Jak vložíte kartu do dětské knížky? Tipy

Jak vložíte kartu do dětské knihy? Existuje několik různých způsobů, jak vložit karty do dětské knihy. Jedním ze způsobů je seřadit je chronologicky, počínaje narozením dítěte a pokračovat dále.

Dalším způsobem je zařadit je do kategorií, jako jsou místa, kde dítě bylo, nebo věci, které dítě udělalo.

Tyto dvě metody můžete také kombinovat podle toho, jak chcete, aby vaše kniha vypadala. Ať už zvolíte kteroukoli metodu, ujistěte se, že je na každé kartě datum, abyste mohli sledovat vývoj vašeho dítěte v průběhu času.

Jak bude vaše dítě starší, bude si rádo prohlížet svou dětskou knížku a vidět všechny vzpomínky, které jste zachytili!

Pokud hledáte nápady, jaké karty zahrnout do své dětské knihy, zde je několik návrhů:

– Karta s oznámením o narození z nemocnice nebo ordinace lékaře (pokud existuje)

– První fotka miminka s rodiči a/nebo sourozenci, pokud chcete do své knihy zahrnout i tyto lidi! Pokud ne, vezměte si jeden sám.

– Fotografie od každého měsíce až doteď – tímto způsobem budou obrázky na stránkách namísto pouze v určitých obdobích jejich života. Na každou stránku si můžete zapsat milníky, jako je „první zub“, aby i pro ně, až se později ohlédnou, byly tyto vzpomínky stále čerstvé!

Je také hezké mít více kopií, protože pak se mohou zapojit i přátelé a rodinní příslušníci! Naše dětské knížky jsme využili jako způsob, jak se pochlubit všem třem dětem, a pro každého bylo opravdu výjimečné, že mohl přispět.

– Karty od příbuzných a přátel – zejména ty, které jsou ručně vyrobené nebo mají osobní zprávu

– Mapa světa se špendlíky označujícími všechna místa, kde miminka byla

– Kresby, malby nebo jakékoli jiné umělecké dílo, které vaše dítě během let vytvořilo

– Útržky vstupenek, programy a další memorabilie z událostí, které byly v tomto období pro vaši rodinu důležité. Pokud jste se například šli podívat na jejich první živé divadelní představení nebo je vzali na první let letadlem!

Co napsat nenarozenému miminku na miminko?

Některé dárky pro miminko jsou jen o něco zvláštnější než jiné. Personalizovaný dárek je vždy vynikající volbou, zvláště když pochází od někoho, kdo je tak blízký nastávajícím rodičům, jako jste vy.

Co ale dostanete pro ‚těhotnou‘, která bude rodit za tři měsíce? Odpověď závisí na vašem vztahu s nastávající maminkou a jejím partnerem, ale některé možnosti fungují dobře bez ohledu na to, jak blízcí nebo vzdálení přátelé jste.

Zde uvádíme několik nápadů, co napsat nenarozenému dítěti v prvních dnech jeho života:

Personalizovaný dárek pro miminko – Když se podíváte na to, co napsat nenarozenému dítěti během jeho miminka, personalizovaný dárek je vždy vynikající volbou.

Může to být cokoli, od vlastního onesie se jménem a datem narození dítěte až po speciální knihu, do které je zapsáno vaše přání všeho dobrého k novému příchodu.

Pokud chcete být kreativní, zvažte možnost nechat vyrobit něco speciálně pro vaše dítě – například přikrývku nebo afghánskou přikrývku, která obsahuje látky a vzory jedinečné pro jejich rodinné dědictví.

Ručně psaný dopis – Dalším skvělým způsobem, jak ukázat svou lásku a podporu novému miminku, je napsat mu srdečný dopis. To lze provést kdykoli během těhotenství, ale může to být obzvláště smysluplné, pokud se podává jako součást oslavy miminka.

Ve své poznámce řekněte dítěti, jak moc se těšíte, že se s nimi setkáte, až přijdou na tento svět. Můžete také zmínit některé věci, kterých jste si všimli na mámě nebo tátovi, a jaká bude zábava mít takový nový přírůstek ve vašem životě!

Baby Shower Dárková karta – Pokud chcete jít všichni ven na dárky, pak zvažte dávání miminko dárkové karty místo hotovosti.

Ty se mohou pohybovat od něčeho tak jednoduchých, jako je 20 USD (což se nemusí zdát mnoho, ale stále to stačí na získání většiny čehokoli) až po stovky nebo tisíce v závislosti na tom, jaké druhy položek jsou k dispozici v obchodě, kde je zakoupíte (nebo online).

Vyberte si něco jedinečného, ​​co předvede váš styl – jen se ujistěte, že použití těchto prostředků není nijak omezeno, dokud se dítě nenarodí.

Dar na charitu jménem dítěte – Pokud chcete udělat něco opravdu výjimečného (a také velmi altruistického), zvažte darování charitativní organizaci jménem dítěte.

Může to být cokoli od vašeho místního útulku pro zvířata po centrum pro výzkum rakoviny nebo kdekoli jinde, na čem budoucím rodičům velmi záleží.

Nejen, že se díky tomu budou cítit neuvěřitelně oceňováni a milováni, ale také to může vytvořit skvělé příležitosti pro budoucí filantropické úsilí ve prospěch jejich nejmenších!

V jakém věku většina dětí spí celou noc?

Většina dětí spí celou noc kolem šesti měsíců. Některé děti mohou začít spát celou noc dříve, zatímco jiné nemusí spát celou noc, dokud nebudou starší.

Je důležité si uvědomit, že každé miminko je jiné a bude se vyvíjet svým vlastním tempem. Pokud vaše miminko ještě nespí celou noc, nebojte se – je pravděpodobně jen otázkou času, než to udělá! Mezitím můžete udělat několik věcí, které jim pomohou dosáhnout kvalitnějšího spánku.

Zajistěte například, aby pokoj vašeho dítěte byl tmavý a tichý, a snažte se dodržovat pravidelný režim před spaním. Pokud máte nějaké otázky nebo obavy ohledně spánkových návyků vašeho dítěte, určitě si promluvte se svým pediatrem.

Chcete-li zjistit, jak začít s pomocí Baby Sleep Site®, klikněte sem a získáte další informace o našich službách!

Co tedy můžete dělat? Existuje něco, co bude fungovat a pomůže mi dnes v noci lépe spát? Pokud ano, dejte mi vědět, protože chci začít spát celou noc, aniž bych se každé dvě hodiny probouzel… Jsem vždy celý den vyčerpaný kvůli nedostatku spánku!