Jak umýt Vtech Peek & Zahrajte si Baby Book

Jak umýt Vtech peek & hrát dětskou knížku? The Vtech Peek & Play Baby Book je skvělý způsob, jak zabavit vaše dítě.

Kniha obsahuje různé aktivity a hry, které vaše dítě zabaví na dlouhé hodiny. Děti se rády dívají na obrázky, takže tato kniha je pro ně jako stvořená.

Chcete-li vyčistit Vtech Peek & Play Baby Book, můžete použít vlhký hadřík nebo dětský ubrousek. Ujistěte se, že se do knihy nedostane voda, protože by mohla poškodit elektronické součásti.

Pokud se na stránkách nahromadí nějaká špína nebo špína, můžete je jemně vykartáčovat kartáčem s měkkými štětinami.

Nezapomeňte uložit Vtech Peek & Přehrávejte Baby Book na chladném a suchém místě, když se nepoužívá. Zabráníte tak navlhnutí nebo znečištění, které by mohlo poškodit elektronické součásti knihy.

Co píšete do sešitu pro miminko?

Jednou z možností je napsat dítěti dopis, ve kterém mu řeknete vše o svých myšlenkách a pocitech. Můžete zahrnout fotografie sprchy a přátel a rodiny, kteří se sešli na oslavu.

Můžete si také vytvořit pexeso s obrázky z dosavadního života miminka nebo sestavit seznam věcí, na které se s miminkem těšíte. Ať už se rozhodnete udělat cokoli, nezapomeňte zachytit tento výjimečný okamžik včas!

Dalším nápadem je sestavit citáty o miminkách a rodičovství na stránku se zápisky. Může to být cokoli od vtipných vtipů po moudrá slova od odborníků.

Nebo byste možná raději zaplnili své stránky texty písní nebo básněmi, které jsou pro vás zvláštní? Pokud jde o tento typ rozvržení, neexistují žádná pravidla, takže popusťte uzdu své kreativitě!

Třetí možností je použití útržků ze života dítěte. Můžete zahrnout věci jako nemocniční náramky nebo jiné upomínkové předměty, které jsou pro vás a vaši rodinu smysluplné.

Nezáleží na tom, jestli nejsou dokonalé, protože jde spíše o zachycení těch okamžiků v čase, kdy se vše opět zdá nové – i něco tak jednoduchého, jako je obal na plenky, může nabýt zvláštního významu, když se umístí vedle snímků pořízených jen několik hodin po porodu. !

Poslední nápad, který mám na scrapbooking ve sprše, by bylo použití citátů o miminkách a výchově na stránku.

Může to být cokoli od vtipných vtipů po moudrá slova od odborníků, nebo byste se možná raději naplnili texty písní nebo básněmi, které jsou pro vás zvláštní? Pokud jde o tento typ rozvržení, neexistují žádná pravidla, takže popusťte uzdu své kreativitě!

Jak vytvoříte sešit pro chlapečka?

Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, ale dnes se s vámi podělím o snadný způsob. Tato metoda používá pouze jeden kus papíru a trochu lepidla nebo pásky. Je to levné, zábavné a rychlé!

Zde je návod: Vezměte si své oblíbené fotoalbum (nebo jakýkoli obrázek) a položte ho na stůl. Složte dva malé kousky kartonu tak, aby vypadaly jako malé hvězdičky, když jsou přeložené podélně napůl.

Umístěte je přes sebe, dokud nevytvoří čtvercový tvar, který vypadá takto: *O* Nyní vyjměte nůžky z pouzdra; odřízněte všechny čtyři rohy najednou pomocí rukou místo toho, abyste je používali jako nůžky (v tomto mi věřte). Získáte tak čtyři klapky, jak je znázorněno níže.

Nyní otočte fotoalbum tak, aby zadní strana směřovala nahoru. Vezměte si kus papíru a přeložte ho napůl, jako by se skládal přebal knihy. Přilepte nebo přilepte lepicí pásku do středu kartonových čtverců ve tvaru hvězdy, které jste vytvořili dříve (pro tento projekt jsem použil lepidlo).

Výsledek by měl vypadat nějak takto:

Nyní jej můžete ozdobit samolepkami, razítky, stuhami nebo jinými lstivými předměty, které máte kolem sebe! Užijte si zábavu při vytváření jedinečného zápisníku vašeho nejmenšího.

Tip: Pokud chcete do sešitu svého chlapečka přidat další stránky, stačí si koupit další list papíru a nalepit ho na zadní stranu předchozího kusu.

Jak založíte dětský zápisník?

Pokud jste ve světě dětského scrapbookingu nováčkem, nebo dokonce ještě ne, může být skličující začít s vytvářením alba. Koneckonců, existuje tolik různých věcí, které tvoří úspěšný zápisník – kde začít? Zde je několik tipů, jak začít s vlastním sešitem pro miminko:

Vyberte téma

Začněte výběrem motivu pro své album. Může to být cokoli od „prvního roku“ po „milníky mého dítěte“. Konkrétní zaměření vám pomůže udržet si pořádek a rozhodnout se, jaký obsah zahrnout do alba.

Sbírejte fotografie a vzpomínky – Jakmile začnete sbírat fotografie a vzpomínky, pomůže vám to motivovat se k pokračování a vytvoření hotového produktu.

Zkuste si zvyknout fotografovat, kdykoli se stane něco pozoruhodného, ​​ať už vaše dítě dělá první krůčky nebo se jednoduše poprvé usměje. Můžete také skenovat staré fotografie nebo pořizovat videoklipy a přidat je do alba.

Vytvořte stránky alb – Jakmile budete mít veškerý obsah, je čas začít vytvářet stránky pro vaše album! Zkuste použít různá rozvržení a návrhy, abyste své fotografie a vzpomínky zajímavě předvedli.

Existuje spousta zdrojů online (nebo dokonce v knihách), které vám mohou poskytnout nápady, jak sestavit krásný zápisník.

Přidávání doplňků – nezapomeňte na přidávání doplňků do vašeho dětského zápisníku! Díky věcem, jako jsou výstřižky z novin, útržky vstupenek nebo jiné memorabilie, je to ještě zábavnější a zajímavější.

Budete-li se řídit těmito tipy, budete na dobré cestě k vytvoření krásného alba pro vaše dítě, které si bude navždy cenit!