Jak uháčkovat dětský kočárek

Háčkování dětského kočárku je skvělý způsob, jak vyjádřit svou kreativitu. Tento proces může být velmi přínosný, ale je také důležité mít správné háčkované postupy, jak dosáhnout dobrých výsledků. Zde je několik tipů, jak můžete háčkovat dětský kočárek, abyste si už nikdy nemuseli dělat starosti s tím, jak únavný projekt to může být!

Kroky k háčkování dětského kočárku

Potřebné materiály: jak uháčkovat dětský kočárek

– Příze (omyvatelná příze) jak uháčkovat dětský kočárek

– háček

– Nůžky

Krok první: Jak začít projekt uháčkujte dětský kočárek. Nejprve se rozhodněte, v jaké velikosti chcete mít hotový výrobek a jak dlouho ho chcete také mít.

Je třeba poznamenat, že to ovlivní, kolik příze budete pro projekt potřebovat, takže je důležité nespěchat do ničeho, aniž byste nejprve měli všechny materiály! Také si pamatujte, že pokud používáte akrylovou přízi, pak se ujistěte, že její stroj byl způsob háčkování dětského kočárku.

Krok dva: jak uháčkovat dětský kočárek. Když jste připraveni, je čas na zábavnou část – háčkování! jak uháčkovat dětský kočárek

Ujistěte se, že vaše stehy jsou rovnoměrné a těsné. Vždy udržujte rovnoměrné napětí a ujistěte se, že žádná ze smyček není nad sebou. Pokud k tomu dojde, přepněte na jiný háček, dokud nebudou znovu pěkné a volné.

Kroky k uspání novorozence v koši

Chcete -li svému dítěti pomoci usadit se v novém prostředí na spaní, vyzkoušejte tyto tipy:

Krok 1. Umístěte poblíž speciální předměty, na které bylo dítě zvyklé, aby se s nimi mohly seznámit v případě, že se v noci probudí.

Krok 2. Ponechejte noční světlo zapnuté nebo alespoň jednu slabě osvětlenou lampu, která vašemu dítěti zajistí pohodlí a bezpečí v kočárku.

Krok 3. Ujistěte se, že je kočárek umístěn v části místnosti, kde možná spíte. Pokud to není možné, umístěte jej poblíž dveří do ložnice, abyste mohli rychle přejít ze špatného na stranu dítěte, aniž byste příliš spali.

Když je odložíte na první noc v novém domově, zachovejte klid. Nezapínejte televizi ani rádio a v blízkosti neprovádějte žádné hlasité rodinné diskuse, protože vaše dítě bude s vámi pravděpodobněji výt, než se vrátit spát do kočárku.

Krok 4. Ujistěte se, že je vše v bezpečí i pro jejich spaní! Udržujte domácí mazlíčky mimo místnost, kde jsou za každou cenu; Pokud bylo někdy známo, že domácí zvíře útočí na dítě, když spí, držte ho daleko, bez ohledu na to, jak moc si myslíte, že by to mohl být společník během dne.

Pokud by mohlo něčemu ublížit dítě, jako jsou hračky, které byly ponechány na dosah, před odložením před spaním se ujistěte, že je o tyto věci postaráno, abyste si nezvykli nechat je na místě, kde je lze snadno dosáhnout .

Jak odebrat Bassinet z Graco Pack and Play

Košík měl již přijít s pokyny, jak jej vyjmout a dát dohromady, ale jen v případě, že:

Krok 1. Nejprve vyjměte kočárek a ujistěte se, že kolem jeho spodní části není žádná tkanina.

Krok 2. Vezměte také bílé plastové spony, které po celou dobu vypínaly váš kočárek na místě, a odstraňte všechny další přílohy o tom, jak jste svůj kočárek dali dohromady.

Krok 3. Nyní rozeberte každý klip jeden po druhém, ale před jejich vyjmutím dávejte pozor, abyste je neztratili, jinak budou muset být nahrazeny jinou sadou, když budete vše později znovu dávat dohromady.

Krok 4. Chcete -li začít hned, zvedněte horní část batohu a hrajte, dokud neuvidíte zelené držadlo, které by mělo vyskočit, jakmile začnete zvedat zespodu, kde vaše dítě v noci spí. Ujistěte se, že jsou obě strany zvednuty stejně, aby se nepřevrhly, když jsou uprostřed zvedání.

Krok 5. Dále uvidíte, jak je váš kočárek sestaven a jak jej v případě potřeby snadno rozebrat. Můžete se podívat na obrázek nebo použít různé části kolem domu, jako například použití lepidla na dřevo místo suchého zipu, kde se znovu přichytí, dokud vše dokonale nezapadne.

Krok 6. Chcete -li začít, zarovnejte obě strany na každé straně látkové podšívky (část, která jde pod dítě) tak, aby se jedna strana rovnoměrně zarovnala, zatímco je stále připevněna zespodu spolu s druhou polovinou tak, že je umístíte těsně nad oba konce bez jít příliš daleko do vesmíru, kde se již nebudou spojovat, jakmile budou plně připojeni a správně seřazeni.

Krok 7. Jakmile jsou tyto dva kusy odpovídajícím způsobem upraveny, položte pod pracovní plochu látkovou podšívku (část, která jde pod dítě) s oběma stranami rovnoměrně seřazenými a připevněte tyto dva kusy na ni tak, že nejprve položíte jednu stranu na každou končí, aniž by se dostali příliš daleko do vesmíru, kde se již nepřipojí.

Krok 8. Zapomeňte na to, jak byste to v minulosti udělali při použití suchého zipu k sestavení jakéhokoli typu kočárku dříve, protože nyní budete moci dělat věci mnohem rychleji, protože všechny tyto části jsou tak snadno použitelné, nejsou nijak komplikované. vše, stejně jako to, že je extrémně rychlý & amp; jednoduché pro každého, jako jste vy, kdo neví jak nebo se začíná učit od nuly.