Jak udržet dítě v pohodě v autosedačce zády ke směru jízdy

Jak udržet dítě v pohodě v autosedačce proti směru jízdy? V teplejším počasí, kdy musíte mít své dítě v autosedačce proti směru jízdy, může být pro ně velmi horké.

Zde je několik tipů, jak udržet dítě v pohodě a zároveň ho udržet v bezpečí v autosedačce:

Krok 1. Pokud je to možné, použijte sluneční clonu nebo okenní clonu. Pokud používáte okenní clonu, ujistěte se, že je bezpečně připevněna a neblokuje pronikání příliš velkého množství světla, protože to může rušit vaše dítě během jízdy.

Krok 2. Udržujte okna otevřená s klimatizací na plný plyn namířenou přímo na místo, kde sedí dítě. Tím se zabrání tomu, aby se do vozidla dostal vánek, který by mohl způsobit problémy, pokud venku fouká vítr, který byl kontaminován prachem/nečistotami atd.

Krok 3. Ujistěte se, že je vaše dítě správně oblečeno v košili s dlouhým rukávem a kalhotách. To je ochrání před sluncem od hlavy až k patě, udrží si nízkou tělesnou teplotu a zároveň budou vypadat roztomile AF.

Krok 4. Ujistěte se, že vaše dítě není příliš svázané, aby se nemohlo dostatečně pohybovat nebo se necítil dobře, když cestuje vysokou rychlostí na větrných silnicích. Nechcete také, aby to bylo tak horké, že když se jejich obličejíček zpotí, nemáte kam jít, než zpátky na ně, což samozřejmě také není ideální!

Pokud používáte kryt na deštník, ujistěte se, že mezerami není místo pro sluneční světlo nebo vánek, protože to může způsobit problémy s přehříváním atd. Stín používejte také pouze v případě potřeby během dne nebo při hře venku na slunci.

Nejlepší čas pro použití deštníku bude vždy brzy ráno, pozdě večer a dokonce i časnou noc, pokud je kolem ještě nějaké světlo, takže vaše dítě nezůstane během hry dlouho v teple.

Jak nainstalovat kočárek Graco s baldachýnem?

Uchycení bezpečnostního pásu. Sedačka se snadno připevní ke kočárku pomocí jediného bezpečnostního popruhu, který vede přes horní část autosedačky vašeho dítěte.

Jakmile ji nainstalujete, ujistěte se, že je bezpečně zajištěna na svém místě, a před tím, než vezmete své dítě na dlouhé procházky nebo výlety s tímto kočárkem, vyzkoušejte, zda lze autosedačku zpod tohoto popruhu ještě vyjmout.

Jak sundáte potah autosedačky Graco?

Potahy autosedaček Graco jsou určeny k sejmutí a praní. To pomáhá zajistit, aby vaše dítě bylo vždy v bezpečí, pohodlné a čisté! Existuje několik způsobů, jak odstranit potah autosedačky Graco:

– Možná budete chtít zakoupit další náhradní kryt pro snadné sejmutí, když je čas na praní. Nebo si zjistěte, zda má původní výrobce nějaké dostupné na svých webových stránkách nebo u prodejců, jako je Amazon.com. Pokud ne, nabízejí je i jiné společnosti. Před nákupem jiné značky však vždy zkontrolujte, protože nemusí správně sedět!

-Pokud se jedná o starší model sedačky, můžete si zakoupit nový potah, který ji vymění. Opět se ujistěte, že jakékoli náhradní potahy jsou pro autosedačky Graco nebo jiné značky nemusí správně sedět!

-Můžete také zkusit odstranit starý kryt ručně, pokud je to možné. To vám pomůže ušetřit čas a peníze v případě, že potřebujete své dítě někam rychle vzít, aniž byste mu nejprve umyli sedačku! Pokud je třeba vyčistit pouze jednu část, jednoduše otočte zbytek dovnitř, aby se žádná část nezobrazovala, když jste mimo domov.

Možná budete chtít poznamenat, že to funguje nejlépe u modelů určených pro děti starší šesti měsíců, protože za nimi jsou obvykle chlopně na suchý zip, které musí zůstat při jízdě zapnuté, aby udržely tlak na páteř dětí během nárazu.

Můžete sundat potah kočárku Graco a vyprat ho?

Ano, doporučuje se sundat potah, protože jej můžete dát do pračky. Používejte však pouze studenou vodu a nesušte v sušičce.

Obecným pravidlem pro všechny kočárky by mělo být jejich sušení na vzduchu místo jejich vkládání do sušičky nebo používání zdrojů tepla, jako je žehlicí prkno, protože to může poškodit váš produkt. Pokud si všimnete jakékoli změny barvy, kontaktujte prosím zákaznický servis Graco!

Odděluje se základna z autosedačky Graco?

Základna se z autosedačky Graco nesundává. Stačí jej umístit do auta a připoutat, abyste zajistili dítě na jízdu, dokud je ještě dostatečně malé, aby se bezpečně vešlo do dětské sedačky.

Bezpečnostní prvky tohoto nejprodávanějšího modelu znamenají, že jej budete moci používat po celou dobu kojeneckého věku, dokud nebude vaše dítě připraveno na sedačky po směru jízdy, k čemuž obvykle dochází kolem dvou až tří let (když dosáhne alespoň 22 let). libry).

Jak sundáte potah z dětské autosedačky?

Prvním krokem k sundání dětské autosedačky je podívat se do manuálu. Toto bude umístěno ve vaší uživatelské příručce, protože každá značka a typ autosedačky vyžaduje různé kroky pro odstranění potahů.

Pokud jste jej ztratili nebo ztratili, je čas najít jiný zdroj, který může poskytnout více informací o tom, jak to udělat. Existuje mnoho dalších zdrojů online a také pomoc od jiných rodičů, kteří již mají zkušenosti s rozebíráním vlastních autosedaček.