Jak vyčistit houpací koš Kolcraft Light Vibes

Pokud jde o to, jak vyčistit houpací koš Kolcraft Light Vibes Rocking, je několik věcí, které byste měli vědět. První věcí je, kolik času máte na další použití kočárku.

Pokud plánujete jeho použití hned, pak si nedělejte starosti s tím, jak vyčistit houpací koš Kolcraft Light Vibes Rocking, protože vše, co musíte udělat, je setřít vlhkým hadříkem a osušit ručníkem. Pokud ale vaše další použití bude za méně než jeden den, čtěte dále!

Jak odemknout balíček Baby Trend Pack N Play

Krok 1. Zvedněte střed podložky. Uvidíte, že je připevněn na čtyřech místech pomocí suchých zipů. Oddělte tyto části a odeberte je pod sebou, počínaje částí v horním rohu, která je vám nejblíže. Může to vyžadovat určité úsilí, protože každá část byla přilepena společně s horkým lepidlem kvůli stabilitě během přepravy.

Krok 2. Jakmile jsou všechny čtyři kusy odděleny, zvedněte základnu matrace (s dítětem uvnitř, pokud je přítomno). Přední strana tohoto kusu by měla směřovat k vám, takže nyní převraťte svůj nový baset Pack ‚N Play na jeho zadní stranu, kde by uprostřed měl být kovový pruh.

Krok 3. Nyní nadzvedněte rohovou látku poblíž levé ruky a uvidíte, že k dalšímu dílu je připevněna další záložka na suchý zip. Opatrně odstraňte oba kusy od sebe a odložte je prozatím stranou, kde se neztratí v žádném nepořádku nebo dětských nepořádcích!

Krok 4. Jakmile budou odstraněny všechny čtyři rohy (opět po dvou), ještě jednou překlopte basinet Pack ‚N Play, abyste se znovu podívali na jeho spodní stranu.

S pomocí dospělého uchopte jednou rukou spodní část jedné boční kolejnice a druhou volnou rukou se držte konce, který je vám nejblíže; pomalu vytáhněte ven, dokud se neroztáhne tak daleko, jak to jen půjde.

Měli byste slyšet cvaknutí, které naznačuje, že boční lišta se zajistila na místě a nyní je prodloužena na celou délku.

Krok 5. Opakujte tento postup s každou ze tří zbývajících stran a ujistěte se, že zatáhnete za všechny čtyři stejně, aby se nevytvářely „vlny“ v podložce matrace vašeho basového boxu Pack ‚N Play, která by mohla dítěti způsobovat nepohodlí, když je zdřímnutí uvnitř! S prvními kroky z cesty jsme připraveni nastavit balíček a hrát!

Jak vyčistit dno ohrádky

První věc, kterou musíte udělat, je dát nějaké papírové ručníky na spodní část kočárku. Poté vezměte rozprašovač a navlhčete jednu stranu papírového ručníku.

Ujistěte se, že používáte pouze vodu, protože to nezničí žádnou část této hračky nebo produktu obecně. Dále otřete všechny oblasti zbytky mýdla, které mohou zahrnovat vnitřní podšívku ze síťoviny i vnější plastový rám.

Pokud existují odolné skvrny jako takové, zkuste použít přírodní čisticí prostředky, jako je ocet a jedlá soda, smíchané pro drhnutí bez drsných chemikálií.

Poté, co je vše důkladně setřeno teplou mýdlovou vodou z vodovodu, opláchněte zbytky mýdlové pěny opětovným postřikem čistou studenou vodou, dokud z hračky nevyjde nic jiného. Nakonec jej nechejte úplně uschnout, než jej odložíte nebo znovu použijete.

Jak složit ohrádku Cosco

Nejprve stiskněte uvolňovací tlačítko umístěné v horní části rámu poblíž držadla a současně zatáhněte nahoru na obou stranách. Poté vyjměte všechny odnímatelné části, jako například podnožku nebo vložky do přebalovacího stolu, zvednutím přímo ze závěsů nahoru.

Nakonec se postavte nohama na šířku ramen a přidržte se obou stran ohrádky, aby se opřela v úrovni pasu a přeložila na polovinu podélně, poté ji ještě jednou složte na polovinu na šířku, dokud vše správně nesložíte na třetiny. Před vložením zpět do úložného vaku se ujistěte, že jsou oba zajišťovací mechanismy zajištěny!

Jak vyčistit vložku do kočárku Graco Pack ‚n Play

Při výběru toho, jaký typ nádoby na plenky si pořídit do školky vašeho dítěte, budete chtít vyhledat výrobek, který je bytelný a odolný. Kbelík by měl mít snadno použitelný nožní pedál bez překážek nebo částí, které by se mohly časem zlomit-zvláště pokud používáte handsfree design. Bylo by nejlepší vybrat takový, který má dětský zámek, aby ho malé děti nemohly samy otevřít a rozházet špinavé plenky po celé podlaze!

Spousta lidí dnes ráda nakupuje online, protože zjišťují, že některé položky se ve srovnání s místním obchodním domem nebo dětským prodejcem začínají prodávat mnohem častěji. Existuje také mnohem více možností pro ty, kteří nakupují z domova, na rozdíl od omezeného výběru v kamenných maloobchodních prodejnách poblíž.

Kroky k čištění houpacího basetového koše Kolcraft Light Vibes

Krok 1. Nejprve odstraňte z vnitřku nebo vně vaničky cokoli, co by se mohlo během čištění zašpinit (například oblečení). Dále vyjměte veškeré ložní prádlo a vložte je do pračky. Poté odstraňte všechny přikrývky nebo přikrývky z vnějšku kočárku a vložte je do pračky nebo použijte vakuum, abyste se zbavili všech volných částic nečistot, které jsou nahoře.

Krok 2. Poté, co jste vyčistili vše kromě samotného houpacího koše Kolcraft Light Vibes Rocking, jej nyní můžete nastříkat, aby byl houpací košík Kolcraft Light Vibes Rocking antibakteriální, odolný proti plísním a plísním. Použijte lehce navlhčený hadřík (aby kolébka Kolcraft Light Vibes Rocking nebyla příliš vlhká) a setřete všechny špinavé oblasti na rámu.

Krok 3. V této části budete možná potřebovat pomoc, pokud je v noci kolébkový kočárek Kolcraft Light Vibes stále používán, protože v něm bude pravděpodobně spát vaše dítě!

Krok 4. Poté, co z houpacího koše Kolcraft Light Vibes Rocking Bassinet odstraníte veškerou špínu, nechte jej úplně vyschnout. Všimněte si houpacího kolínka Kolcraft Light Vibes Rocks, které vydává svěží, novou vůni, kterou určitě oceníte.

Jak sestavit šestihrannou ohrádku

Sestavení šestihranné ohrádky je velmi podobné tomu, jak sestavíte většinu ostatních typů dětského vybavení. Nejprve najděte všechny kusy, které jsou součástí vašeho produktu, a položte je před sebe, aby byly snadno k nalezení.

Kolik dílů existuje, závisí na tom, o jaký typ značky/modelu se jedná, ale obvykle řečeno, pokud máte po ruce šestihranný klíč nebo křížový šroubovák (není součástí dodávky), pak by montáž měla být docela samozřejmá!

Než začnete, ujistěte se však, že váš prostor, kam bude kolébkový houpací koš Kolcraft Light Vibes směřovat, má také dostatek prostoru pro tyto položky, protože některé větší značky mohou vyžadovat větší vůli v okolí než jiné.