Jak vyčistit ohrádku ve vaně

Jak vyčistit ohrádku ve vaně? Je skvělé, pokud máte pevnou ohrádku s čistitelným povrchem.

Jsou však chvíle, kdy není tak snadné odstranit vrstvy špíny a špíny z položek vašeho dětského vybavení.

Pokud chcete ušetřit čas a možná i peníze, vyzkoušejte tento tip na čištění:

Krok 1 – Když použití mýdla nebo saponátu nefunguje – přidejte jedlou sodu a následně ocet na odolné skvrny, jako je zaschlý jogurt nebo rozsypaný prášek.

Místo octa můžete také použít citronovou šťávu, přičemž všechny ostatní ingredience zůstanou stejné! K čištění kovových tyčí na ohrádce použijte ocelovou vlnu

Krok 2 – Chcete-li vyčistit základnu plastové ohrádky, naplňte vanu horkou vodou a přidejte trochu prostředku na mytí nádobí.

Krok 3 – Před vydrhnutím kartáčem nechte asi 20 minut nasáknout. Pokud zůstanou nějaké odolné skvrny, můžete použít také trochu jedlé sody.

Krok 4 – Opláchněte pěnu a nechte vše úplně vyschnout, než své dítě vrátíte zpět! Pokud máte látkové vycpávky nebo potahy na matraci do ohrádky, ujistěte se, že je perte samostatně v jemném cyklu se studenou vodou a jemným čisticím prostředkem. Sušte na lince nebo v sušičce na nízkou teplotu.

Jednotlivé kousky pěny můžete dát i do pračky. Ujistěte se, že je perete na jemný cyklus se studenou vodou a jemným mycím prostředkem.

Jsou ohrádky dobrý nápad pro miminka?

Ano, pokud je používáte správně. To znamená, že dítě by mělo být vždy pod dohledem, když je v ohrádce, i když v noci podřimuje nebo spí. Není bezpečné nechávat miminka po určitou dobu o samotě, aniž byste viděli, co dělají, pokud nemáte účinnou ohrádku.

Některé lze snadno složit a jiné jsou dodávány s pouzdry, takže jejich odvoz z domova není vůbec těžký. Pokud jsou v okolí nějaká nebezpečí, při kterých by se dítě mohlo při hře zranit, nedávejte ho do ní, dokud tato nebezpečí nevyřeší někdo jiný, kdo ví, jak je bezpečně opravit.

Nechtěli byste, aby jejich první lekce o hřištích byla učením se o potenciálně nebezpečném vybavení. Nejlepší způsob, jak zajistit, aby bylo vaše dítě v ohrádce v bezpečí, je použít takovou, která má na dveřích uzamykací mechanismus.

To jim zabrání vystoupit a zatoulat se, pokud budete muset na pár minut ustoupit. A nikdy nedávejte do kotce s miminkem nic jiného jako zvířata nebo jiné děti. Je důležité si uvědomit, že jsou určeny pouze pro hru pod dohledem.

Děti potřebují spoustu času mimo své postýlky a ohrádky, takže používání jedné z nich by vám nemělo bránit v tom, abyste je vzali na procházky nebo si s nimi hrály doma. Jen se ujistěte, že jsou vždy na dohled, když nejsou v postýlce nebo kotci.

Americká pediatrická akademie doporučuje ne více než hodinu v kuse, ale neříká, jak staré by mělo být vaše dítě, než zůstane samo.

Jak sestavíte Eddie Bauer Pack N Play?

Proces sestavení Eddie Bauer Pack N Play je poměrně jednoduchý. Prvním krokem je otevřít balíček a odstranit všechny kusy. Existuje několik různých částí, které tvoří ohrádku, včetně rámu, matrace a bočnic.

– Prvním krokem je otevřít balíček a odstranit všechny kusy

– Existuje několik různých částí, které tvoří ohrádku, včetně rámu, matrace a bočnic

– Dále budete muset zaklapnout rám k sobě vložením tyčí do určených drážek

-Jakmile je sestaven, rozložte na něj látku tak, abyste viděli, kam každá strana vede

-Potom pomocí zavíracího špendlíku nebo ostré jehly vypichněte otvory v každém rohu látky a připevněte ji k rámu nití popř. Nezapomeňte také zašroubovat šrouby na každé straně Pack N Play

-Poté je čas vložit matraci. Matrace by měla těsně zapadnout do rámu bez přebytečného prostoru na obou stranách

-Posledním krokem je připevnění bočnic zacvaknutím na místo. Pro trvalejší uchycení můžete použít i šrouby.

Jak složíte ohrádku Eddieho Bauera?

Existují dva způsoby, jak sbalit ohrádku Eddie Bauer. Prvním způsobem je odjištění pantů a přeložení ohrádky napůl. Druhým způsobem je odstranit čtyři šrouby, které drží spodní panel na místě, a poté panel sejmout. Po sejmutí panelu můžete ohrádku složit na polovinu.

Jakmile ohrádku složíte, lze ji uložit na malém prostoru. Ve složeném stavu zabírá méně než jednu čtvereční stopu úložného prostoru.

Díky tomu se dá snadno uložit do skříně nebo pod postel. Pokud si ho potřebujete vzít s sebou na dovolenou, snadno se vejde do kufru nebo příruční tašky.

Chcete-li ohrádku postavit, rozložte ji a připevněte horní panel ke každému ze dvou oblouků. Jakmile připojíte všechny čtyři panely, je vaše ohrádka Eddie Bauer připravena k použití. Vaše děťátko si zamiluje hraní v tomto barevném hracím koutku plném zábavy!