Jak velká je dětská ohrádka o průměru 35? Přečti si tohle!

Jak velká je dětská ohrádka o průměru 35? Ohrádka má obvykle maximální hmotnost kolem 100 liber.

Většina rodičů zjišťuje, že je to pro jejich děti více než dostačující k použití, aniž by měli pocit, že jsou uvnitř stísněni.

Z tohoto důvodu se většina lidí cítí pohodlně používat stejnou postýlku i poté, co dítě vyroste z potřeby dětské postýlky nebo kočárku. Bez problémů jej můžete používat až do věku pěti let!

Celkové rozměry těchto produktů se budou lišit v závislosti na tom, kdo je vyrábí a jakou velikost se rozhodnete koupit, ale existují některá obecná pravidla, která byste měli mít na paměti při konečném rozhodování.

Možná budete chtít začít měřením uvnitř i vně místa, kam produkt půjde, abyste přesně věděli, kolik prostoru budete potřebovat, abyste mu mohli dát.

Jak změníte účel balíčku a hrajete?

Když vaše malé dítě začne vyrůstat ze smečky a hrát si, můžete mít dilema, co s tím. Pokud je matrace v dobrém stavu, proč ji nepoužít pro další dítě? Toho lze dosáhnout odříznutím přebytečné síťky používané jako ventilace nebo výměnou všech materiálů podestýlky.

I když nechcete používat starou matraci na hraní, z jiných věcí jsou skvělé hračky! Mnoho zákazníků se nás ptá na jejich přeměnu na úložné kostky, protože se do nich perfektně vejdou, místo aby objemné krabice na hračky zabíraly místo.

Doporučujeme to udělat také, pokud potřebujete další místa k sezení v domě, protože mnoho modelů se skládá naplocho do konstrukce židle, takže je lze snadno uložit, když se nepoužívají.

Přidáním několika nových lůžkovin nebo hraček proměníte svou krabičku a hru na perfektní prostor pro vyrůstání vašeho miminka!

Může 9měsíční dítě spát ve smečce a hrát si?

Ano, jistě. Balíček n play může být skvělou volbou, pokud spíte se svým dítětem v jedné místnosti a potřebujete je udržet v bezpečí v noci nebo během spánku, když spí.

Můžete si také pořídit takovou, která má ze všech stran síťovinu, abyste se nemuseli obávat problémů s udušením, jako to dělají někteří lidé, když se jejich děti začnou převalovat v postýlce.

Vejde se matrace pro batolata do balení a hraje si?

Ne, matrace pro batolata je příliš velká. Balíček a hraní se vejde pouze do malé matrace velikosti postýlky nebo někdy i menší! Když hledáte nové řešení lůžkovin pro své miminko, podívejte se na nákup společné spací postele namísto pouhé další postýlky.

Tyto speciálně navržené matrace se vejdou do roštů většiny standardních balíčků a hraček, takže když je čas je použít místo prostěradel na vršek batohu a hrát, budou perfektní.

Vzhledem k tomu, že se jedná o bezpečné možnosti, které můžete mít doma během spánku, nemusíte se obávat, že máte něco, co nebude dobře fungovat s vaším stávajícím nábytkem.

Pokud si chcete pořídit takovou, kde můžete přidat další podporu, aniž byste se museli bát, že se miminkům zaseknou končetiny mezi lamely, zkuste najít takovou, která má prodyšnou síťovinu.

Může se skládací matrace vejít do dětské postýlky?

Odpověď na tuto otázku je ano. Matrace na hraní se hodí do dětské postýlky, pokud jsou rozměry obou matrací podobné, jako je tloušťka a velikost.

I když možná budete muset umístit polštáře pod jednu stranu hlavy vašeho dítěte, může to fungovat, pokud vašemu dítěti nevadí spát na svahu nebo nemá problém se spaním v postýlce, která není úplně rovná.

Pokud je mezi dvěma postelemi mezera, která říká například asi tři palce, pak nepoužívejte dvě vrstvy prostěradel přes celou věc, protože by to bylo nepříjemné pro všechny zúčastněné – včetně vašeho psa, který to pravděpodobně využije. být schopen zalézt na své oblíbené místo na podřimování!

Aby děti přecházely do dětské postýlky, aby co nejlépe využily svůj nový prostor na spaní, je důležité, aby se v tom, na čem spí, cítily pohodlně. Pokud jsou rozměry podobné, můžete svou matraci na hraní přizpůsobit dětské postýlce!

Co můžete použít místo postýlky?

Existuje mnoho dostupných možností, když chcete nahradit postýlku něčím jiným. Můžete se poohlédnout po standardních ložních soupravách, které se dodávají ve stejné velikosti jako vaše miminko, nebo si vybrat něco menšího, jako je pack ‚n plays, které je přenosnější a nabízí určité využití i poté, co přeroste.

Je také možné najít podložky pod matrace, které poskytnou rodičům extra úroveň bezpečnosti, pokud se na ně jejich dítě náhodou postaví v postýlce. Bez ohledu na to, jaký typ alternativního produktu si vyberete, vězte, že jich existuje spousta, takže věnujte čas hledání takového, který nejlépe vyhovuje vaší rodině!