Jak v kočárku udržet slunce před očima vašeho dítěte

Už vás nebaví přimhouřit oči dítěte, protože jim do tváře svítí slunce? To může být běžným problémem dětí a ještě horší je to, když sedí v kočárku. Existuje několik jednoduchých věcí, které můžete udělat, abyste zajistili, že na ně vaše dítě nebude mít příliš mnoho slunce, když budou chodit po městě. V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak v kočárku udržet slunce mimo oči vašeho dítěte!

Jak udržet své dítě v pohodě v běžeckém kočárku

Krok 1. Ujistěte se, že je budete hydratovat, nabídněte dostatek vody a občerstvení. Také se ujistěte, že nosí lehké oblečení, které pokrývá většinu jejich pokožky, aby se na slunci příliš nezahřívaly.

Krok 2. Udržujte velký slunečník nebo nějaký druh přikrývky, kterou můžete během slunečných dnů nasadit na dětský kočárek, abyste je chránili před drsnými paprsky. Je to důležité nejen pro ochranu vašeho dítěte, ale také pro to, aby bylo vždy v pohodě!

Jak mám zabránit tomu, aby se moje dítě nespálilo, když sedí v kočárku

  • Pokud je to možné, použijte jeden se vzdušnými bočními sítěmi a vzadu umožní dobré proudění vzduchu. Tímto způsobem existuje co největší šance, že se slunce nedostane ven.
  • Ujistěte se, že si vždy zabalíte opalovací krém pro případ, zvláště pokud bude vaše dítě několik hodin venku! Nejlepší čas na aplikaci je před procházkou nebo výletem venku, aby měl dostatek času pracovat se svým kouzlem – a za žádných okolností je nenechat spálit sluncem.
  • Pamatujte, že i zamračené dny mohou dětem způsobit poškození kůže v důsledku ultrafialových paprsků, které se dostanou i skrz mraky, takže to neriskujte! Používejte oblečení a doplňky, které budou chránit vaše dítě, když bude v těch slunečných dnech v kočárku tlačeno.

Odstraňuje WD 40 škrábance z plastu?

Ano, WD 40 dokáže odstranit škrábance z plastu, ale doporučujeme nejprve otestovat na nenápadném místě.

Způsoby, jak v kočárku udržet slunce před očima vašeho dítěte

#1. Nejprve se musíte ujistit, že vaše dítě nosí klobouk. Sluneční clona se šňůrou pod bradou bude pro tuto situaci ideální, protože nespadne, když kočárek přejede nerovnosti na silnici nebo se zachytí o větve a keře. Dětské hlavy jsou obvykle menší než hlavy dospělých, takže místo klobouku, který byste nosili, je potřeba dětský klobouk. Ujistěte se, že zadní část klobouku má nějaký druh šňůrky nebo popruhu, aby ji udržel na hlavě vašeho dítěte, protože se pravděpodobně pokusí sundat v jednom bodě.

#2. Další jsou sluneční brýle pro kojence. Naštěstí většina dětských slunečních brýlí je docela roztomilá a mají různé styly. Pokud nechcete svému malému kupovat drahé brýle, zvažte použití běžných slunečních brýlí s UV ochranou. To obvykle zablokuje většinu škodlivých slunečních paprsků pro malé děti, které ještě nejsou dostatečně silné, aby stále používaly sluneční brýle.

#3. Poslední částí ochrany očí vašeho dítěte před sluncem je opalovací krém. Podle našeho výzkumu většina lékařů doporučuje používat opalovací krém na bázi oxidu zinečnatého, který je dostatečně silný na to, aby blokoval paprsky UVA a UVB, ale nedráždí citlivou pokožku a lze jej snadno aplikovat na dětskou pokožku.

#4. Štítek byste měli vždy zkontrolovat, abyste se ujistili, že je bezpečný i pro kojence a malé děti. Používání opalovacího krému, když jste venku, nejenže ochrání vaše dítě před přílišným pobytem na slunci, ale také může zabránit nepříjemným vyrážkám, které se objeví, pokud se jejich tělo přehřívá nebo podráždí.

#5. Nejlepší doba na aplikaci opalovacího krému je 15–20 minut, než vezmete dítě ven. Je také důležité znovu použít opalovací krém každé dvě hodiny, nebo poté, co se hodně zpotili, nebo pokud se vám setřely z oblečení, rukou a dokonce i hraček, které s sebou nosí celý den.

#5. Pokud se chcete vyhnout pocitu mastnoty, zkuste použít opalovací tyčinku, která nejenže zablokuje škodlivé UV paprsky a uchrání vaše dítě před spálením, ale také sníží pravděpodobnost, že se bude odírat o oblečení nebo kočárek.

#6. Je důležité chránit vaše dítě před přílišným sluncem, protože jeho kůže je citlivá a může způsobit zarudnutí nebo spálení od slunce. Je také důležité si uvědomit, že kojenci jsou náchylnější k UV paprskům než dospělí, kvůli jejich menšímu indexu tělesné hmotnosti ve srovnání se staršími dětmi.

Jak udržet batole v kočárku v teple

  • Nezapomeňte přidat další vrstvy oblečení, například čepici a šálu.
  • Pokud se chystáte ven v zimě, ujistěte se, že je kočárek vašeho dítěte řádně přikrytý fleecovými přikrývkami nebo přikrývkami. Pomůže také, když máte přes opěradlo přehozenou deku.
  • Ujistěte se, že mezi spodní částí kočárku a přikrývkou není žádná mezera, protože to také vytváří průvan.