Jak vyčistit Pissy podložku do ohrádky

Jak vyčistit počůranou podložku? Čištění podložky do ohrádky není tak těžké, ale potřebujete vědět, jak na to.

Způsoby čištění podložky do ohrádky Pissy

#1. Můžete použít dětské ubrousky nebo jakýkoli jiný čisticí roztok.

#2. Pokud jsou skvrny špatné, možná je budete muset nejprve vydrhnout mýdlem a vodou, než na ně použijete svůj oblíbený čistič. Jen se ujistěte, že okraje nenavlhčíte, protože to způsobí později problémy s plísní, pokud nebudou ani poté řádně vysušeny!

#3. Není nic horšího, než když se v dětském pokoji rozrůstá plíseň, vyhněte se jí úplně podle následujících kroků: Nejprve vyjměte všechny kovové části zevnitř a otřete je hadříkem navlhčeným v teplé vodě (dětské ubrousky k tomu skvěle fungují).

#4. Jako další vezměte svůj oblíbený čistič podložek do ohrádky a nastříkejte jej na vnější stranu podložky. Nechte to několik minut sedět, než vydrhnete všechny velké skvrny, které jsou přítomny. Po dokončení čištění vše opláchněte čistou teplou vodou!

Jak umístit sestavovací ohrádku Akeeva

-Vyjměte všechny kusy z krabice

– Rozložte základnu ohrádky a čtyři sloupky do čtverce

-Vyrovnejte otvory na každém sloupku s odpovídající hmoždinkou na základně

-Vložte šrouby do každého otvoru a ujistěte se, že jsou utaženy

-Připevněte síť ke dvěma sloupkům pomocí stahovacích pásků

-Udělejte totéž s druhým síťovým panelem a zbývajícími sloupky

-Vaše ohrádka Akeeva je nyní připravena k použití!

Jak skládáte dětskou ohrádku?

Dětská ohrádka je uzavřený prostor, kde může vaše dítě zůstat v bezpečí, když potřebujete jít jinam do pokoje nebo domu. Chcete-li sestavit dětskou ohrádku, měli byste postupovat takto:

* Vyjměte všechny části ohrádky a položte je na rovný povrch. Před dalším použitím zkontrolujte, zda nedošlo k poškození, pokud byl obal již otevřen.

* Pečlivě si přečtěte návod k použití a postupujte krok za krokem podle pokynů, které jsou součástí balení produktu. Ujistěte se, že každý díl je bezpečně připojen k jinému dílu, jak je uvedeno v pokynech.

Zkontrolujte například, zda sloupky nohou nejsou uvolněné nebo zda nechybí šrouby, které je pevně drží na místě. Pokud se vám zdá něco špatně, nepoužívejte tuto položku, dokud nebude problém správně vyřešen! Při používání vadných ohrádek došlo k mnoha zraněním.

* Po sestavení umístěte dítě dovnitř a pevným zatlačením na každou z nich zkontrolujte, zda jsou všechny strany bezpečně zajištěny. Pokud ne, dítě by se mohlo dostat ven nebo by se mohly zachytit prsty. Pokud je ohrádka správně upevněna, vaše ratolest se nyní může bavit pod dohledem, zatímco vy si odpočinete!

Ujistěte se, že nikdy nenecháte dítě bez dozoru v ohrádce a také je sledujte, když prozkoumává své nové prostředí. Buďte si vědomi jakéhokoli nebezpečí udušení, jako jsou malé kousky, které se mohou časem uvolnit. Veselé hraní!

Jak opravíte trhlinu v ohrádce?

Pokud má ohrádka vašeho dítěte trhlinu, měli byste problém vyřešit. To pomáhá chránit dítě před uvíznutím paže nebo ruky mezi materiálem a způsobení možného zranění.

Pokud je vaše pero látkové, můžete použít nažehlovací záplatovací sadu, ale ty fungují pouze na menší natržení. Pokud je vaše pero kovová síť, nebojte se pokusit se najít odpovídající kousek, protože to s jeho neobvyklým tvarem a velikostí nebude snadné.

Místo toho si prostě kupte nový, aby nezůstaly žádné mezery, kudy by se do vašeho domu mohly dostat brouci, když jsou venku a hrají si za pěkných dnů!

Jak skládáte ohrádku?

Dobrá ohrádka je bezpečným místem, kde si vaše ratolest může prozkoumat a protáhnout si nohy. Nejlepší druh ohrádky přichází s nějakou formou úložiště, takže si s sebou můžete vzít všechny potřebné předměty, jako jsou plenky nebo ubrousky, aniž byste je museli nosit v náručí.

Měli byste také zkontrolovat, zda na samotné drátěné ohrádce nejsou žádné ostré hrany – to by mohlo vaše dítě zranit, pokud by se příliš pohybovalo! Místo přikrývek použijte uvnitř spací pytel, protože je to bezpečnější.

Balení a hraní je skvělé pro účely cestování, ale není vždy vhodné, protože děti z nich ještě vyrostou, když dosáhnou věku tří měsíců! Ujistěte se, že kolem místa, kde plánujete umístit ohrádku, máte nějakou síť, abyste se vyhnuli ošklivým nehodám.

Nejlepší způsob, jak sestavit ohrádku, je postupovat podle pokynů, které jsou k ní přiloženy. Někdy to může být trochu matoucí, takže se možná budete chtít podívat na video o tom, jak to udělat, než začnete. Není to tak těžké – vše, co potřebujete, je trpělivost!

Pokud se necítíte dobře skládat ohrádku sami, požádejte o pomoc někoho jiného. Můžete také hledat online tipy a triky, jak nastavit svůj konkrétní model ohrádky.

Jak dlouho by mé dítě mělo zůstat ve své postýlce?

Opět neexistuje žádný stanovený časový rámec, kdy by děti měly opustit své postýlky. Někteří jsou připraveni se přestěhovat ve věku kolem šesti měsíců, zatímco jiní nechtějí odejít, dokud se jim neblíží jeden rok.

Obecně však platí, že je nejlepší počkat, dokud vaše dítě nedosáhne přibližně patnácti kilogramů, než je přemístíte do batolecí postele nebo běžné postýlky bez bočních výškových tyčí.