Jak vyčistit ohrádku octem

Vědět, jak vyčistit ohrádku octem, je skvělý způsob, jak udržet bakterie a bacily daleko od vašeho dítěte. Ocet má schopnost zabít 99 % všech choroboplodných zárodků v domácnosti, takže je účinným čističem na jakýkoli povrch ve vaší domácnosti.

Je také cenově dostupný a snadno se používá. Níže probereme, jak můžete ocet použít jako přírodní čisticí prostředek pro vaši ohrádku, díky které bude pro vaše dítě bezpečná a zdravá.

Jak vyčistit ohrádku octem

Je čas vyčistit ohrádku. Potřebujete kbelík teplé vody, bílý ocet a prací prostředek. Nalijte směs do nádoby a poté do ní ponořte hadřík nebo houbu. Mělo by to stačit na jednu stranu každého panelu, abyste je mohli drhnout, dokud nebudou opět pěkné a čisté.

Horní povrchy nevyžadují tolik pozornosti, protože stejně budete mít vždy něco zakrývající tyto oblasti, ale ujistěte se, že na žádném povrchu, včetně spodních panelů, nezůstala žádná špína, což může vyžadovat více práce, abyste se dostali správně!

Když je toto vše hotovo, jednoduše vše opláchněte čistou vodou z hadice, než ohrádku znovu zavěsíte.

Jak vyčistíte balíček N Play bez octa?

Existuje mnoho dalších způsobů, jak čistit batoh bez použití octa. Ocet je neuvěřitelně užitečný, ale neměl by se používat na každém povrchu v domácnosti, protože může některé povrchy poškodit!

Zde je návod, jak používat domácí potřeby místo octa, abyste se zbavili skvrn a zápachu, které se běžně vyskytují v balení n play:

Proti nepříjemným pachům použijte jedlou sodu. Jedlá soda dokáže zázraky zbavit se i těch nejodolnějších páchnoucích pachů, jako jsou zvratky nebo moč, které se snažíte vyčistit z oblasti plen vašeho dítěte.

Jednoduše nasypte jedlou sodu na všechna místa se zápachem (ujistěte se, že vám nic neunikne!), poté nechte přes noc uležet a poté ráno vysajte.

Vyzkoušejte mýdlo & voda při čištění vyplivla. Pokud vaše dítě hodně plivne, zjistíte, že mu často čistíte pyžamo a povlečení. Udělejte to rychle nástřikem mýdla & vodou na potřísněná místa a před praním jako obvykle vydrhněte starým zubním kartáčkem, pokud je to nutné.

Vyzkoušejte peroxid vodíku na lehké skvrny nebo skvrny od rzi.

Jak získáte skvrny z podložky Pack N Play?

Odstraňování skvrn z balení je nejlepší provést kombinací přísad.

Nejprve je třeba smíchat čtvrt šálku dětského pracího prostředku se dvěma lžícemi jedlé sody a trochou vody a poté skvrnu potřít roztokem.

Počkejte asi deset minut a poté v případě potřeby otřete hadříkem a trochou vody.

Jak dostanete plíseň z Pack N Play?

Je možné vyčistit plíseň z balení n play. Následuj tyto kroky. Možná budete potřebovat nějakou pomoc v závislosti na vašem fyzickém stavu a velikosti/hmotnosti produktu.

Prvním krokem by mělo být odstranění z místa, kde ho nyní držíte, už nechcete rozšiřovat další plíseň pohybem tohoto! Po vyjmutí sundejte všechny odnímatelné části, které lze umýt nebo úplně rozebrat (jako je přebalovací deska).

Poté použijte mýdlo a vodu s přidaným bělidlem podle doporučení výrobce, pokud je k dispozici; jinak přidejte asi půl šálku na galon [vody]. Pokud místo toho používáte ocet, zkuste přidat dvě polévkové lžíce na galon [vody].

Vše vydrhněte zubním kartáčkem. Před dalším použitím nechte vše zcela zaschnout, u většiny produktů obvykle stačí přes noc.

Jak dostanete plíseň z dětské houpačky?

Chcete-li odstranit plíseň z dětských houpaček, nejprve určete, jaký je materiál. Pokud je to plast, použijte bělicí sprej k likvidaci mikrobů a poté opláchněte vodou.

Látkové sedačky nebo jiné povrchy vydrhněte mýdlem a horkou vodou, než je nechte několik hodin vyschnout na slunci.

Jak čistíte oboustranný napper Graco?

Pro rodiče, kteří hledají

Nejprve sundejte všechny díly, které lze vyjmout, a poté je složte před sebou, aby se neztratily. Poté na každý kousek použijte jemné mýdlo a teplou vodu, než jej vydrhnete starým zubním kartáčkem.

Jakmile je vše vyčištěno, důkladně je jeden po druhém opláchněte pod studenou tekoucí vodou, dokud nezůstane žádné mýdlo nebo žádné zbytky. Poté umístěte každý díl vedle jeho odpovídajícího protějšku, abyste věděli, která se kam dostane, až to později znovu složíte.

Nakonec vložte každý kus do suchého ručníku a ponechte mezi jednotlivými předměty určitý prostor, aby se vlhkost mohla odpařit. Po několika hodinách je před dalším použitím zkontrolujte, abyste se ujistili, že jsou zcela suché.

Jak zabráním tomu, aby moje batole nevylezlo z Pack N Play?

Vyskakovací stříška na postýlku je dokonalým řešením, jak udržet vaše dítě v bezpečí uvnitř jejich Pack n Play za všech okolností. Tento baldachýnový stan ve stylu kempingu se snadno vejde na vršek nebo kolem jakéhokoli batohu a hraní a poskytuje bezpečnější prostor pro děti, když spí nebo si během dne zdřímnou v přirozeném světle.

Vyskakovací design lze rychle sestavit během několika minut a funguje skvěle pro vnitřní i venkovní použití na zahradě nebo v obývacím pokoji.

Zamilujete si, jak usnadňuje cestování s naší kompaktní a lehkou stříškou. Zabraňuje také kočkám lézt do oblasti Pack n Play vašeho dítěte – a navíc blokuje otravné komáry.