Jak vyčistit agilní kočárek Britax B: Tipy a triky

Čištění vašeho kočárku nemusí být nejzábavnější, ale je to něco, co se musí stát, pokud ho chcete udržovat v dobrém stavu. Tento článek poskytne tipy, jak čistit agilní kočárek Britax B a jak často byste jej měli čistit.

Kroky k čištění kočárku Britax B Agile

Čištění látky: Pomocí vysavače nebo kartáče odstraňte z kočárku všechny nečistoty. Ujistěte se, že jste také vyčistili všechny skvrny, které se mohly objevit během používání produktu. Chcete -li ji udržet čerstvou, zkuste ji nastříkat přípravkem Febreze a setřít všechny povrchy, které pomohou zabránit růstu plísní

Čištění rámu a kol: K odstranění nečistot z rámu a kol použijte vysavač nebo kartáč. Ujistěte se, že jste na něm také vyčistili všechny skvrny, ke kterým mohlo dojít během používání produktu

Čištění řídítek: před čištěním se ujistěte, že máte prsty mokré, aby po nich nezůstaly zbytky. Dávejte pozor, aby se do blízkosti elektrických částí nebo sedadla nedostala voda

Čištění vinylových a plastových povrchů: použijte jemné mýdlo nebo čisticí prostředek na nádobí s vodou. Před opětovným použitím se ujistěte, že jste ho vysušili!

Odstraňte z kočárku Britax B Agile všechny částečky jídla otřením vlhkým hadříkem.

Vyčistěte tkaninu Britax B Agile Kočárek: nejprve vysajte povrch, abyste odstranili prach a jiné částice, a poté jej očistěte nástavcem na čalounění nebo kartáčem s měkkými štětinami. K mytí můžete použít také mycí prostředek na nádobí nebo zředěné mýdlo!

Nechte uschnout na vzduchu, aby se zabránilo tvorbě vodních skvrn.

Vyčistěte kolečka kočárku Britax B Agile: použijte gumový nebo vinylový čistič, abyste se zbavili špíny a špíny.

Kola můžete také vydrhnout starým zubním kartáčkem! Před opětovným použitím se ujistěte, že jste ho vysušili!

Jak nasadit popruhy zpět na autosedačku Britax

Krok 1. Uchopte konec jednoho popruhu a protáhněte jej otvorem na druhé straně.

Krok 2. Protáhněte oba konce tohoto popruhu dvěma sloty najednou, abyste vytvořili smyčku, poté zatažením z obou stran utáhněte. Opakujte se všemi popruhy!

Jak vyčistit autosedačku Britax:

Krok 1. Prvním krokem je vyjmutí autosedačky z vozidla. Chcete -li vyčistit jakoukoli tekutinu nebo vlhkost pomocí čistého ručníku, nechat ji uschnout na vzduchu v oblasti s dobrým větráním, než na ni položíte cokoli jiného.

Krok 2. K dosažení nejlepších výsledků použijte směs mýdla a vody, smyjte všechny stopy nebo zbytky. Měli byste také použít malý kartáč na čištění látky, mýdlový roztok a voda se mohou dostat na těžko dostupná místa, která by mohla být vynechána, pokud byste použili ruce sami. Před opětovným vložením do autosedačky znovu osušte jiným ručníkem!

Jak znovu nasadit kryt SEAT značky Britax graphene do auta

Krok 1. Nasuňte kryt na sedadlo a ujistěte se, že opěrka hlavy vyčnívá.

Krok 2. Umístěte a zajistěte k sedadlu svého auta dodanými sponami (upevněte vpředu). Zajistěte, aby popruhy byly utaženy tak, aby obepínaly obě strany zadního sedadla pro zadní místa k sezení. Na krytu neutahujte žádné jiné popruhy. Zajistěte, aby kryt nebyl příliš těsný a aby se časem nekroutil, což by mohlo způsobit poškození nebo poškození popruhů.

Krok 3. Opravte všechny záhyby nebo vrásky v tkanině před zajištěním spon, aby při používání nevytvářely záhyby. Sklopte přebytečný materiál zpět k opěrce hlavy pro zadní místa k sezení, kde jsou k dispozici pásy (tj. Za sedadlem), abyste zajistili, že během instalace dětského zádržného systému do základny autosedačky nedojde k žádnému rušení.

Krok 4. Nejprve zajistěte sponu vpředu a poté utáhněte další popruhy přes obě strany zadního sedadla ze strany na stranu, aby bylo zajištěno uvolnění veškerého napětí na krytu po dokončení utahování popruhů. Nikdy netahejte za jeden popruh více než dva palce.

Upravte prověšení látky ponechané na straně předního sedadla (tj. Za sedadlem) a zajistěte popruhy.

Krok 5. Upevněte postroje do spony pro zadní místa k sezení a ujistěte se, že nejsou příliš volné ani příliš těsné, než zajistíte sponu na zadní straně rámu kočárku. Při nastavování popruhů nezapomeňte použít zrcátko, aby se nikdy nekroutilo kolem sebe.

Krok 6. Utáhněte všechny popruhy rovnoměrně po obou stranách zadního sedadla ze strany na stranu, dokud dětský zádržný systém bezpečně nezaklapne do základny autosedačky, aniž by během instalace přebytečný materiál táhl nahoru k opěrce hlavy.

Jak znovu nasadit potah autosedačky Britax Millenia

Sejměte potah autosedačky z Britax Millenia a rozložte jej na čistý povrch. Srovnejte všechny kusy suchého zipu, které zůstanou otevřené nebo byly od sebe odtrženy.

Sklopte jednu stranu látky, abyste odhalili asi půl palce suchého zipu, a poté ji znovu složte nahoru. Nyní sklopte druhou stranu látky dolů, aby byly odkryté kusy suchého zipu zarovnané.

Oběma rukama opatrně vytáhněte zpět každou polovinu potahu, dokud jej nepřetáhnete přes autosedačku!