Jak vyčistit kočárek Disney: Základní rady

Jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat, aby vaše dovolená Disney byla co nejméně stresu, je zajistit, aby byl dětský kočárek čistý a připravený k použití. Tento proces se může zdát skličující, ale nemusí. Tento blogový příspěvek vás naučí, jak vyčistit kočárek Disney v pouhých pěti krocích!

Kroky k čištění kočárku Disney

Krok 1. Odstraňte gumové, plastové nebo síťové sedadlo a otřete jej vlhkým hadříkem, abyste odstranili veškeré usazené nečistoty.

Krok 2. Naneste trochu vody na houbičku nebo hadr a otřete tvrdé povrchy, jako je rám kočárku, držadla a kola. Věnujte zvláštní pozornost rohům, které by mohly sbírat špínu z vašich bot, když je tlačíte po městě.

Krok 3. Vyjměte látková sedadla – pokud jsou odnímatelná – abyste je mohli namočit, aby se lépe smývaly skvrny. Poté všechny povrchy opláchněte čistou vodou a poté je vložte zpět do slotů pro skladování!

Krok 4. Následuje čas mýdla! Smíchejte jemný čisticí prostředek na nádobí smíchaný s teplou vodou (jeden díl mýdla a jeden díl vody). Jak to funguje? Pokud existuje obzvláště odolná skvrna, vyčistěte ji pomocí vatového tamponu.

Vysušte papírovými ručníky a poté vložte látková sedadla zpět do slotů pro uložení. To může být jednodušší, pokud jste je předem odstranili!

Jak uložím kočárek?

Ujistěte se, že uvnitř není žádná voda – to časem způsobí plísně a plísně – vytlačte přebytečnou tekutinu, aby při skladování v původní nádobě nebo na jiných bezpečných místech, jako jsou plastové nádoby, nekapala všude zahrnovat věci jako koše na prádlo). Je také důležité udržovat kočárek mimo povrchy, které by mohly shromažďovat úniky, jako jsou koberce nebo dlaždice s maltou.

Jak dlouho mám svůj kočárek Disney čistit?

Čištění se doporučuje třikrát denně – první ráno, poté v poledne a nakonec před spaním. V závislosti na tom, jak je váš kočárek špinavý, možná budete muset každý z nich provádět častěji než jednou denně!

Jak mám vyčistit svůj Disney kočárek?

K lehkému čištění (např. Setření polštářů nebo venku) použijte teplou vodu smíchanou s mýdlem, čisticím prostředkem na nádobí nebo speciálním čisticím prostředkem, který je určen pro jemné povrchy, jako jsou autosedačky.

Pokud se vám zdá obzvláště špinavé a obtížné odstranit skvrny z určitých oblastí podložky sedačky, zvažte místo toho použití jedlé sody, která pomůže rozbít oleje; to lze použít jako univerzální čistič smícháním jednoho šálku do dvou galonů horké vody a nalitím na jakoukoli oblast, po které je třeba věnovat pozornost. Poté, co jste na několik minut namočili, opláchněte teplou vodou smíchanou s pracím prostředkem.

Jak často bych měl svůj Disney kočárek čistit?

Na trhu je tolik různých typů kočárků, že není stanoven čas a frekvence pro potřeby každého jednotlivce. Některým rodičům může stačit provést lehké čištění jednou denně, zatímco jiní mohou mít obtížnější skvrny nebo nečistoty, které vyžadují častější pozornost-možná dokonce každodenní čištění!

Nejlepší, co můžete udělat, je najít to, co ve vaší konkrétní situaci funguje nejlépe, a držet se toho co nejvíce; doporučujeme vám podívat se na návody od jiných bloggerů, kteří se s těmito otázkami zabývali před vámi, pokud máte potíže s tím, abyste to všechno vyřešili sami!

Jak z textilního kočárku získáte plíseň?

Nejčastějším viníkem plísní je vlhko a vlhkost. Pokud v poslední době prší nebo je vlhko, je možné, že se tyto prvky dostaly i do vašich tkanin-a pokud je ponecháte nezaškrtnuté, může se během několika dní změnit na formu, v závislosti na tom, jak dlouho expozice probíhala.

Co člověk potřebuje k boji proti těm ošklivým bublinám hub? Roztok pro boj s plísní (bělidlo chloru). Budete chtít smíchat přibližně 50% chlorového bělidla s vodou, dát tuto směs na hadr a poté setřít všechny viditelné známky kontaminace; ale než to uděláte, vyzkoušejte si nenápadnou část látky.

Jak odstraníte rez z kočárku?

Očistěte místo drátěnkou nebo ocelovou vlnou. Opláchněte všechny stopy mýdla a vody, poté naneste na příslušný kovový povrch odstraňovač rzi, než jej necháte hodinu odležet, aby se veškerá stávající rzi z tohoto místa rozpustila.

Jakmile necháte tuto dobu projít, vyčistěte problémovou oblast, dokud nebudou viditelné známky koroze-to by mělo trvat přibližně pět minut. Poté kočárek ještě jednou opláchněte a důkladně osušte; v případě potřeby však tyto kroky několikrát opakujte, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku!

Jak čistíte kola kočárku?

Kola očistěte teplou vodou a mýdlem na nádobí, poté všechny tyto materiály řádně opláchněte. Jakmile důkladně setřete všechny nečistoty nebo špínu, které se nahromadily na ráfcích kol, vysušte je rychlým setřením čistým ručníkem-nebo je nechte vyschnout na vzduchu, pokud v tomto místě nejsou příliš špinavé !