Jak udržet těhotenské kalhotky nahoře

V tomto článku se dozvíte, jak udržet těhotenské kalhotky nahoře.

Oblečení je volitelné pro ženy ve 39. týdnu těhotenství, ale těhotenské kalhoty nikoli. Je to proto, že vaše břicho neustále roste a nemohou s ním držet krok, pokud to nejsou elastické pasy, které se natahují tak, aby vám vyhovovaly. Tak co uděláte, když už vám ty džíny nesedí?

Můžete si buď koupit nový pár každý týden, dokud se znovu neobjeví 39 týdnů, nebo najít způsob, jak je zajistit, aby zůstaly na místě! Zde je postup:

– Nejjednodušší způsob je nosit sukně a šaty s vysokým pasem (s empírovým pasem) přes legíny/punčocháče/punčocháče pod nimi; to pomůže udržet věci na místě a zároveň umožní proudění vzduchu, takže dítěti nebude příliš horko.

– Další věc, která funguje, je nosit těhotenské kalhoty pod svými běžnými kalhotami nebo si jen koupit nějaké strečové legíny, které si k nim obléknete, ale nevýhodou této možnosti je, že je to trochu přehnané, protože kupujete dva páry místo jednoho jako ve variantě # l (i když pokud si nechcete kupovat nové džíny a/nebo už vlastníte těhotenské kalhoty nebo legíny, jděte do toho).

– Pokud nechcete nosit legíny nebo těhotenské kalhoty, pak možností, která funguje obzvláště dobře v prvních dnech těhotenství, je nošení šatů a sukní přes horní část vašich běžných kalhotek (pokud jsou místo toho střihu Bikini / s nízkým výstřihem). plného pokrytí), protože tyto styly bývají méně objemné než džíny s plným navlečením.

Co je těhotenské spodní prádlo?

Těhotenské kalhotky jsou speciální spodní prádlo určené k podpoře a ochraně vašeho miminka. Často se vyznačují vysokým pasem s ovládacími panely na bříšku pro extra podporu a jsou dodávány v zábavných vzorech a jasných barvách, takže můžete přijmout mateřskou záři!

Se všemi těmito výhodami není divu, že více žen než kdykoli předtím nosí během těhotenství speciální těhotenské spodní prádlo!

Kdy mám začít nosit těhotenské spodní prádlo?

Těhotenské spodní prádlo se většinou vyrábí z bavlny nebo krajky. Těhotenské kalhotky můžete nosit, jakmile začnete nosit své běžné spodní prádlo o něco volnější, ale pro nejlepší pohodlí během těhotenství se doporučuje, aby je těhotné ženy začaly nosit zhruba ve 24. týdnu.

To poskytne spoustu času, aby se jejich měnící se tvar a velikost usadily, takže se pohodlně a bez problémů vejdou později, když je budete nejvíce potřebovat!

Pokud se rozhodnete pro tanga přes slipy, nezapomeňte je vytahovat příliš vysoko do stehen, protože by to mohlo způsobit podráždění tam, kde se tře o vaši pokožku. Během těhotenství se také vyhněte těsnému oblečení kolem oblasti žaludku, které by také mohlo vést k oděru, pokud byste ho nosili příliš dlouho, aniž byste je zcela sundali. Je důležité, abyste se v těhotenství cítila v těhotenských kalhotkách pohodlně a spokojeně.

– Těhotenské kalhotky – jsou ideální pro každodenní nošení, nabízejí stejnou podporu jako slipy, ale přicházejí i ve stylovějších provedeních!

Lze je nosit ve všech trimestrech, kromě případů, kdy jste v práci nebo mimo společnost, protože se budou zobrazovat pod jakýmkoli přiléhavým oblečením, což není ideální.

Doporučuje se, aby je těhotné ženy začaly nosit kolem 24. týdne, aby se zajistilo, že uplynulo hodně času, aby se pohodlně vešly, aniž by je později v těhotenství dráždily.

– Tanga – některým dámám je nepříjemné nosit pod přiléhavé šaty nebo sukně cokoli jiného než tanga, zvláště když jdou na nákupy. Nicméně, pokud to funguje dobře pro vás, pak skvělé!

Kdy byste měli přestat pracovat, když jste těhotná?

Kdy byste měla přestat pracovat, když jste těhotná? Zde jsou některé běžné známky toho, že je čas zavolat šéfovi.

Pokud zaznamenáte některý z těchto problémů, okamžitě si naplánujte schůzku se svým lékařem:

* kontrakce

* vaginální krvácení nebo uvolňování tekutin

* náhlý tlak v pánvi nebo bolest břicha Pokud to není něco, co byste chtěli probrat po telefonu, zeptejte se, zda existuje způsob, jak poslat někoho, aby vás osobně zkontroloval doma.

Mnoho společností má navštěvující sestry, které přijdou a ujistí se, že je vše v pořádku, než zavolají zpět do práce. Někteří dokonce nabízejí placenou dovolenou, zatímco čekají na další výsledky testů!

Netrávte další den starostmi o to, zda je nebo není dostatečně bezpečné vrátit se do práce. Zavolejte ještě dnes a získejte klid, který si zasloužíte!

Kdy mám nastoupit na mateřskou?

Jakmile otěhotníte, začněte přemýšlet o tom, kdy nastoupíte na mateřskou. Zatímco FMLA poskytuje až 12 týdnů neplaceného volna počínaje kterýmkoli okamžikem těhotenství ženy, mnoho žen dává přednost využití nashromážděných dnů nemoci a dovolené k získání příjmu na mateřské dovolené.

Proto je důležité, aby si zaměstnanci promluvili se svými manažery nebo personálním oddělením, než učiní toto rozhodnutí, aby mohli podle toho plánovat.

Jak fungují velikosti pro mateřství?

Těhotenské oblečení je navrženo tak, aby odpovídalo vašemu rostoucímu pasu. Obecně platí, že těhotenské kalhoty a džíny mají v horní části břicha/pasu elastické pásky, které lze nastavit nahoru nebo dolů v závislosti na tom, jak těsné je chcete.

Těhotenské topy se obvykle z jedné sezóny na druhou nezvětší, ale strečové látky umožňují větší linii poprsí, aniž byste si museli kupovat celý nový šatník!

Těhotenské velikosti fungují tak, že se přizpůsobí elastické pásky kolem vašeho rozšiřujícího se pasu a zároveň vám umožní prostor v převlékárně díky výběru prodyšných látek, které se rozšiřují spolu se stále rostoucí oblastí hrudníku.

Kalhoty a džíny se obvykle dodávají s nastavitelným páskem kolem horní části pasu, díky čemuž je pas o něco pružnější.