Jak udělat splývavé látkové těhotenské fotky

Jak udělat těhotenské fotky splývavých látek? Pokud vás nebaví schovávat dětskou bouli pod volné oblečení, pak by tento vzhled mohl být pro vás! Abyste získali splývavou těhotenskou fotku, potřebujete jen krásné šaty a látku.

Ujistěte se, že materiál není příliš těžký, jinak to všechno zkomplikuje. Chcete lehké materiály, které umožňují vrstvám přirozeně padat přes sebe.

Šátky jsou skvělou volbou, protože také nepřidají žádnou váhu navíc! Pokud je to možné, vyzkoušejte si doma předem nějaké jiné šaty, takže až budeme fotit venku s větrem foukajícím do obličeje, budeme vědět, co funguje nejlépe 🙂 Když fotím venku, rád používám přirozené osvětlení spíše než studiová světla, protože je méně drsný a dává tak úžasné výsledky.

Jak fotíte každý týden během těhotenství?

Nejprve se podívejme na základy toho, jak fotit v těhotenství. Jak toho, že o tom tolik vím? Moje žena fotí týdenní těhotenské fotky už přes rok! Začít je docela jednoduché, ale musíte být trpěliví a dostatečně kreativní se svými nápady, jinak vám rychle dojdou.

První sadu jsme natočili v únoru 2016, když jí bylo asi 12 týdnů, protože jsme chtěli nějaké pěkné snímky břicha, než se její tělo drasticky změní, jakmile dítě přijde na tento svět.

Moje rada je, abyste nečekali příliš dlouho, protože nebudete chtít trávit hodiny upravováním obrázků, pokud je váš hrbol ke konci gigantický (pokud to není to, o co se chystáte). poslední věc, kterou chcete, vypadá jako místo činu.

Co nosíte pod otevřenými těhotenskými šaty?

Vzhledem k tomu, že těhotenské šaty jsou typicky volné a splývavé, měli byste si pod ně obléct něco pohodlného. Měli byste se také ujistit, že se vyhnete přiléhavému oblečení, aby se dítěti při nošení šatů nedělalo nepříjemně.

Abyste se v těchto letních měsících ochladili, vyberte si na spodní prádlo lehký materiál, jako je bavlna nebo len. Vyhněte se čemukoli s polyesterem, protože se během tohoto horkého období můžete více potit! Pokud je to možné, zvolte podprsenku bez kostice, protože nemusí správně sedět kvůli změně tvaru vašeho těla během těhotenství.

U podprsenek, které mají ramínka vyrobená z nepružných látek, jako je spandex nebo nylon, je zkuste před oblékáním šatů uvolnit tak, že zvednete jednu ruku po druhé a poté ramínka znovu utáhněte, aby vám to vyhovovalo.

Co by měl můj manžel nosit na těhotenské fotky?

Pokud hledáte nápady na oblečení, většina těhotných fotografů doporučuje, aby váš manžel měl na sobě jednobarevnou košili a kalhoty.

To mu pomůže vyniknout na obrázcích, aniž by s vámi soutěžil! Pokud se mu nelíbí některý z výše uvedených oděvů, zeptejte se ho, jaký typ oblečení mu dodává sebevědomí.

V obchodech jako Banana Republic nebo Gap je k dispozici několik skvělých možností. K outfitu může také přidat brýle, pokud jsou součástí jeho každodenního šatníku, nebo manžetové knoflíčky místo knoflíků na košili, pokud nosí neformálnější pracovní oblečení.

Ujistěte se, že vybíráte barvy, které se hodí k jeho tónu pleti, aby ho na fotografiích úplně nesmyl – neutrální, jako je černá, hnědá, šedá a modrá vypadají skvěle na každém.

Jak se připravujete na těhotenské focení?

Když jste těhotná a termín porodu se blíží, mnoho lidí napadne zdokumentovat cestu těhotenským focením. Pokud to zní jako něco, co byste rádi dělali, ale nevíte nic o tom, jak se na to připravit, máme pro vás několik tipů, které zajistí, že ve velký den půjde všechno hladce!

– Noste pohodlné oblečení – Během natáčení by neměl být žádný tlak, takže noste to, v čem se cítíte dobře! Těhotenství si může vybrat svou daň na ženských tělech různými způsoby, takže výběr oblečení nemusí být vždy k dispozici. To neznamená, že nemůže vypadat stylově nebo atraktivně, což nás přivádí k našemu dalšímu tipu.

– Vezměte si s sebou více oblečení – Každá žena, která byla těhotná, ví, jak nepředvídatelné může být její tělo. Jeden den se můžete cítit dobře, ale jiný den si oblékněte něco, co vám bude nepříjemné.

Vezměte si s sebou několik oblečení, abyste se mohli během sezení měnit podle toho, jak pohodlně nebo stylově chcete vypadat!

– Buďte všestranní – Váš šatník by se neměl skládat pouze z oblečení, které vypadá skvěle pouze na fotografiích, protože to je pro skutečné situace prostě nepraktické.

Flexibilita v tom, co vypadá dobře a co ne, zaručí každé těhotné ženě pohodlí bez ohledu na to, kde se její těhotenské focení odehrává!

– Vyhněte se zaneprázdněným návrhům – Další důležitou věcí, kterou musíte udělat před výběrem oblečení, je vědět, které vzory se spíše doplňují, než si vzájemně odporují, protože příliš mnoho kontrastních barev nebo stylů by mohlo fotografovi ztížit pořízení lichotivých záběrů.

– Buďte hrdí – Nejdůležitější věcí, kterou byste si měli pamatovat na těhotenské focení, je, že byste se vždy měli cítit sebejistě a pohodlně s tím, jak vaše tělo vypadá, protože těhotenství může vyvolat na povrch nejrůznější emoce, takže je nejlepší nebýt sebevědomá.

Nezáleží na tom, jestli fotky nejsou dokonalé – nikdy nebudou spravedlivé za to, co nás tato cesta naučila o nás samých nebo o životě obecně!