Jak umístit podsedák do auta

Všichni víme, jak je důležité se z bezpečnostních důvodů připoutat. Víte ale, jak umístit podsedák do auta? Tento blogový příspěvek vám pomůže porozumět tomu, jak bezpečně a bezpečně umístit podsedák na zadní část vozidla.

Dozvíte se, jak zajistit, aby nebyl příliš blízko nebo příliš daleko od airbagů, jak vysoko nebo nízko by měl být pás na rameni dítěte a jaké věci se mohou pokazit, pokud se nebudete řídit těmito pokyny. kroky.

Jak umístit podsedák do auta

– Podsedáky jsou určeny k tomu, aby se malé děti cítily pohodlněji a bezpečněji při jízdě v autě. Mnoho rodičů volí podsedáky, které lze snadno vyjmout z jednoho vozidla a přesunout do jiného.

– Nikdy byste neměli instalovat podsedák s bezpečnostním pásem vozidla; může způsobit vážné zranění vašemu dítěti, pokud bude během jízdy potřebovat použít nouzovou brzdu nebo airbag. Aby podsedák plnil svou funkci, musí být dítě schopné sedět s rovnými zády.

– Podkládací sedadla by nikdy neměla být instalována na přední sedadlo vozidla; dětem jedoucím v těchto polohách hrozí vážné zranění při nehodách a nechcete, aby seděly příliš blízko na obou stranách vozu, kde by se mohly zranit airbagem.

Kdy může moje dítě přejít na posilovač bez zad?

Posilovač bez zad lze použít, když vaše dítě odrostlo autosedačce obrácené po směru jízdy. Obecně byste měli přejít na posilovač polohování pásu bez zad, jakmile vaše dítě váží alespoň 40 liber a je mladší než osm let.

Budete chtít zajistit, aby břišní část bezpečnostního pásu vozidla těsně přiléhala přes horní část stehen vašeho dítěte a aby byl jeho ramenní pás správně nastaven.

Kolik musíte vážit, abyste seděli na opěrném sedadle bez opěradel?

To je zapeklitá otázka, protože je třeba zvážit mnoho faktorů. Za prvé, kde žijete a jaké zákony platí ve vaší oblasti.

Některá místa neumožňují dítěti sedět v autosedačce bez opěradel, dokud neváží 35 liber nebo více, zatímco jiná mohou mít přísnější pokyny pro děti vážící 50 liber nebo více, než jim umožní sedět v tomto typu sedadla.

Jak nainstalujete Graco 4ever Backless Booster?

Zádová opěrka Graco 4ever je navržena tak, aby rodičům poskytla bezpečnou a pohodlnou možnost pro jejich děti, které přecházejí z autosedačky.

Chcete-li správně nainstalovat nové bezpečnostní zařízení vašeho dítěte, musíte provést několik důležitých kroků.

Zde je několik užitečných tipů pro instalaci

Pokud se pokoušíte nainstalovat posilovač Graco backless do auta, které nemá LATCH, je to velmi jednoduché. Bezpečnostní pás musí být veden středem zařízení a před navlékáním mezi obě strany opěrky hlavy musí být zasunut do spony vašeho vozidla.

Bezdrátový posilovač Graco lze nainstalovat do střední nebo vnější polohy v závislosti na vašich potřebách. Pokud jej chcete nainstalovat jedním z těchto dvou způsobů, vše, co je pro tento proces nutné, je umístit zařízení na jednu stranu sedadla vašeho vozidla a utáhnout oba popruhy horního popruhu tak, aby byly bezpečné.

Jak přeměníte autosedačku Graco 4ever na posilovač bez zad?

Chcete-li přeměnit svou autosedačku Graco na posilovač bez zad, jednoduše postupujte podle těchto kroků:

Krok 1: Odstraňte postroj.

Krok 2: Otočte kryt tak, aby nyní směřoval dozadu, a znovu provlékněte spodními otvory na polstrování sedadla. Pro tuto přestavbu nepoužívejte horní popruhy! K sedadlu nejsou přiloženy žádné vložky, pokud je potřebujete, stačí umístit podložku do potahu.

Krok tři: Zajistěte dítě v posilovacím režimu pomocí břišního a ramenního pásu vozidla. V případě potřeby použijte opěrku hlavy, abyste ji umístili do správného úhlu pro velikost vašeho dítěte.

Jak nasadíte potah na autosedačku Graco Click Connect?

Potah je k sedáku připevněn knoflíky a knoflíkovými dírkami. Lze jej snadno vyjmout za účelem čištění nebo výměny, ale při správné instalaci bezpečně sedí kolem mechanismu postroje.

Horní část potahu by měla přesahovat oblast opěrky hlavy a ležet na místě na obou stranách: přední okraj by se měl dotýkat ramenních popruhů; zadní okraj těsně pod spodní štěrbinou, kam jde postroj.

Spodní část potahu by měla jít přes ramenní popruhy a ležet na místě na obou stranách: přední okraj se dotýká sedadla; zadní okraj těsně pod spodní štěrbinou, kam jde postroj.

Jak nainstalujete zařízení Graco Nautilus 65 obrácené dozadu?

Graco Nautilus 65 je prémiová autosedačka, kterou lze použít až do 80 liber. Má nastavitelnou opěrku hlavy a popruhy s pěti různými nastaveními výšky a také tři polohy naklonění pro použití proti směru jízdy.

Základna sedadla je také nastavitelná ve třech polohách: dvě, které vám pomohou zabránit rozvinutí airbagu, a třetí je pro použití s ​​lavicí.

Graco Nautilus 65 se snadno instaluje do většiny vozidel, ale existuje několik tipů a triků, které vám pomohou to udělat rychleji.

První krok: Umístěte své sedadlo na obě strany zadního sedadla směrem k přední části vozu. Tomu se říká „vpředu po směru jízdy“, ale bude to fungovat i pro proti směru jízdy! Poté musíte najít přezku bezpečnostního pásu a uvolnit vůli rovnoměrným zatažením za obě strany.

Druhý krok: ujistěte se, že dráha vašeho pásu je umístěna za nebo vedle jedné z loketních opěrek, v závislosti na vašem voze.

Třetí krok: protáhněte popruh spony touto cestou, dokud neuvidíte, že je na obou stranách správně na svém místě, a poté zatlačením dolů utáhněte. Když je správně zajištěno, měli byste slyšet cvaknutí.

Čtvrtý krok: pro použití zády ke směru jízdy zajistěte jednu ze dvou tyčí umístěných na základně sedadla.

Pátý krok: položte jednu ruku na každou stranu autosedačky a zatlačte dolů, abyste ji utáhli, zatímco ji veďte do polohy mezi oběma opěrkami hlavy. Bude to hezké a těsné, až bude vše řečeno a hotovo.

Šestý krok: upravte si postroj tak, aby dítěti správně seděl. Měli byste být schopni dostat alespoň jeden prst pod popruh, když je pevně utažen, a neměli byste být schopni sevřít žádný materiál postroje k sobě.

Sedmý krok: Ujistěte se, že je vaše sedadlo ve vodorovné poloze tím, že zkontrolujete obě strany základny autosedačky a v případě potřeby jej sklopte pro použití proti směru jízdy. Můžete to udělat tak, že zatlačíte na přední část sedadla, poté jej zatažením uvolníte a sklopíte!

Nyní, když víte, jak snadné je instalovat Graco Nautilus 65 směřující dozadu, není důvod čekat, než si jej nasadíte do auta ještě dnes.