Jak udržet zájem o 8 měsíců staré ohrádky

Jak udržet zájem o ohrádku ve věku 8 měsíců? I když vaše ratolest již dosáhla věku, kdy leze a začíná prozkoumávat své okolí, může se stát, že budete muset příležitostně použít ohrádku.

Zde je několik tipů, jak je udržet zájem o ohrádku:

#1 – Používejte různé typy hraček nebo předmětů, které lze snadno uchopit a prozkoumat v peru. To jim pomůže udržet je zaměstnané, když se budou pohybovat.

#2 – Umístěte zajímavé předměty na různé úrovně po celém kotci, aby mohly lézt a prozkoumávat.

#4 – Občas změňte kulisu přemístěním nábytku nebo přidáním nových hraček. Díky tomu pro ně budou věci čerstvé a vzrušující.

#5 – Nezapomeňte si s miminkem promluvit, když je v kotci. To jim pomůže naučit se komunikovat.

#6 – Pokud se snažíte své dítě zaměstnat na delší dobu, může být užitečné pustit si s ním hudbu nebo zpívat písničky. To může mít také uklidňující účinek, pokud jsou rozrušené nebo nervózní.

#7 – Mějte na paměti, že miminka v tomto věku obvykle potřebují jen asi dvě hodiny během dne, takže je nenechávejte uvězněné v kotci déle, než je nutné!

Je dobrým zvykem je odkládat na zdřímnutí každých pár hodin, i když používáte ohrádku, protože malé děti by neměly trávit příliš mnoho času uzavřené bez dozoru.

Ohrádky jsou skvělé nástroje pro použití pod dohledem rodičů, ale neměly by být používány jako trestná zařízení, protože mnoho dětí je přirozeně spojuje s pocitem uvěznění. Používejte je tedy, když to potřebujete, a zajistěte si spoustu zábavy s vaším malým, když v něm budou!

Jak čistíte síťovinu na balení n play?

Síťovinu na pack n play lze čistit jemným mýdlem a vodou. Podle Consumer Reports byste měli používat teplou vodu, abyste nepoškodili tkaninu pack n play.

Ujistěte se, že jste opláchli přebytečný čisticí prostředek, aby nedráždil pokožku vašeho dítěte, když bude ležet v batohu a hrát si delší dobu. Po opláchnutí jej před dalším použitím rozložte na slunci, dokud nezaschne.

V jakém věku může dítě vylézt z ohrádky?

Většina pediatrů doporučuje, abyste své miminko drželi v ohrádce minimálně do šesti měsíců věku. Některá miminka mohou být schopna vylézt z ohrádky již ve čtyřech nebo pěti měsících, proto je důležité své ratolesti neustále hlídat.

Pokud se vašemu dítěti podaří uniknout z ohrádky, ujistěte se, že je umístěte zpět dovnitř a bezpečně zavřete bránu. Nechcete, aby se vaše dítě dostalo do něčeho nebezpečného, ​​když se vy nedíváte!

Pokud máte starší děti, které si budou hrát kolem miminka, je důležité se ujistit, že rozuměly, že nemají stát nebo se opírat o plot ohrádky.

To by mohlo způsobit zhroucení plotu a zranění vašeho dítěte. Kromě toho, pokud máte kovovou ohrádku, ujistěte se, že vaše dítě nestaví žádné těžké hračky přes horní část plotu. To může způsobit sevření nebo zachycení, pokud na něj spadnou.

Jak čistíte ohrádku Graco?

K čištění ohrádky Graco budete potřebovat:

Odstraňte matraci a látkové potahy

Všechny kousky omyjte v teplé vodě na jemný cyklus

Sušte na lince nebo v sušičce na nízkou teplotu

Vyměňte matraci a látkové potahy

Můžete si také zakoupit sadu na čištění ohrádky Graco, která obsahuje kartáč, sprej a ubrousky.

Jak otevřete ohrádku Cosco?

Ohrádku Cosco byste otevřeli zatlačením na horní část jedné strany, dokud nevyskočí. Potom zatlačíte na vnitřní střed, abyste spustili druhou západku, než ji definitivně otevřete všemi způsoby. Chcete-li zavřít, jednoduše tento proces otočte.

Opakujte s oběma stranami a poté složte dovnitř pro účely skladování nebo cestování. Jen se ujistěte, že jakákoli látka, kterou používáte, je správně zajištěna, aby neproklouzly žádné dětské prsty!

Buďte také opatrní při přestavbě na kojeneckou autosedačku, protože většina modelů má hmotnostní požadavky mezi 25-35 librami v závislosti na výšce, což může představovat riziko zranění, pokud se v nich snaží nosit příliš malé dítě, zejména poté, co dosáhne věku šesti měsíců! Vždy chybujte na bezpečnější straně pro případ, že by došlo k nějaké poruše nebo selhání popruhu.

Jak čistíte ohrádku Graco?

– Udržujte ohrádku v čistotě pravidelným otíráním vlhkým hadříkem.

– Pokud jsou nějaké odolnější skvrny, použijte jemné mýdlo nebo čisticí prostředek a důkladně opláchněte.

– V případě potřeby jej můžete také postříkat dezinfekčním prostředkem.

– Čištění ohrádky je důležité, aby bylo vaše dítě zdravé a v bezpečí. Špinavá ohrádka může být živnou půdou pro bakterie a jiné škodlivé organismy. Pravidelné čištění pomůže tomu zabránit.

Jak otevřete ohrádku Cosco?

Chcete-li otevřít ohrádku Cosco, budete muset najít dvě západky na obou stranách ohrádky. Zatlačte na západky a poté otevřete horní část pera.

Chcete-li ohrádku zavřít, zatlačte na její horní část, dokud nezapadne na místo. Můžete také použít jednu ruku k držení pletiva a druhou rukou k odjištění a zajištění dveří. Ujistěte se, že při zavírání uslyšíte cvaknutí, abyste věděli, že je v bezpečí. Pokud ne, může se znovu otevřít!