Jak udržet svůj 1 rok starý ve hře Playpen

Jak udržet své 1leté dítě v ohrádce? Jedním z nejlepších způsobů, jak udržet své dítě v ohrádce, když jste zaneprázdněni, je vytvořit s ním spojení.

Čas na hraní může být zábava a čas na učení, ale je také důležité, abyste se ujistili, že se prostřednictvím těchto aktivit naučí hodnotám, jako je sebekázeň.

Při umísťování dětí do ohrádek byste měli vždy brát v úvahu věk, protože někdy vše, co děti potřebují, je prostor, kde si neublíží ani si neublíží ostatní kolem sebe. Zkuste také doma hlídat, jaké hračky si vaše dítě vybírá pro sebe!

pokud tam jsou nějaké ostré předměty nebo nebezpečné věci, které by se jim neměly dostat do úst (například tužky), okamžitě je odstraňte, aby k těmto předmětům neměli přístup.

Jak dlouho byste měli používat ohrádku?

Ohrádka je skvělý způsob, jak dát svému dítěti svobodu, kterou potřebuje, a zároveň mu poskytnout klid.

Musíte si však být vědomi, kdy je čas přejít od tohoto typu zadržovacího systému, aby vaše dítě nebylo omezeno v učení kvůli těmto omezením. Zde je několik tipů, jak zjistit, kdy je čas:

  • Vaše dítě se začalo stavět proti síťovaným stěnám nebo vylézalo ven skrz otevřenou střechu. Doporučený výškový limit pro většinu modelů je kolem 37 palců, což se může stát velmi rychle u dětí, které nechtějí nic jiného než prozkoumávat každý centimetr svého okolí! Pokud se to stane dříve, než dosáhne 14 liber, sundejte ho a odložte do dalšího použití později.
  • Zjistíte, že vaše dítě nemá o ohrádku takový zájem jako dříve a většinu času tráví snahou dostat se ven, místo aby si hrálo se všemi skvělými hračkami, které pro ně má! To se může stát kolem čtyř měsíců věku, kdy miminka dávají přednost plazení, stání a plavbě dříve, než se očekávalo – před tímto věkem byste se měli cítit pohodlně v ohrádce, ale po tomto okamžiku je nejlepší, když přejdete na jiný ochranný systém, jako je postýlka nebo kočárek.< /li>

Jak rozeberete Graco Pack N Play?

K rozebrání Graco Pack N Play budete potřebovat:

Phillips šroubovák správné velikosti pro váš model. Plochý šroubovák může být také užitečný při odstraňování části hardwaru u novějších modelů. Možná by pomohlo, kdyby měl někdo více zkušeností s rozebíráním výbavičky pro miminko.

Papírové ručníky a starý ručník nebo přikrývka, které se mohou ušpinit, jsou také užitečné, protože při práci uvnitř tohoto typu strojů se musí vylít.

Pravděpodobně by bylo nejlepší provádět tyto úkoly někde, kde na nich nebude příliš záležet, i když se něco rozlije jako na koberci, ale mějte na paměti, že ne každý má přístup k takovému luxusu, takže udělejte to, co vám nejlépe vyhovuje!

Měli byste začít rozepnutím korbičky a podložky. Udržujte je na opačných stranách, aby je bylo možné při práci snadno rozložit naplocho.

Dále rozepněte stříšku a položte ji na bezpečné místo, kde se neušpiní nebo na ni nešlápne, protože by to také mohlo způsobit poškození! Poté vyjměte všechny hračky z jejich klipů tak, že je silně zatáhnete, dokud se neuvolní, a poté je zatím odložte stranou.

Poté zvedněte jednu stranu základny matrace pack n play (pokud má váš model dvě), aby se otevřely zipy, které jsou umístěny na obou koncích její podšívky poblíž místa, kde by spalo dítě, pokud by ji použilo jako postýlku. Jakmile jsou tyto zipy rozepnuty, přehněte měkkou látku zpět a zanechte pouze kovové tyče, které jsou připevněny k základně matrace.

V tomto okamžiku byste měli být schopni zvednout na obou stranách každou kovovou tyč a oddělit ji od její látkové podšívky, která je přišita přímo na tyče samotné.

Poté můžete odstranit všechny šrouby (pokud je váš model má) pomocí šroubováku po zvednutí jejich krytu pomocí ploché hlavy nebo Phillips v závislosti na typu, který máte.

Po odstranění všech šroubů a hardwaru jednoduše složte materiál zpět tak, že pouze polovina každé strany zůstane stále držet pohromadě pomocí suchého zipu umístěného na jednom konci spolu s ostatními částmi, které by mohly zůstat, jako jsou například podpůrné lamely, pokud nebyly součástí dodávky. při dřívější demontáži/demontáži hardwaru, protože některé modely Graco jejich odstranění vůbec nevyžadují.

Jak zabráním sklouznutí ohrádky?

Existuje několik způsobů, jak zabránit sklouznutí ohrádky. Pokud je podlaha kluzká, může to způsobit, že se bude pohybovat, když se dítě pokusí vytáhnout nebo postavit. Chcete-li tento problém vyřešit, přidejte protiskluzovou pásku do všech oblastí, které mohou být hladké a hladké, jako jsou dlaždice.

Můžete si také zakoupit gumové rohy pro spodní část ohrádky, které pomohou lépe uchopit povrchy, aniž by je poškrábaly, jako by to dělaly běžné nohy.

Dalším častým důvodem, proč miminka vyklouznou z kotce, je, že se příliš vzruší a pokusí se přelézt pomocí síly horní části těla místo toho, aby se nejprve zvedla nohama (což je to, co chceme, aby se naučily). Z důvodu bezpečnosti dětí by tyto typy neměly obsahovat smyčky nebo rukojeť, které by dítě mohlo použít k přelézání.