašeho děťátka, najdete perfektní podložku se spoustou extra odpružení.

Jak rozeberete balíček vynalézavosti ve hře?

Sundáte prostěradlo a matraci. Poté utáhnete hardware na každém rohu, abyste odstranili veškerou vůli v rámu, a poté jej povolte zpět asi o čtvrt otáčky, aby bylo vše pěkně volné.

Vyjmout šrouby nestačí; je třeba je také povolit nebo jinak utáhnout, aby při zvednutí jedné strany po druhé nevypadly. Jakmile to uděláte, jednoduše zvedněte okraj jednoho panelu, zatímco někdo pomůže tím, že ho uchopí oběma rukama (je těžký).

Pomalu přitahujte k sobě, dokud se nepřeloží do poloviny, kde se můžete chytit každé kolejnice, přičemž jednu ruku pusťte z pod sevření, ale stále držte druhý konec paží/rukou na stejné straně, abyste se mohli ohnout a uchopit zespodu opačnou rukou.

Zde musí váš pomocník pustit panel, ale přesto se na něj, pokud je to možné, dívat (budete potřebovat podporu). Vyjměte stejnou paži/ruku, která původně prováděla veškerou práci, nejprve na poslední straně, dokud panely nebudou bez spojů; pak opakujte na straně nápovědy znovu pro druhou polovinu najednou.

Jak uzamknete balíček ingenuity a hrajete?

Chcete-li uzamknout balíček vynalézavosti a hrát, existují tři kontaktní body, které je třeba stisknout současně. První bod je na zadní straně poblíž spodní části mezi dvěma tyčemi. Druhý bod je umístěn asi jednu hodinu od stejné tyče podél malého prohlubně v kovovém rámu.

Nakonec musíte stisknout tlačítko ve tvaru trojúhelníku pod nějakou síťovinou přímo naproti místu, kde jste právě stiskli ukazováčkem po dobu přibližně jedné půl sekundy, dokud nezapadne na místo.

Jak zamykáte kolejnice ohrádek?

Nejprve najděte kolejnici na každé straně pera. V blízkosti místa, kde jej uchopíte, by měl být zamykací mechanismus, abyste jej mohli otevřít nebo zavřít. Pravděpodobně je nejlepší začít s jednou stranou, aby se obě strany shodovaly a vypadaly symetricky, pokud vaši ohrádku uvidí někdo jiný.

Pro zajištění na místě zatlačte na tuto lištu a zasuňte kolejnice k sobě, dokud nezaklapnou na místo a nebudou vzájemně zajištěny. Pokud se to udělá správně, žádné vrtění je znovu nerozdělí!

Poté můžete svou ohrádku bezpečně zavřít, když skončíte s hraním uvnitř na noc, zatlačením na stejnou oblast a současným posunutím protilehlých tyčí směrem ke středu ohrádky, dokud všechny tři zámky současně nezaklapnou a zcela zajistí ohrádku.

Nyní jste úspěšně zablokovali kolejnice ohrádky, aby se dovnitř nikdo nedostal!

Jak rozložíte Pack n Play pomocí kočárku?

Chcete-li rozebrat Pack n Play pomocí kočárku, postupujte takto. Doufáme, že vám to pomůže navždy odložit postýlku vašeho dítěte!

Nejprve vyjměte matraci z korbičky tak, že ji zatáhnete na jedné straně nahoru, dokud nevyskočí ze slotu. Poté zatažením dopředu uvolněte druhou stranu a zvedněte ji. Dále sundejte všechny spojovací prvky, které drží některé části látky, aby je bylo možné v případě potřeby vyprat nebo vypnout (to se snadněji provádí, když jsou položeny).

Nakonec přeložte podélně napůl a srolujte jako spací pytel; doporučujeme použít dvě ruce pro maximální kontrolu nad tím, jak pevně se vše stočí k sobě, než je zajistíte páskami na suchý zip na obou koncích (podívejte se na naše video výše).