Jak vyčistit podložku do ohrádky

Jak čistit podložku do ohrádky? Podložka do ohrádky se může pěkně ušpinit, zvláště pokud po ní vaše ratolest leze nebo se válí.

Zde je několik tipů, jak čistit podložku do ohrádky:

-Začněte odstraněním hraček nebo jiných předmětů z ohrádky.

-Vysajte podložku, abyste odstranili nečistoty, prach nebo vlasy.

– Případné skvrny bodově očistěte jemným čisticím prostředkem a vlhkým hadříkem. Poté nezapomeňte oblast opláchnout.

-Pokud je rohož pratelná v pračce, perte ji podle pokynů výrobce. V opačném případě jej můžete otřít vlhkým hadříkem a nechat uschnout na vzduchu.

Pomocí těchto jednoduchých tipů udržíte podložku do ohrádky čistou a svěží, aby si ji vaše ratolest užila.

Jak nastavit ohrádku Graco

Budete potřebovat následující položky:

– Ohrádka Graco

– Návod k použití

– Křížový šroubovák

– Čtyři AA baterie

Nejprve najděte rovné místo, kde si postavíte ohrádku. Poté rozložte strany ohrádky a zaklapněte je na místo.

Poté pomocí dodaných šroubů připevněte nohy ke spodní části ohrádky. Jakmile jsou všechny čtyři nohy připojeny, můžete nyní vložit baterie do prostoru pro baterie a zapnout ohrádku Graco.

Nakonec si přečtěte návod k použití, abyste se seznámili se všemi funkcemi a jak je správně používat.

Nyní, když máte vše nastaveno, je čas začít si užívat ohrádku Graco! Je to skvělý způsob, jak udržet vaše děťátko v bezpečí a zabavit se, a také skvělý způsob, jak můžete mít trochu klidu s vědomím, že vaše dítě je v bezpečném prostředí.

Máte zabalit matraci a hrát si?

Odpověď je ano! Můžete dát matraci do balíčku a hrát si. Díky tomu bude vaše dítě pohodlnější a poskytne mu měkčí povrch pro spaní.

Existují speciální matrace vyrobené pro balení a hraní, ale můžete použít i matraci do postýlky. Ujistěte se, že matraci před zakoupením změříte, abyste se ujistili, že se vejde do balení a bude hrát.

Jak dlouho může dítě spát ve smečce a hrát si na Graco?

Graco packs n play pojme dítě až do výšky 35 palců a 30 liber. Průměrná doba, po kterou novorozenec spí, je 16 hodin denně.

Vaše novorozeně však pravděpodobně nebude spát celou noc během prvních několika týdnů. Možná zjistíte, že vaše dítě spí kratší dobu během dne a častěji zdřímne. Jak vaše dítě roste, začne v noci déle spát.

Pokud máte Graco pack n play, můžete jej použít jako vyhrazený prostor pro spaní vašeho dítěte. Je důležité vytvořit pro vaše ratolesti pohodlné a bezpečné prostředí pro spaní.

Ujistěte se, že pack n play je v tiché místnosti mimo hlasité zvuky nebo jasná světla. Budete se také chtít ujistit, že balíček n play je na bezpečném místě, mimo jakákoli potenciální nebezpečí.

Jakmile nastavíte dokonalé prostředí pro spaní pro své dítě, je čas začít přemýšlet o tom, jak dlouho může spát ve smečce a hrát si. Graco pack n plays jsou určeny pro děti do výšky 35 palců a 30 liber.

Pokud je vaše dítě v těchto rozměrech, může pravděpodobně spát ve smečce a hrát si 16 hodin denně. Pokud je však vaše dítě větší než tyto rozměry, možná budete chtít zvážit použití jiného typu místa na spaní.

Jak sestavíte Graco Pack N Play?

Při sestavování Graco Pack N Play je třeba dodržet několik jednoduchých kroků. Nejprve rozložte základnu hřiště a postavte ji na požadované místo.

Poté vyjměte přebalovací stanici a připevněte ji na stranu základny pomocí dodaných háčků. Jakmile je přebalovací stanice zajištěna, můžete korbičku přidat tak, že její rohy připevníte k odpovídajícím smyčkám po stranách hřiště.

Nakonec se ujistěte, že jsou všechny čtyři nožičky Pack N Play zajištěny na svém místě, než necháte své ratolesti užívat si nový prostor!

Jak sestavíte Graco Pack N Play s novorozeneckou plenou?

Budete potřebovat následující položky:

– Graco Pack N Play

– Nástavec na zapínání na novorozence

– Návod k použití

Nejprve nastavte Pack N Play podle pokynů v návodu. Dále najděte tři kovové tyče na spodní straně nástavce na napínák.

Jedná se o dva krátké pruty a jeden dlouhý prut. Protáhněte dlouhou tyč otvory v horní části Pack N Play a poté zaklapněte plastové koncovky.

Nakonec protáhněte dvě kratší tyče otvory na obou stranách nástavce na zapínání a zacvakněte je na místo. A to je vše! Vaše plenka Graco Pack N Play with Newborn je nyní sestavena a připravena k použití.

Jak sundáte kryt z kočárku Graco Pack and Play?

Chcete-li sejmout kryt z kočárku Graco Pack and Play, postupujte takto:

– Najděte dva patentky na obou stranách středového švu poblíž horní části krytu.

– Uvolněte obě strany.

– Sklopte horní polovinu krytu.

– Zasuňte spodní polovinu krytu.

– Sejměte kryt z korbičky.

Balíček můžete prát a sušit v pračce a přehrát kryt, nebo jej podle potřeby vyčistit na místě. Pokud potřebujete vyměnit balení a hrát kryt, společnost Graco na svých webových stránkách prodává náhradní kryty pro všechny aktuální modely.

Pokud hledáte něco konkrétního nebo chcete ušetřit nějaké peníze, můžete také najít mnoho možností třetích stran pro obaly balení a hraní online.

To je všechno! S trochou péče bude vaše kočík Graco Pack and Play poskytovat roky používání a potěšení pro vaše nejmenší. Přečtěte si související články, jako kdy dávat novorozence koupat a při jaké teplotě koupat dítě.