Jak udržovat kočárek Joie Nitro čistý: Nejlepší postupy a tipy pro čištění

Čištění kočárku není snadný úkol. Jak často byste měli kočárek čistit? Jak to umyjete? Jak to sušíte? Tyto otázky dostáváme neustále, a proto jsme sestavili tento komplexní průvodce, který vám na ně pomůže odpovědět! Přečtěte si rady o tom, jak udržovat kočárek Joie Nitro čistý mezi použitím.

Kroky k čištění kočárku Joie Nitro

Krok 1. Očistěte tkaninu směsí vody a jemného pracího prostředku a poté opláchněte. Naplňte umyvadlo nebo vanu vlažnou vodou a přidejte do ní dvě lžíce jemného pracího prostředku. Vložte kočárek Joie Nitro do tohoto roztoku na pět minut, než důkladně opláchnete všechny zbytky mýdla z jeho vnější strany čistou vodou.

Krok 2. Rám očistěte směsí vody a jemného čisticího prostředku a poté opláchněte. Naplňte umyvadlo nebo vanu vlažnou vodou a přidejte do ní dvě lžíce jemného pracího prostředku. Vložte kočárek Joie Nitro do tohoto roztoku na pět minut, než důkladně opláchnete všechny zbytky mýdla z jeho vnější strany čistou vodou.

Krok 3. Rám osušte čistým ručníkem.

Jak odstranit kryt kočárku Joie

Kočárek Joie Nitro má odnímatelný potah, který lze sejmout a vyprat. Jak odstraníte potah kočárku joie nitro?

Krok první: Sejměte sedadlo z rámu a sklopte ho přes sebe nebo položte naplocho na povrch, abyste měli snadný přístup.

Krok dva: Zvedněte šikmo jednu stranu vašeho nového potahu na kočárek joie nitro, poté uchopte obě strany látky do každé ruky. Jemně od sebe odtrhněte, dokud nebude dostatečně volný, aby se mohl uchopit oběma rukama na obou koncích, přičemž se chyťte za protilehlé rohy. Nyní byste měli mít čtyři paže po celé délce a pružné dohromady.

Krok třetí: Jakmile je tento krok dokončen, otočte materiál tak, aby přebytečná tkanina byla nyní na špatné straně vašeho kočárku joie nitro.

Krok čtvrtý: Opakujte kroky dva a tři, dokud se všechna čtyři ramena nespojí do jednoho svazku, poté překlopte, abyste viděli horní povrch materiálu vzhůru nohama a jeho elastikovaný obvod směrem nahoru. Nyní jej vytáhněte z rámu, abyste uvolnili všechny skryté vrásky a zajistili hladké uchycení příště.

Jak vyčistit kočárek Britax

Krok první: Začněte tím, že z kočárku odstraníte všechny položky, které mohly minulý rok sbírat nečistoty, když byly venku za všech typů povětrnostních podmínek (tj. Deky, hračky).

Jakmile to uděláte, vlhkým hadříkem nebo houbičkou namočenou v teplé vodě a mýdlem na nádobí setřete povrchy, které budou viditelné po uzavření skladu až do příští sezóny.

Zvláštní pozornost věnujte oblastem kolem držadel a spojů, kde se s největší pravděpodobností časem hromadí nečistoty na tkanině. Před uzavřením pro skladování nechte tyto oblasti chvíli uschnout na vzduchu.

Krok dva: Přesuňte se na látkové sedadlo, baldachýn a veškeré příslušenství vyrobené z látky (tj. Bezpečnostní popruhy). V závislosti na tom, jak jsou tyto povrchy špinavé, možná budete muset použít kluzký čisticí prostředek nebo čistič k odstranění olejů z pokožky, které se časem přenesly, zatímco váš malý byl minulý rok připoután na místě za všech typů povětrnostních podmínek.

Ještě jednou se ujistěte, že nemícháte vodu s mýdlem, protože to může způsobit bublání a zanechat zbytky na tkaninách, když jsou vystaveny slunečnímu záření, které skončí, aby vypadaly matnější, jakmile se příští sezóna objeví.

Krok třetí: Pokud je autosedačka vašeho dítěte kompatibilní s jeho modelem kočárku – doporučujeme sejmout potah a vyprat jej samostatně. Můžete také použít obecný čisticí prostředek (jako je náš OxiClean) nebo prací prostředek, jen se ujistěte, že jste výrobek nanesli přímo na skvrny a necháte působit až 30 minut, než ho vypereš ve studené vodě s jemným mýdlem – nemíchejte ho však s jiné čisticí prostředky pro domácnost!

Rám vašeho kočárku by měl být po dlouhých výletech do přírody očištěn jemným mýdlem a teplou vodou, kde mohli být vystaveni nečistotám, písku, bahnu nebo jakýmkoli přírodním látkám, které během batole zanechávaly na povrchu zbytky. V případě potřeby však nejprve zajistěte, aby byly všechny látkové rukojeti kartáčované od prachu pomocí odolného vakuového nástavce, aby se do nich za mokra nezamotala žádná vlákna!

Kočárky také potřebují pravidelnou údržbu, jako je kontrola tlaku v pneumatikách a výměna kol, což je nejlepší nechat na profesionálovi.

Jak složit kočárek joie Nitro

Sklopte řídítka kočárku naplocho k opěradlu. Než budete pokračovat v těchto dalších krocích, ujistěte se, že jsou zajištěny. Zatlačením na sedadlo jej sklopte dopředu, poté zatlačte dovnitř a na obě boční držadla (umístěná pod sedadlem), dokud neuslyšíte cvaknutí. Přední kola Nitro by nyní měla být sklopena podél jeho spodní strany, zatímco jeho zadní kolo bude automaticky zasunuto na místo díky vnitřnímu zámku rámu! Jak cool to je?

Jakmile jsou všechna čtyři kola bezpečně přišroubována na místě, zatáhněte za každou řídítka směrem ven, abyste je uvolnili ze složeného stavu do sebe, kde mohou konečně odpočívat v úhlech po obou stranách vašeho běžeckého kočárku.

Sklopte řídítka nahoru a opřete je o zadní část Nitro, rukou zatáhněte za každou stranu, dokud také nezacvaknou na místo. Otočte je tak, abyste se jich mohli držet, zatímco druhou rukou tlačíte dolů z jejich uvolňovací polohy, aby se jejich dva konce spojily v jeden bod, než se opět rychle uvolníte.