Jak velká je ohrádka? Přečti si tohle!

Jak velká je ohrádka? Většina ohrádek je asi 28 palců široká a 35 palců vysoká. Obvykle se do nich vejde dítě do 30 liber. Některé větší modely jsou k dispozici, ale bývají dražší.

Dětské ohrádky se obvykle složí pro snadné skladování, když se nepoužívají. Někteří rodiče se obávají, že používání ohrádky omezí pohyblivost jejich dítěte, ale většinou tomu tak není.

Ve skutečnosti mnoho dětí rádo tráví čas v ohrádce, protože jim poskytuje pocit bezpečí a soukromí. A jak bude vaše dítě starší, stejně začne objevovat svět podle svého. Nebojte se proto dopřát svému malému trochu prostoru na hraní!

Pokud hledáte bezpečné a pohodlné místo pro hraní vašeho dítěte, ohrádka je perfektním řešením. Nakupujte a najděte takový, který vyhovuje vašemu rozpočtu a potřebám. Budete rádi, že jste to udělali!

Jak složíte balíček Safety 1st a hrajete?

– Hřiště Safety First je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zadržet své dítě nebo je udržet v bezpečí.

– Budete se chtít ujistit, že máte balíček a hru rozložené, s podložkou na matraci na svém místě. Na jedné straně bude nastavitelný popruh, který je třeba vytáhnout, a také dvě křidélka, která je třeba sklouznout z každého konce dolů.

To vám umožní nastavit, jak velká nebo malá by měla být vaše oblast při používání tohoto produktu. To zajišťuje, že obdržíte nejlepší možnou velikost bez ohledu na to, s jakou velikostí prostoru můžete pracovat, ať už doma nebo mimo domov!

– Dále zatáhněte nahoru tak, aby na něj bylo vyvíjeno napětí a oba konce pevně držte u sebe a zároveň zajistěte kovový rám na místě. Nyní uvidíte, že to připomíná malou postýlku, ideální pro vaše dítě, aby si v ní mohlo bezpečně zdřímnout nebo si hrát!

– Až s ním skončíte, odemkněte kovový rám a složte jej zpět, než balíček složíte a začnete hrát. Před uložením se ujistěte, že je vše pevně zajištěno; nechcete, aby došlo k nehodám, když se nepoužívá!

Jak velká by měla být ohrádka?

Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď, protože záleží na individuálních potřebách a preferencích rodičů a dětí.

Někteří rodiče dávají přednost malé ohrádce, která v jejich domácnosti zabere minimum místa, jiní dávají přednost větší ohrádce, která pojme rostoucí velikost jejich miminka. Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, jaká velikost nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Při výběru ohrádky je důležité mít na paměti věk vašeho dítěte. Menší kotec může být vhodný pro kojence nebo batole, které ještě není mobilní, zatímco větší kotec může být nezbytný pro lezoucí nebo chodící batole.

Je také důležité zvážit, jak moc bude ohrádka využívána. Pokud se bude používat jen příležitostně, bude pravděpodobně stačit menší ohrádka.

Pokud však ohrádku budete používat každý den, pak může větší velikost lépe vyhovovat vašim potřebám, protože poskytuje více prostoru a všestrannost.

Jako vždy je důležité zajistit, abyste si při nákupu dětských výrobků, jako jsou ohrádky, vybrali bezpečný výrobek, a to tak, že zajistíte, aby všechny materiály byly netoxické a bez obsahu olova.

Pokud je to možné, vyzkoušejte si v obchodě různé značky nebo styly ohrádek, než si ohrádky zakoupíte online (nebo z jiného zdroje), abyste sami viděli, jak snadné je sestavit a používat.

Je špatné dát své dítě do ohrádky?

Ohrádky jsou oblíbenou volbou rodičů, kteří chtějí odložit své miminko a mít klid. AAP však doporučuje, aby děti do dvou let byly ponechány co nejvíce o samotě v ohrádce, aby se mohly naučit samouklidňovat.

Je důležité nepoužívat ohrádky jako náhražku postýlky a nenechávat své dítě po dlouhou dobu bez dozoru, protože by mohlo omezovat pohyb, což by je později zavedlo do nebezpečného uspořádání spánku.

Pokud ho plánujete používat, ujistěte se, že v okolí není nic, co by dítě mohlo udusit, pokud by přelezlo něco jako polštáře nebo přikrývky. Pomůže také omezení času stráveného na obrazovce!

Jak rozeberete balíček Cosco n play?

Pokud máte Cosco pack n play, pak je pravděpodobné, že budete muset produkt rozebrat, abyste jej mohli přesunout nebo uložit. Naštěstí je to snadné a nevyžaduje vůbec žádné nástroje! Zde jsou kroky:

-Odepněte kovový rám z látkového potahu

-Odšroubujte šrouby na každém rohu rámu

-Složte rám na polovinu tak, aby ležel naplocho

-Odšroubujte a vyjměte čtyři nohy

-Matrace lze nyní vyjmout rozepnutím a vytažením

To je vše – váš Cosco pack n play je nyní rozebrán! Všechny díly bezpečně uložte, abyste je mohli v případě potřeby znovu použít. Šťastné balení!