Jak udělat ohrádku pohodlnější

Jak udělat ohrádku pohodlnější? I když je používání ohrádky často nezbytné, může se vaše dítě cítit nejistě a nejistě. Existují však způsoby, jak zážitek zlepšit pro všechny zúčastněné.

Zde je několik nápadů, jak toho dosáhnout

#1. Pokrytí podlahy koberečkem – Přidání měkkosti k tomu, co by jinak bylo nepohodlným povrchem, pomůže udržet je v pohodlí, když spadnou při hraní v této oblasti. Jen nezapomeňte, že pod místa, kde by se vaše dítě mohlo plazit nebo se válet, nedávejte nic příliš ostrého!

#2. Záclony, které blokují světlo a hluk – Pokud je to možné, použijte závěsy přes horní část jejich kotce, aby měli v noci úplnou tmu, pokud to potřebují, nebo blokujte světlo během denního spánku, pokud je to nutné.

#3. Umístění plyšových hraček dovnitř – Skvělý způsob, jak zajistit, aby se vaše dítě cítilo bezpečněji, je umístit některé z jeho oblíbených hraček do ohrádky. Přidejte také několik malých přikrývek, protože ty se často používají místo chybějících paží, když chtějí obejmout!

Můžete dát balíček s hrací podložkou do pračky?

Ano můžeš. Dokud není příliš zaplněná předměty, měla by se podložka na hraní vejít do vaší pračky.

Než je vložíte do pračky, budete se chtít ujistit, že nedochází k natržení nebo natržení, a pokud je to možné, oddělte všechny visící kusy, jako jsou hračky, z konstrukce.

Před dalším použitím se ujistěte, že je zcela suchý! Pokud jsou tyto kroky dodrženy správně, měly by fungovat dobře, ale vždy nejprve pro jistotu zkontrolujte poškození.

Používají rodiče stále ohrádky?

Rodiče používají ohrádky, aby své ratolesti ochránili před nebezpečím.

– Tento účel se v průběhu let nezměnil, ale je několik věcí, na které byste si měli být vědomi, než se rozhodnete, zda je ohrádka pro vaše dítě vhodná či nikoli. Zde je pět důvodů, proč je rodiče stále milují:

* Nemají ostré rohy

* Konstrukce umožňuje snadné skládání a skladování v případě potřeby

* Ohrádky poskytují dětem více než dostatek prostoru pro růst a bezpečný pohyb

* Většina modelů se dodává se síťovými stěnami, takže rodiče mohou své dítě kdykoli zkontrolovat, aniž by se museli příliš naklánět

* Dveře často obsahují uzamykací mechanismy, které umožňují rodičům snadný přístup a zároveň chrání děti před zatoulanými, když vstanou.

Můžete sbalit matrace a hrát si?

Ano můžeš. I když váš batoh nemá úložný prostor nebo korbičku, do které by se matrace vešla, stále je možné ji tam vložit díky její měkké struktuře. Nejlepší způsob, jak to udělat, je nejprve srolovat spodní polovinu, než na ni položíte horní část.

Předejdete tak jakémukoli poškození a zároveň udržíte všechny ostatní díly v bezpečí během přepravy a příjezdu do vašeho nového domova!

Může dítě spát v ohrádce místo v postýlce?

Existuje mnoho faktorů, které je třeba vzít v úvahu, když se rozhodujete, zda byste měli nechat své dítě spát v ohrádce místo v postýlce. Hlavní věc je, že matrace musí mít alespoň 30 x 48 palců a musí mít dostatečnou oporu i pro průměrně těžké dítě, které je starší jednoho roku.

Pokud tomu tak není, mohou nastat problémy s udušením nebo jinými problémy během spánku, což může ohrozit vaše dítě. To znamená, že bez ohledu na to, jak moc milují svou novou sadu povlečení od Walmartu, nepoužívejte je, dokud nezískáte správnou velikost!

n Kromě toho nezapomeňte vždy pečlivě dodržovat pokyny k montáži a také bezpečnostní pokyny při používání jakéhokoli příslušenství, jako je noční světlo nebo hudební mobil.

Mohou děti spát v ohrádce Kanada?

Ano, v Kanadě můžete umístit své dítě během spánku do ohrádky. Je však důležité poznamenat, že tento postup by měl být používán s opatrností a ne jako alternativní povrch na spaní pro postýlku nebo kočárek.

Podle The American Academy of Pediatrics (AAP) existují určitá nebezpečí spojená s používáním ohrádky v Kanadě během spánku:

– Dětské ohrádky neposkytují ochranu proti udušení lůžkovinami, které do nich vkládají kojenci, i když je naučili unikat – riziko udušení se zvyšuje, pokud miminka používají polštáře, prošívané přikrývky nebo nadýchané přikrývky místo prostěradel určených pro velikost matrace.

Pokud se vaše dítě ve spánku převalí na tyto předměty, mohlo by se zamotat a nemohlo by dýchat.

– Dětské ohrádky nebrání zachycení v měkké podestýlce. Miminka se udusila v ohrádkách a plastovém pletivu, proto je AAP nedoporučuje. Pokud používáte ohrádku Canada, pokládejte kojence na záda, když jsou vzhůru nebo dřímají – nikdy ne na bříško.

To platí i pro děti spící v autosedačkách; nikdy nenechávejte své dítě spát obličejem dolů ani na jednom místě, protože se může během spánku převrátit na břicho.

– Boční síťované kapsy u některých modelů představují další nebezpečí: umožňují dětem protáhnout se a zůstat zachyceny smyčkami vytvořenými neukotvenými zádržnými popruhy (nezapomeňte si to předem zkontrolovat). Na ohrádce Canada by neměla být vůbec žádná volná látka, včetně síťovaných kapes.

– Vyhněte se ohrádkám s těžkými látkami, které visí v postýlce, protože děti si s nimi mohou hrát a mohou se zamotat nebo uškrtit.

To platí i pro mobilní oblasti přespání. Nikdy neumisťujte žádné hračky do blízkosti obličeje kojence, když spí – to zahrnuje plyšové hračky i další předměty, jako jsou polštáře a vycpaná zvířata.