Jak udělat ohrádku pohodlnější

Jak udělat ohrádku pohodlnější? Malý polštářek může být skvělým doplňkem ohrádky. Jeden dobrý nápad je mít ho pod prostěradlem, kde bude ležet jejich hlava, aby se neopírali o tvrdý plast nebo něco podobného.

Další možností je použít pod prostěradla nějaký druh vycpávkového materiálu, ale to může ztížit jejich výměnu pro rodiče, kteří nechtějí látku přiléhat k pokožce svého dítěte celý den.

Může to chvíli trvat, než se vaše děťátko usadí a přestane se kroutit ve svém kotci, ale s těmito jednoduchými triky byste měli brzy zaznamenat zlepšení!

Jak dezinfikujete ohrádku?

Existuje mnoho způsobů, jak dezinfikovat ohrádku. Pokud ohrádku používáte delší dobu, doporučujeme, abyste nezahodili všechnu tvrdou práci a začali od nuly. Místo toho lze některé metody použít k vyčištění určitých oblastí v peru – aniž by bylo nutné vše rozebírat nebo znovu stavět.

Nejprve se ujistěte, že na vnitřních plochách, na kterých může spočívat hlava vašeho dítěte (například u mříží), nezůstaly zbytky jídla nebo prach, které by při požití malým batoletem mohly způsobit onemocnění.

Použijte vodu a jemné mýdlo navlhčeným hadříkem a tyto specifické oblasti otřete, než je otřete do sucha dalším zvlhčujícím hadříkem nebo ručníkem. Můžete si také zakoupit antibakteriální ubrousky, které jsou vyrobeny speciálně pro tuto práci.

Ujistěte se, že jste dezinfikovali všechny povrchy, na které se vaše kojenec nebo batole může chytit, jako jsou bary a hračky, pomocí čisticího prostředku na vodní bázi smíchaného s antibakteriálním mýdlem, které zabíjí bakterie při kontaktu.

Nejlepší způsob, jak udržet tyto ohrádky čisté, je pečlivé čištění po každém použití – zvláště pokud si v nich hrály malé děti! Pokud zjistíte, že v malých štěrbinách tu a tam uvízlo jídlo, jednoduše tato místa nastříkejte, než je otřete do sucha látkovým ručníkem nebo je nechte přirozeně uschnout na vzduchu.

Jak dlouho by mělo být dítě v ohrádce?

Jedna až dvě hodiny na každý měsíc života. Takže půlroční dítě může být v ohrádce asi tři hodiny v kuse.

Ohrádky nejsou přenosné a mohou mít ostré hrany, takže by nikdy neměly být ponechány bez dozoru s malým dítětem uvnitř. Pokud si ho koupíte, ujistěte se, že je pevný a dobře vyrobený, aby vaše dítě neuvízlo mezi tyčemi na stranách nebo na dně kotce.

Všichni výrobci doporučují, aby hračky dodávané s ohrádkami byly udržovány pravidelným mytím, protože i malé části (jako jsou knoflíky) by mohly představovat nebezpečí udušení, pokud by se zlomily nebo spolkly dětmi, které si rády vkládají věci do pusy, když si tam hrají/lezou!

Ujistěte se, že všechny šrouby a šrouby, které drží pero pohromadě, jsou bezpečně upevněny, aby zůstalo pohromadě, pokud by do něj vaše dítě narazilo. Matrace by měla být pevná a těsně přiléhat do ohrádky, bez mezer nebo mezer, kde by se dítě mohlo zachytit mezi tyčemi nebo uvíznout pod horní lištou ohrádky.

Jak hloubkově čistíte balíček při hraní?

A pack n play je přenosná postýlka, kterou si můžete vzít s sebou na cesty. Obvykle jsou vyrobeny z kovu a plastu, takže se snadno čistí. Před prvním použitím byste měli potah matrace vyprat, protože nejčastěji přichází do kontaktu s dítětem.

Chcete-li, aby byl váš batoh po každém použití čistý, otřete povrchy horkou vodou a jemným mýdlem nebo ubrousky určenými speciálně pro čištění potahových látek, které odstraní skvrny od vyplivnutí nebo protečení plen.

Než na něj znovu položíte prádlo, nechte ho úplně vyschnout, protože vlhkost by mohla vést k růstu plísní pod místem, kde vaše dítě spí, pokud by zůstalo vlhké příliš dlouho.

Je také důležité, aby bylo dobré položit přehozy přes každou část balení, protože vaše dítě by mohlo lézt a hrát si na jakémkoli povrchu.

Toto povlečení můžete každý týden prát v teplé vodě bez bělidla nebo aviváže, abyste udrželi povrchy čisté, ale nikdy byste je neměli sušit s ničím jiným uvnitř, protože by bylo příliš horké na to, aby dítě mohlo pohodlně spát.

Jak čistíte dudlík?

Čištění dudlíku je rychlé a snadné. Nejlepší způsob čištění je omývání v horké mýdlové vodě po dobu pěti minut nebo vaření ve vodě po dobu alespoň tří minut. Pokud nemáte čas vyvařit špinavé dítěti, mýdlo a běhání pod teplou vodou vám postačí!

-Neumývejte je prostředky na mytí nádobí

– Umyjte je každý den po použití (nebo několikrát denně, pokud je používáte častěji)

– Použijte kartáč k očištění všech částeček jídla, které mohou ulpět na okraji jejich úst

-Pokud se dítě krmí z láhve, nemusíte mu dudlík mýt tak často, protože ho nebude přímo sát.