Jak umýt ohrádku Fisher Price

V tomto návodu se dozvíte, jak prát ohrádku fisher price. Kroky jsou snadné a snadno se učí.

Za předpokladu, že máte ohrádku Fisher Price, budete chtít provést čištění podle následujících kroků:

– Rozeberte ohrádku a odstraňte všechny části.

– Vyperte všechny kusy látky pomocí jemného pracího prostředku a teplé vody.

– Vymáchejte látku a nechte ji uschnout na vzduchu.

-Otřete všechny plastové části vlhkým hadříkem.

-Osušte plastové díly a ohrádku znovu sestavte.

Dodržováním těchto jednoduchých kroků můžete zajistit, aby ohrádka vašeho dítěte byla čistá a bezpečná pro použití.

Co dáváte do dětského hřiště?

Dětský koutek je skvělým místem, kde může vaše ratolest objevovat a hrát si. Co do něj ale musíte dát, aby to bylo bezpečné a zábavné? Zde je několik nápadů:

-Měkká podložka nebo deka, po které může vaše dítě lézt.

-Některé hračky, jako jsou chrastítka, plyšová zvířátka nebo kousátka.

-Pár knih.

-Zrcadlo, aby se vaše dítě vidělo.

-Mobil, ke sledování a dosahování.

-Pokud používáte přenosné hřiště, nezapomeňte si zabalit pouzdro nebo tašku, abyste je mohli snadno vzít s sebou na cesty.

Nyní, když víte, co dát do dětského hřiště, buďte kreativní a bavte se! Pamatujte, že nejdůležitější je, aby bylo vaše dítě v bezpečí a šťastné.

Jak se hodí dětské ohrádky?

Pokud máte miminko, určitě se ptáte, jak dobře sedí ohrádky. Odpověď zní: záleží na velikosti vašeho dítěte a typu ohrádky, kterou máte. Pro menší miminka se některým rodičům osvědčuje jednoduchá skládací cestovní ohrádka. Ty lze nalézt ve většině dětských obchodů nebo online prodejců.

Pro větší miminka nebo batolata jsou k dispozici také větší a pevnější možnosti. Tyto typy ohrádek obvykle přicházejí s dalšími funkcemi, jako jsou hračky a úložné kapsy.

Některé mají dokonce zabudované přebalovací pulty! Pokud si nejste jisti, který typ ohrádky je pro vaši rodinu vhodný, zeptejte se prodejce v místním dětském obchodě nebo si přečtěte recenze online.

Bez ohledu na to, jaký typ ohrádky si vyberete, ujistěte se, že splňuje všechny bezpečnostní normy. To je zvláště důležité, pokud jej plánujete používat na cesty.

Vždy zkontrolujte hmotnostní limit a ujistěte se, že ohrádka má pevné dno. Jakmile budete mít ohrádku připravenou, vaše ratolest si může užívat hodiny bezpečné hry pod dohledem!

Jak rozložíte ohrádku?

Je to vlastně docela jednoduché. Postupujte podle těchto čtyř jednoduchých kroků a ohrádku budete mít rozloženou během okamžiku:

Nejprve si najděte rovnou plochu, na kterou ohrádku rozložíte. Ideální je měkký, rovný povrch, jako je tráva nebo koberec.

Dále otevřete ohrádku a položte ji na povrch.

Poté začněte rozkládat každý z panelů, dokud nebude ohrádka zcela sestavena.

Nakonec se před puštěním dítěte dovnitř ujistěte, že jsou všechny panely zajištěny na místě. A to je vše! Nyní jste připraveni používat ohrádku.

Jak uzamknete strany balíčku a hrajete?

Prvním krokem je najít dvě červené záložky na obou stranách hřiště. Potom zatlačte na jednotlivé výstupky, dokud neuslyšíte cvaknutí. Tím se strany hřiště uzamknou na místě. Nakonec vyzkoušejte zamčené strany tak, že je zkusíte zatlačit dovnitř. Pokud se nepohybují, pak jste hernu úspěšně zamkli.

Nyní, když víte, jak zamknout strany batohu a hrát si, můžete si být jisti, že vaše dítě bude při hraní uvnitř v bezpečí. Tak směle do toho a nechte je prozkoumat, jak chtějí! Jen je pravidelně kontrolujte, abyste se ujistili, že jsou stále v bezpečí a v pořádku.

Jak nastavím balíček ingenuity pro hraní?

Za předpokladu, že jste již sestavili hernu, zde je návod, jak nastavit vynalézavý balíček pro hraní:

Nejprve si najděte rovné místo, kam postavíte svou hernu. Budete se chtít ujistit, že je pro vaše děťátko dostatek místa, kde se může pohybovat a prozkoumávat. Jakmile najdete dokonalé místo, otevřete hřiště a nechte ho roztáhnout, dokud nezapadne na místo.

Dále vyjměte přebalovací stanici a připevněte ji na stranu hřiště. Než budete pokračovat, ujistěte se, že je zabezpečený. Poté přidejte všechny hračky nebo jiné příslušenství, které bylo dodáno s vaším balíčkem na hraní. Ty pomohou zabavit vaše dítě, když bude na hřišti.

Konečně, jakmile je vše nastaveno, je čas dát své dítě dovnitř a nechat je, aby se trochu pobavilo! Určitě zůstaňte poblíž pro případ, že by potřebovali pomoc.

Doufáme, že tyto pokyny byly užitečné. Máte-li jakékoli další otázky ohledně nastavení balíčku pro hraní, neváhejte nás kontaktovat.

Jak vyrobíte matraci Pack N Play?

Budete potřebovat:

-a Pack N Play

– dvojitá matrace

-nůž

-svinovací metr

-nůžky

Pomocí metru změřte vnitřek Pack N Play. Pomocí nože nařízněte matraci tak, aby se vešla dovnitř. Ujistěte se, že ponechte asi palec nebo dva na každé straně, aby se matrace mohla trochu pohybovat a nebyla příliš přiléhavá.

Pomocí nůžek odstřihněte přebytečný materiál z rohů matrace. Umístěte matraci dovnitř Pack N Play a užívejte si! Vaše ratolest bude mít na cestách pohodlné místo na spaní.