Jak vychovat své dítě bez ohrádky

V tomto dnešním návodu se dozvíte, jak vychovávat miminko bez ohrádky. Kroky jsou snadné, jednoduché a velmi rychlé.

Miminka jsou zvědavá stvoření. Chtějí si vše osahat a prozkoumat své okolí. Dětská ohrádka může poskytnout bezpečný prostor pro hraní vašeho dítěte, zatímco si odpočinete nebo uděláte nějakou práci. Ale ke výchově miminka nepotřebujete ohrádku.

Zde je několik tipů, jak vychovávat dítě bez ohrádky:

– Posaďte se s dítětem na podlahu a nechte je prozkoumat. Je to skvělý způsob, jak se s dítětem sblížit a pomoci mu rozvíjet jeho motorické dovednosti.

– Ujistěte se, že všechny předměty ve vaší domácnosti jsou pro vaše dítě bezpečné, aby se je mohlo dotýkat a prozkoumávat je. Dětské kování je důležité, i když nemáte ohrádku.

– Vezměte své dítě na procházky po okolí. Je to skvělý způsob, jak se nadýchat čerstvého vzduchu a nechat své dítě objevovat svět kolem sebe.

Máte nějaké problémy s výběrem správné doby pro mateřství? Přečtěte si naše články o tom, kdy je vhodná doba na mateřskou dovolenou a jak si na mateřské dovolené vydělat.

Jak si vyrobit domácí hrací pero?

Ohrádka může být záchranou, když máte aktivní batole. Udržuje je v bezpečí a uzavřené a zároveň vám dává svobodu dělat věci kolem domu.

Nákup komerční ohrádky však může být nákladný a ne vždy jsou tou nejatraktivnější možností. Pokud jste zruční s některými základními nástroji, můžete si sestavit vlastní hrací pero za zlomek nákladů.

Pro začátek budete potřebovat:

-Čtyři dřevěné sloupky (nejlepší je tlakově ošetřené řezivo), které jsou alespoň 48 palců vysoké

-Vrtačka

-Šrouby (šrouby se zpožděnými nebo palubními šrouby fungují dobře)

– Drátěné pletivo (svařované drátěné oplocení je dobrou volbou)

– Vazby na zip

Nejprve vyvrtejte otvory do sloupků, které jsou od sebe vzdáleny asi 12 palců. Dále sešroubujte sloupky k sobě pomocí vrutů nebo podlahových šroubů. Ujistěte se, že používáte šrouby, které jsou dostatečně dlouhé, aby prošly tloušťkou všech čtyř sloupků.

Nyní je čas připevnit drátěné pletivo. Začněte tím, že jej rozbalíte a jeden konec připevníte k horní části rámu pomocí stahovacích pásků. Poté pokračujte v obtočení kolem rámu, dokud nedosáhnete druhého konce. Opět použijte zipové pásky k zajištění na místě.

Vaše ohrádka je nyní připravena k použití! Dovnitř můžete přidat nějaké hračky a míčky, s nimiž si vaše batole hrát, nebo je jen nechat, aby si prozkoumávaly svůj nový prostor. Ať tak či onak, můžete si být jisti, že jsou v bezpečí a v pořádku. A nemuseli jste za to utratit majlant!

Jak zabráním pohybu mého hřiště?

Jedním ze způsobů, jak zabránit pohybu vašeho hřiště, je použití pytlů s pískem nebo závaží k jeho ukotvení. Hřiště můžete také zasadit do země, pokud jej používáte venku.

Dalším způsobem, jak zabránit pohybu, je umístit kolem něj nábytek nebo jiné těžké předměty, aby se nedalo snadno tlačit. Konečně můžete vždy někoho požádat, aby vám pomohl držet hřiště, když ho používáte.

Jak se vyrábí dřevěná ohrádka?

Nejprve nařežte dřevo na panely pomocí pily. Ujistěte se, že všechny panely mají stejnou velikost, aby k sobě těsně přiléhaly.

Dále pomocí vrtačky vytvořte otvory v každém panelu. Tyto otvory budou použity pro spojení panelů dohromady pomocí šroubů.

Nakonec panely sešroubujte a voila! Máte sami dřevěnou ohrádku. Nyní si vaše ratolest může bezpečně hrát, zatímco vy děláte nějakou práci nebo si dopřejete zasloužený odpočinek. Užívat si!

Jak se vyrábí podložka do ohrádky?

Než začnete, budete potřebovat několik zásob: kus pěny, trochu látky a tavnou lepicí pistoli. Nejprve nakrájejte pěnu na požadovanou velikost pomocí ostrého nože.

Poté položte látku přes horní část pěny a obkreslete ji perem nebo tužkou. Vystřihněte tvar látky, který jste právě obkreslili, a poté jej za tepla přilepte k pěnovému kusu. A je to! Vaše podložka do ohrádky je nyní kompletní.

Jak zabráním pohybu mého hřiště?

Jednou z nejčastějších otázek, které dostávám, je „Jak zajistím, aby se moje hřiště nehýbalo?“ Odpověď je jednoduchá: použijte pytle s pískem.

Většina lidí nepřemýšlí o používání pytlů s pískem, aby udrželi své hřiště na místě, ale je to nejlepší způsob, jak to udělat. Pytle s pískem jsou levné a snadno se shánějí a zabrání tomu, aby se vaše hřiště ani o centimetr nepohnulo. Stačí je umístit po obvodu dvora a můžete jít.

Pokud se obáváte o estetiku, můžete pytle s pískem vždy zakrýt plachtou nebo něčím podobným. Ale věřte mi, že vašim dětem bude jedno, jak pytle s pískem vypadají. Budou příliš zaneprázdněni hraním na svém bezpečném, zabezpečeném hřišti.

Takže tady to máte: nejlepší způsob, jak zabránit pohybu vašeho hřiště. Nyní vypadněte a začněte si užívat svůj dvorek!

Jak uděláte ohrádku stabilní?

Nejjednodušší způsob, jak zajistit stabilitu ohrádky, je použít pytle s pískem nebo vodou naplněné džbány umístěné po obvodu ohrádky.

Pokud máte obavy z toho, že by vaše dítě mohlo přesouvat pytle s pískem nebo džbány s vodou, můžete ohrádku také připevnit ke stěnám pomocí stahovacích pásků.

A konečně, pokud používáte ohrádku venku, zvažte její upevnění pomocí kolíků na stan. Dodržováním těchto jednoduchých tipů si můžete být jisti, že vaše dítě bude ve své ohrádce v bezpečí.