Jak uspořádat ohrádku pro novorozence

Jak uspořádat ohrádku pro novorozence? Existuje několik různých způsobů, jak můžete uspořádat ohrádku vašeho novorozence.

Nejdůležitější je ujistit se, že všechny položky v ohrádce jsou pro vaše dítě bezpečné.

Zde je několik tipů, jak na to:

-Nejprve z ohrádky odstraňte všechny předměty, které by mohly být pro vaše dítě škodlivé. To zahrnuje věci jako ostré předměty, malé kousky, které by mohly spolknout, a cokoli jiného, ​​co by mohlo vašemu dítěti ublížit.

-Dále se podívejte na zbývající položky a rozhodněte se, se kterými by si vaše dítě chtělo hrát. Možná budete chtít dát do ohrádky nějaké plyšové hračky a také nějaké jednoduché tvary nebo kostky.

-Nakonec uspořádejte předměty v ohrádce tak, aby byly v dosahu vašeho miminka. Možná budete chtít umístit plyšové hračky v blízkosti horní části, aby je vaše dítě mohlo snadno uchopit. Ujistěte se, že všechny ostré předměty jsou mimo dosah a že všechny malé kousky jsou bezpečně upevněny.

Dodržováním těchto jednoduchých tipů můžete svému novorozenci vytvořit bezpečné a zábavné prostředí, kde si bude hrát. Nezapomeňte na své dítě vždy dohlížet, když je v ohrádce, a nikdy je nenechávejte bez dozoru.

S trochou plánování můžete vytvořit prostor, kde může vaše dítě bezpečně objevovat a bavit se!

Jak vyrobit postýlku pro batole z ohrádky

Postýlka pro batole může být nákladnou investicí, a pokud již ohrádku máte, možná budete chtít zvážit její přeměnu na postýlku pro batole. Pohodlnou a bezpečnou postýlku pro batolata snadno vyrobíte z ohrádky jen s pár zásobami.

Zde je to, co budete potřebovat:

– Dvojitá matrace

– Měkké prostěradla

– Přikrývka nebo přikrývka

– Polštář

– Svinovací metr

– Nůžky

– Pevné sponky

– Sešívačka

Chcete-li si vyrobit vlastní postýlku pro batole, postupujte podle těchto kroků:

Nejprve odstraňte spodní část ohrádky. Dále uřízněte dva kusy pěnového jádra nebo kartonu, aby těsně zapadly do stran ohrádky na úrovni matrace. Umístěte pěnové desky do ohrádky.

Nyní položte dvojitou matraci na pěnové desky. Pokud používáte přikrývku nebo přikrývku, umístěte ji na matraci. Přidejte prostěradla a zastrčte je kolem okrajů matrace. Nakonec přidejte polštář a ujistěte se, že je vše pohodlné a pohodlné.

Vaše dětská postýlka je nyní připravena k použití! Když ji vaše dítě přeroste, můžete ji snadno přeměnit zpět na ohrádku.

Může dítě spát v ohrádce místo v postýlce?

Krátká odpověď je ano, dítě může spát v ohrádce místo v postýlce. Při tomto rozhodování je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů, jako je věk dítěte a velikost ohrádky. Pokud máte nějaké obavy, je vždy nejlepší poradit se s vaším pediatrem.

Někteří rodiče volí pro své novorozence ohrádku, protože jim poskytuje menší a útulnější prostor na spaní.

Jiní zjistili, že jejich děti lépe spí ve větším prostoru, jako je postýlka. Obě možnosti mají své klady i zápory, takže je v konečném důsledku na rodiči, aby rozhodl, co bude pro jeho rodinu nejlepší.

Pokud se rozhodnete použít ohrádku pro spaní vašeho dítěte, je třeba mít na paměti několik věcí.

Ujistěte se, že je ohrádka dobře větraná a že má dítě dostatek prostoru pro pohyb. Je také důležité vytvořit bezpečné prostředí pro spánek odstraněním volných přikrývek nebo polštářů z ohrádky.

Rozhodnutí, zda použít ohrádku pro spaní vašeho dítěte nebo ne, je nakonec na vás jako rodičích. Obě možnosti mají své klady i zápory, proto je důležité zvážit všechny faktory, než se rozhodnete. Pokud máte nějaké obavy, určitě se poraďte se svým pediatrem.

Dodávají se herny s matracemi?

Ne, herny nemají matrace. Matrace si budete muset zakoupit zvlášť. Při nákupu matrace do dětského hřiště je třeba mít na paměti několik věcí.

Za prvé poskytne oporu zádům vašeho dítěte a za druhé zabrání tomu, aby se vaše dítě ponořilo do matrace a neuvízlo.

Nakonec se budete chtít ujistit, že matrace nemá žádné mezery nebo otvory, kterými by vaše dítě mohlo propadnout. Nákup kvalitní matrace na hraní je důležitou součástí zajištění bezpečnosti vašeho dítěte.

Jaké jsou nejbezpečnější ohrádky?

Nejbezpečnější ohrádky jsou vyrobeny z pevných, odolných materiálů, které vydrží hodně opotřebení. Měly by mít také hladké okraje, aby se zabránilo pořezání nebo poškrábání, a měly by být dostatečně vysoké, aby vaše dítě nevylezlo ven.

Navíc ty nejlepší ohrádky budou mít dno buď polstrované, nebo vyrobené z prodyšné síťoviny.

To pomůže udržet vaše dítě v pohodlí a bezpečí, když si hraje. Nakonec se ujistěte, že ohrádka, kterou si vyberete, byla certifikována renomovanou organizací, jako je Juvenile Products Manufacturers Association (JPMA). Podívejte se na související články, například jak sepnout ohrádku a jak z ohrádky vyrobit postel.