Jak ušiju látkovou knížku pro miminko? Průvodce

Jak ušiju látkovou dětskou knížku? Ušít látkovou knížku pro miminko je skvělý způsob, jak vytvořit jedinečný a speciální dárek pro čerstvého rodiče.

Prvním krokem je výběr látky, kterou chcete použít. Můžete použít jakýkoli typ látky, ale je důležité vybrat takovou, která je odolná a vydrží opakované praní.

Jakmile si vyberete látku, nařežte ji na kousky, které mají přibližně osm centimetrů čtverečních. Dále sešijte čtverce dohromady pomocí základního stehu, jako je rovný steh nebo běžící steh. Nezapomeňte v horní části knihy nechat otvor, abyste ji mohli později vycpat vatelínem.

Po sešití čtverců knihu vycpěte vatelínem a poté otvor zašijte. Nakonec knihu ozdobte výšivkou, nášivkou nebo jinými ozdobami. Vaše látková knížka pro miminko je nyní kompletní!

Stojí ta knížka pro malé děti za to?

Knížka pro malé děti je skvělý způsob, jak zdokumentovat prvních několik let vašeho dítěte. Obsahuje stránky s fotografiemi a milníky a je to zábavný způsob, jak se ohlédnout za raným životem vašeho dítěte.

Kniha je však drahá, takže možná budete chtít zvážit, zda se vám to vyplatí. Pokud jste na plotě, zde je několik věcí, které je třeba zvážit:

– Kolik máte času? Pokud nemáte mnoho času věnovat se scrapbookingu nebo craftingu, pak pro vás může být dobrou volbou kniha pro malé děti. Dá se rychle a snadno složit a nevyžaduje žádné speciální dovednosti.

– Jaký je tvůj rozpočet? Knížka pro malé děti je rozhodně investicí, takže se budete muset rozhodnout, zda je to něco, za co jste ochotni utratit peníze. Pokud máte omezený rozpočet, existuje spousta dalších způsobů, jak zdokumentovat prvních několik let vašeho dítěte (včetně možností pro kutily).

– Jak důležitá je kvalita knihy? Pokud hledáte kvalitní a profesionálně vypadající knížku, pak je kniha pro miminka pro krátké roky dobrou volbou. Pokud vám však nevadí domácí vzhled, jsou k dispozici levnější varianty.

-Jak důležitá je kvalita knihy?

V konečném důsledku se jen vy můžete rozhodnout, zda krátkodobá dětská knížka stojí za to. Při rozhodování zvažte své vlastní potřeby a priority. Ať už si vyberete cokoli, nezapomeňte, že nejdůležitější je zdokumentovat vzácná raná léta vašeho dítěte. Budou pryč, než se nadějete!

Co píšete do knihy na památku pro miminka?

Do knihy na památku pro miminka můžete zahrnout mnoho věcí. Některé nápady zahrnují:

-Psaní o dni, kdy se narodili

-Včetně rodinné historie a tradic

– Dokumentování jejich prvenství (první kroky, první slova atd.)

– Přidávání obrázků a uměleckých děl, jak stárnou

– Záznam nezapomenutelných okamžiků a milníků

Obloha je limit, pokud jde o to, co můžete vložit do knihy na památku pro děti. Důležité je, že to uděláte osobním a speciálním pro vaše dítě. Budou si to navždy vážit!

Začněte tím, že se zamyslíte nad tím, jaké druhy věcí chcete dokumentovat, a podle toho začněte přidávat obsah. Časem můžete přidat další – krása upomínkové knihy je v tom, že může růst s vaším dítětem. Bavte se s ním a udělejte z něj odraz vaší rodiny!

Někteří lidé rádi zahrnou básně nebo citáty do knihy na památku svého dítěte. Pokud se cítíte kreativní, můžete dokonce napsat příběh o dosavadním životě svého dítěte.

Ať už se rozhodnete zahrnout cokoli, ujistěte se, že to pochází ze srdce a vaše ratolest o to bude pečovat po mnoho let.

Jaké věci byste zařadili do pamětní knihy pro miminka? Dejte nám vědět v komentářích níže! A nezapomeňte se podívat na náš další příspěvek na blogu o vytváření smysluplných tradic pro rodiny s malými dětmi.

Jak si vyberu knížku pro miminko?

Při výběru pexeso pro vaše miminko je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Prvním krokem je rozhodnout se, jaký typ knihy chcete. Existují tři hlavní typy paměťových knih: tradiční, výstřižky a fotoalba.

Tradiční dětské pamětní knihy mají místa, kam si můžete zapsat důležité informace o vašich miminkách, jako je jejich datum narození, váha a délka.

Pamětní knihy ve stylu scrapbooku jsou spíše jako prázdné plátno, které můžete ozdobit a přidat fotografie, záznamy v deníku a upomínky. Fotoalba jsou přesně to, co znějí – místo, kde si můžete uložit všechny své oblíbené fotografie vašeho děťátka.

Jakmile se rozhodnete pro typ knihy, kterou chcete, je čas začít přemýšlet o designu. Na výběr je nespočet motivů a stylů.

Chcete genderově neutrální knihu nebo něco, co je speciálně pro chlapce nebo dívku? Jaké barvy chcete použít? Chtěli byste jméno svého miminka na obálce?

To je jen několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při výběru dětské pexeso. Nejdůležitější je vybrat si něco, co máte rádi a co budete milovat po mnoho let.