Jak uvedu své dítě do ohrádky? Přečti si tohle!

Jak seznámím své dítě s ohrádkou? Pokud přemýšlíte, jak své dítě seznámit s ohrádkou, je několik věcí, které byste měli mít na paměti.

Nejprve je důležité se ujistit, že je ohrádka pro vaše dítě bezpečná. Než je necháte samotné v ohrádce, měli byste se také ujistit, že se vašemu dítěti nové prostředí líbí.

Jedním ze způsobů, jak pomoci vašemu dítěti zvyknout si na ohrádku, je trávit čas hraním si s ním v kotci. To jim pomůže cítit se v novém prostředí pohodlně a bezpečně. Do ohrádky můžete také umístit některé z jejich oblíbených hraček nebo knížek, aby měly něco, co je při hraní rozptyluje.

A konečně, nezapomeňte svému dítěti věnovat dostatek pozornosti, když je ve své ohrádce. I když jsou uzavřeny v kotci, nebude to dlouho trvat a budete je moci nechat volně se toulat po okolí!

Jak složit ohrádku Costco pro mladistvé

Sestavte ohrádku podle návodu.

Přeložte pero na polovinu tak, aby se obě dlouhé strany vzájemně dotýkaly.

Přeložte jednu stranu, aby se setkala s druhou, a zastrčte ji pod sebe.

Udělejte to samé s druhou stranou. Nyní jste vytvořili malý čtvercový balíček.

Vyzvedněte balíček a odneste jej do svého auta!

Jak nastavíte ohrádku Cosco?

Ohrádka je skvělá pro zajištění bezpečného místa, kde může vaše ratolest objevovat a učit se, aniž byste museli být neustále po ruce.

Je také hezké, že si mohou v případě potřeby sednout nebo lehnout. Značka Cosco to usnadňuje se svým modelem Playard Regalo LX Deluxe, který má všechny funkce, které byste od kvalitního produktu za dostupnou cenu mohli chtít.

První krok: Rozložení vašeho nového produktu

První věc, kterou musíte udělat, je rozbalit váš nový produkt, což znamená připravit jej k použití odstraněním obalového materiálu a v případě potřeby montáží rámu (v případě starších modelů).

Krok 2: Umístění ohrádky

Ohrádku byste měli umístit na bezpečné místo, abyste předešli nehodám. Můžete ji položit na podlahu, ale pokud máte další domácí mazlíčky nebo zvířata, která se do ní mohou pokoušet dostat, nezapomeňte ji zvedat ze země pomocí něčeho jako malá schůdková stolička, aby neměla přístup k jejímu obsahu.

Jak rozložíte ohrádku?

Prvním krokem je rozložení ohrádky. Můžete to udělat tak, že uchopíte jeden z rohů a vytáhnete jej. Ujistěte se, že látku pevně držíte, protože může klouzat.

Jakmile je ohrádka rozložená, musíte ji umístit do otevřeného prostoru. Ideální umístění je u zdi, aby se vaše dítě mělo čeho držet, pokud se cítí nestabilní.

Nakonec musíte ohrádku zajistit na místě zatlačením na čtyři rohy, dokud se nedotknou země. To zajistí, že vaše dítě bude v bezpečí a nebude se moci zatoulat.

Jak složíte skládací postýlku?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete postýlku sestavit. Prvním způsobem je mít čelo a stupačky již smontované a poté kolem nich osadit čtyři strany postýlky.

Druhým způsobem je nejprve sestavit čelo a stupačky a poté připevnit lamely a vřetena. Třetím způsobem je postavit celou postýlku od začátku. Ať už zvolíte jakýkoli způsob, pozorně si přečtěte montážní návod.

Používáte-li ke složení postýlky šrouby nebo hřebíky, ujistěte se, že jsou dostatečně dlouhé, aby prošly skrz dřevo, aniž by vypadly na druhé straně. Chcete také použít podložky, aby se hlavy šroubů neprotahovaly dřevem vaší postýlky.

Sklopná strana dětské postýlky je navržena tak, aby fungovala jako únikový poklop pro malé děti, které uvíznou mezi zábradlím postele a stěnou nebo nábytkem vedle ní.

Pokud tuto funkci nesestavíte správně, může to být velmi nebezpečné, ale s pomocí jiného dospělého by to nemělo trvat příliš dlouho. Ujistěte se, že když připevňujete panty k čelu/nohám, jsou ve vodorovné poloze, takže se obě strany otevírají stejně dobře.

Jak sestavíte Graco Pack N Play s novorozeneckou plenou?

Novorozenecká plena je skvělým doplňkem pro váš Graco Pack N Play. Umožní vám položit miminko ke spánku, aniž byste se museli bát, že se vykutálí z postýlky.

Zde je návod, jak jej sestavit:

  • Nejprve odstraňte nohy a stříšku z rámu Pack N Play.
  • Poté rozložte napínák a umístěte jej na rám. Ujistěte se, že látka směřuje nahoru a že jsou poutka suchého zipu zarovnána ve správných pozicích.
  • Poté zajistěte zapínání na místě připojením popruhů ke smyčkám na obou stranách rámu. Můžete to udělat tak, že jeden konec každého popruhu provléknete smyčkou a na konci uvážete uzel.

A je to! Nyní máte pro své dítě bezpečné a pohodlné místo ke spánku.

Pro více informací o použití novorozenecké pleny

-Chcete-li nohy připevnit, rozložte je a každou zaklapněte do odpovídajícího otvoru ve spodní části rámu. Než přejdete k dalšímu kroku, ujistěte se, že jsou zajištěny na svém místě.

-Přístřešek lze připevnit nacvaknutím na horní část rámu. Je také nastavitelný, takže si ho můžete přizpůsobit svým potřebám.

– Popruhy lze použít k zajištění plenek na místě nebo k tomu, aby deka nespadla, když vaše dítě spí. Chcete-li to provést, jednoduše provlékněte jeden konec smyčkou na jedné straně napperu a poté jej připojte k podobnému očku na opačné straně.