Jak vyčistit obal na kočárek UPPAbaby: Průvodce pro nové maminky

Jsme tu, abychom vám pomohli! V tomto blogovém příspěvku si ve 3 snadných krocích projdeme, jak vyčistit kryt kočárku UPPAbaby.

Pokud jste čerstvá matka, pak není pochyb o tom, že jste se cítili zahlceni veškerým dětským vybavením, které souvisí s výchovou vašeho novorozence. Jednou z těchto položek může být kryt vašeho kočárku UPPAbaby. Čištění této položky se může zdát nemožné, protože se zdá být tak velké a podrobné k čištění. Ale nebojte se!

Postup, jak vyčistit kryt UPPAbaby Bassinet

Krok první: Namočte kryt kočárku UPPAbaby na 20 minut do vody a saponátu. Tím se uvolní nečistoty na povrchu vašeho krytu a usnadní se pozdější čištění.

Krok dva: Jakmile si potah namočíte, pořiďte si houbičku nebo pračku a jemně ji vydrhněte mýdlem a vodou, dokud z látky neodstraníte všechny nečistoty. Nepoužívejte příliš velký tlak, abyste nepoškodili žádnou část jemného materiálu krytu.

Krok třetí: Před dalším použitím nechte kryt kočárku UPPAbaby vyschnout na vzduchu! Pokud je to možné, umístěte jej někam poblíž, kde není otevřený plamen, protože to může způsobit smrštění a deformaci pěny.

Jak odstranit tkaninu baldachýnu UPPAbaby

Toto je podrobný návod, jak odstranit látku z baldachýnu UPPAbaby.

Krok první: Odstraňte všechny spony nebo přílohy, které jej drží na místě, a poté rozeberte všechny stehy podél jeho okraje pomocí rozrývače švů. Může být užitečné, když někdo drží jeden konec, zatímco vy táhnete a trháte za druhý. Dávejte pozor, abyste si nezachytili prsty!

Krok dva: Po vyjmutí všech stehů se opatrně pomalu odtrhněte z každé strany, dokud nebude dostatek místa, abyste mohli obě ruce zasunout dovnitř a chytit konec naproti, kde jsou umístěny, jak je znázorněno na obrázku výše.

Jemně zatáhněte směrem ven, dokud nebude zcela odstraněn. Pak to klidně vyhoďte nebo ukliďte po domě.

Krok třetí: Vyhoďte veškerá uvolněná vlákna a jděte svou veselou cestou!

Boční poznámka: Není nutné prát látku, pokud nemá zápach nebo skvrny (myslete na to, když si poprvé obléknete novou košili). Pokud tomu tak je, doporučuji ho hodit do pračky za studena s trochou pracího prostředku a nechat uschnout, než jej znovu uložíte zpět do koše.

Pokud jsou však po odstranění stehů, jak je uvedeno výše, patrné pachy nebo skvrny, postupujte místo toho podle níže uvedených kroků. Výhodně v rukavicích, aby se během tohoto procesu neznečistilo ruce.

Pro skvrny způsobující zápach – Kbelík naplňte do poloviny horkou vodou. Přidejte ¼ šálku bělidla a ½ čajové lžičky jedlé sody, poté roztok pořádně promíchejte, aby se úplně rozpustil v kbelíku (na to můžete použít lžíci).

Ponořte špinavou látku, která je stále připevněna na horní části vašeho kočárku, do směsi asi na pět minut, než ji vyjmete a opláchnete pod studenou vodou.

Důkladně vypláchněte veškerou tekutinu, která zbyla z procesu praní, jako byste ji pili – opět v rukavicích! Pro skvrny způsobující zápach – Kbelík naplňte do poloviny horkou vodou. Přidejte ¼ šálku bělidla a ½ čajové lžičky jedlé sody, poté roztok pořádně promíchejte, aby byl v kbelíku zcela naředěn.

Před odstraněním a opláchnutím pod studenou vodou ponořte celou špinavou látku do směsi asi na pět minut. Důkladně vypláchněte veškerou tekutinu, která zbyla z procesu praní, jako byste ji pili – opět v rukavicích!

Jak odstraníte škrábance z UPPAbaby Vista?

UPPAbaby Vista může být obtížné vyčistit, protože má mnoho zákoutí. K odstranění škrábanců budete potřebovat ostrý nástroj, jako je stará kreditní karta nebo nůž na máslo. Jednoduše jej otřete proti poškrábání v jednom směru, dokud neuvidíte nějaké zlepšení. Až to budete mít hotové, použijte vosk do auta, abyste se ujistili, že váš kočárek vypadá lesklý a nový!

Jak vyčistit kočárek UPPAbaby?

Kočárek UPPAbaby může být skvělým přírůstkem do vaší rodiny, ale jeho údržba je velmi náročná. Při čištění materiálu na rámu a tkanině dětského kočárku můžete postupovat podle tří jednoduchých kroků:

Krok 1. Začněte postřikem povrchu vodou z rozprašovače. Možná to budete muset udělat několikrát, dokud nebudou odstraněny všechny nečistoty.

Krok 2. Dále použijte mýdlo nebo prací prostředek smíchaný s teplou vodou (poměr asi jedna polévková lžíce na galon) a otřete všechny zaschlé skvrny měkkým hadříkem. Nepoužívejte příliš velký tlak!

Krok 3. Vypláchněte veškerou kapalinu, která zbyla z procesu praní, pod studenou vodou a úplně vysušte

Pokud je kryt kočárku UPPAbaby vyroben z látky, budete jej muset často vysávat, abyste odstranili nečistoty a prach. Rovněž byste měli pravidelně kontrolovat jakékoli známky opotřebení nebo roztržení materiálu, které by mohly naznačovat potenciální problém.

Závěr

Doufám, že po přečtení tohoto článku jste se dozvěděli, jak vyčistit kryt kočárku UPPAbaby