Jak vybrat dětskou ohrádku

Jak vybrat dětskou ohrádku? Ohrádka je skvělá volba, když potřebujete mít své dítě na jednom místě, ale také mu pomáhá poznávat svět kolem.

Existují různé typy ohrádek, takže výběr může být obtížný, pokud jste je ještě nikdy nepoužili nebo nechcete utrácet příliš mnoho peněz za něco, co bude používáno pouze krátkou dobu. Zde je několik věcí, které je třeba zvážit před nákupem nové ohrádky.

– Dítě by nemělo zůstat v ohrádce déle než 30 minut najednou

– Pokud má vaše dítě rádo lezení, měli byste si pořídit oblouk, který udrží síťové stěny a zabrání dětem dostat se ven tím, že visí na vršku

– Pokud často cestujete, ujistěte se, že model, který si vyberete, lze snadno složit a vejde se do kufru vašeho auta

– Sledujte, jak je to rozumné. Některé modely jsou prostě příliš drahé, takže zvažte dostupnější možnosti.

Může dítě spát v mamaRoo?

ANO! Mnoho maminek to vyzkoušelo a zjistilo, že jejich miminko stále dobře spí v mamaRoo. Pohyb je jemný, jako byste použili k houpání svého dítěte, pokud by leželo na hrudi nebo na břiše.

Na rozdíl od toho, když je držíte, není s používáním mamaRoo spojeno žádné úsilí, protože ke všemu houpání dochází prostřednictvím mechanismu uvnitř sedadla.

Pro každého pečovatele je snadné začít poskakovat, aniž by předtím měl mnoho zkušeností s péčí o miminka – i tatínkové, kteří možná nejsou zvyklí být v blízkosti kojenců, rychle pochopí, jak to funguje.

Potřebujete někoho dostatečně silného na to, aby podržel stisknuté dvě páčky a zároveň stiskl jedno tlačítko alespoň jednou za pět sekund (některé modely vyžadují častější stisk než jiné, v závislosti na požadované rychlosti pohybu).

Může jednoleté dítě spát ve smečce a hrát si?

Pack n play je skvělé řešení pro spaní pro miminka i batolata. Jsou přenosné, takže je lze používat doma i na cestách. A díky jejich robustnímu designu většina rodičů zjistí, že poskytuje extra bezpečnost ve srovnání se společným spaním s kojencem nebo povlečením do postýlky s batoletem!

Mohou 3leté děti spát v balení a hrát si?

Ano, tříleté dítě může spát ve smečce a hrát si. Některé značky byly navrženy s ohledem na malé děti a vejdou se do nich většina matrací standardních velikostí, které používají batolata ve věku kolem dvou a půl let.

Může být obtížnější najít takovou, která by dokonale seděla jejich velikosti, ale i tak by se na nich neměli cítit příliš stísněně nebo nepohodlně, pokud jim nohy nevisí na konci.

Někteří rodiče si mohou myslet, že je to krutý trest, ale mnoho dětí si rádo hraje v balíčcích a hraje si v těch vzácných okamžicích, kdy potřebujete svou koupelnu o samotě! Jsou skvělými bezpečnými zábavnými oblastmi, pokud je chcete mít doma pod dohledem.

Může 2leté dítě spát v ohrádce?

Ohrádka je skvělou pomůckou pro vaše dítě, když jste doma zaneprázdněni jinými úkoly. Můžete jej nastavit v jakékoli místnosti, takže se nebudou moci samy potulovat po domě, což znamená, že jsou v bezpečí před všemi potenciálními nebezpečími, které tam mohou být, pokud je ponecháte bez dozoru.

Někteří rodiče si však kladou otázku, zda by pro ně nebylo prospěšné nebo škodlivé mít aktivní batole spát v jejich ohrádkách po celou noc.

Záleží na tom, jak staré vaše dítě je a do jaké fáze vývoje zatím dosáhlo. Dvouleté dítě, které stále spí velmi podobně jako miminko, může mít klidnější spánek, když bude spát v kotci, než když ho přemístí do jiné postele.

Je to proto, že jsou zvyklí spát na zádech a ve stejné poloze celou noc, takže pokud je přesunete do nové postele nebo pokoje, může to být spíše rušivé než užitečné.

Děti, které dosáhly určitých vývojových milníků, však nemusí mít tak klidný spánek, když tráví hodiny uvnitř svého kotce.

Jak vyjmete látku z balíčku a hrajete si?

Můžete použít ruce k odstranění látky z balíčku a hrát si. Máte-li potíže, požádejte o pomoc nebo jednotku, je-li to možné, rozeberte sami.

Čas, který to zabere, můžete zkrátit odstraňováním látek po jedné, dokud nebudou všechny pryč. Tímto způsobem nebudete muset tolik bojovat s jejich odstraněním najednou.

Jak přimět své dítě, aby používalo ohrádku?

Ohrádka je výbornou alternativou postýlky. Nevyžaduje objemné nebo drahé vybavení a lze jej používat roky, než vaše dítě začne spát v posteli samostatně.

Přenosná ohrádka pro miminka (nebo hřiště na hraní) se obvykle skládá ze čtyř drátěných panelů potažených látkou, které jsou připevněny panty; dva protilehlé panely se otevírají do větších krytů, které fungují jako brány, kterými vstupujete a vystupujete.

Prostor mezi každým panelem by od sebe neměl být větší než jedna stopa, aby miminka nemohla protlačit svá těla žádnými otvory, protože se vejdou snadněji než většina standardních zárubní v tomto věku! Jakmile jsou děti uvnitř ohrádky, mohou se tam bezpečně pohybovat, i když jsou v ní stále uzavřeny, protože tyto kotce mají síťovinu na všech stranách, aby se zabránilo pádu.