Jak udělat knihu pro rodiče s jejich dětmi baby fotografií

Jak udělat knihu pro rodiče s fotografiemi jejich dětí? Je tak snadné pořídit stovky fotek vašeho děťátka, ale co s nimi všemi uděláte? Vytvořte si fotoknihu!

Zde je postup:

Nejprve shromážděte všechny fotografie, které chcete zahrnout. To lze provést skenováním starých tisků, stažením digitálních souborů z počítače nebo dokonce pořízením nových snímků speciálně pro daný projekt.

Jakmile budete mít vše shromážděné, začněte třídit a vybírat své oblíbené. Než začnete knihu dávat dohromady, může být užitečné vytvořit si v hlavě, nebo dokonce na papíře, hrubé rozložení.

Jakmile máte obecnou představu o tom, jak chcete, aby kniha vypadala, je čas začít ji dávat dohromady! Existuje několik různých způsobů, jak toho dosáhnout.

Můžete vytvořit knihu ve stylu koláže se všemi fotografiemi přilepenými nebo přilepenými páskou, nebo můžete použít fotoalbum se stránkami bez obsahu kyselin a vložit každou fotografii do vlastní kapsy. Pokud chcete být opravdu kreativní, můžete si dokonce vytvořit vlastní fotoalbum úplně od začátku!

Ať už zvolíte kteroukoli metodu, určitě si udělejte čas a bavte se s ní. Toto je projekt, na který se budete moci ohlížet a vážit si ho v nadcházejících letech.

Kolik bych měl utratit za dárek pro miminko?

Neexistuje žádná pevná odpověď na to, kolik byste měli utratit za dárek pro miminko. Někteří lidé se rozhodnou utrácet hodně, zatímco jiní se raději drží menšího rozpočtu. Nakonec je jen na vás, za co chcete utratit.

Pokud však hledáte nějaké vodítko, doporučujeme za váš dárek utratit něco mezi 25 a 50 dolary. Budoucím rodičům tak ukážete, že vám na nich a jejich novém příchodu záleží, aniž byste museli vydělat peníze.

Kromě toho existuje spousta skvělých dárků, které se vejdou do této cenové kategorie. Několik nápadů zahrnuje: plenky a ubrousky, onesie nebo oblečení, přikrývku nebo hračku, nebo dokonce peníze na univerzitní fond dítěte.

Máte knihu návštěv na miminko?

Pokud hledáte způsob, jak připomenout hosty, kteří se zúčastnili vaší sprchy, kniha hostů je skvělou volbou. Nechte každého hosta podepsat se a napsat malý vzkaz do knihy.

Poté, co se vaše dítě narodí, se na to můžete podívat zpět, abyste viděli všechna přání všeho dobrého od svých blízkých. Navíc je to hezká památka!

Dalším nápadem je vytvořit fotografickou koláž obsahující obrázky všech hostů, kteří se zúčastnili. Bude to zábavný způsob, jak si připomenout všechny, kteří tam byli ve váš velký den.

Můžete si ho vyrobit sami nebo si někoho najmout, aby to udělal za vás. Ať tak či onak, bude to drahocenné umělecké dílo pro nadcházející roky!

Můžete dát knihy na miminko?

Mnoho lidí si často klade otázku, zda je vhodné dávat knihy na miminko. Odpověď je ano, můžete dát knihy jako dárky na miminko.

Ve skutečnosti mnoho rodičů dává přednost knihám před hračkami, když čekají dítě. Miminka totiž mohou z hraček rychle vyrůst, ale v domácí knihovně jim vždy zbyde místo na další knihy.

Pokud hledáte nápady na knihy, které byste mohli dát jako dárky na oslavě miminka, zvažte některé z následujících titulů: „Velmi hladová housenka“ od Erica Carlea, „Goodnight Moon“ od Margaret Wise Brown a „Kde jsou ty divoké věci“ od Maurice Sendaka. Tyto klasické dětské příběhy si určitě užije každé miminko.

Při výběru knih jako dárků pro miminko je důležité vybrat tituly, které jsou přiměřené věku. Nechcete dát deskovou knížku batoleti, ani nechcete dát knížku pro pokročilého čtenáře novorozenci.

Je také důležité vzít v úvahu zájmy rodičů a snažit se najít knihy, které tyto zájmy odrážejí. Pokud například rodiče milují přírodu, zvažte, zda jim dát výtisk „The Very Hungry Caterpillar“ nebo „The Giving Tree“ od Shela Silversteina.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti při výběru knih jako dárků pro miminko, je počet výtisků, které byste si měli koupit. Pokud je v rodině více dětí, může mít smysl dát knihu, která je určena pro více čtenářů.

„Kočka v klobouku“ od Dr. Seusse je toho dobrým příkladem. Pokud se však narodí pouze jedno dítě, měl by stačit jeden výtisk každé knihy.

Na závěr, dávat knihy jako dárky na miminko je skvělý způsob, jak ukázat svou podporu novým rodičům a pomoci jim vybavit je skvělým materiálem na čtení pro jejich dítě. Jen si dejte pozor na výběr titulů odpovídající věku a zohledněte zájmy rodičů.

Jsou knihy dobré dárky pro miminko?

Na to existuje několik různých myšlenkových směrů. Někteří lidé věří, že knihy jsou vždy skvělé dárky pro každou příležitost, zatímco jiní si myslí, že knihy nemusí být nejlepší volbou pro miminko. Podívejme se na obě strany sporu.

Knihy jsou skvělými dárky, protože jsou něčím, co může obdarovaný používat a těšit se po mnoho let. Poskytují zábavu a znalosti a mohou se předávat z generace na generaci.

Knihy také nevyžadují baterie ani zvláštní péči, aby zůstaly v dobrém stavu – potřebujete pouze místo, kde je uložit!

Někteří lidé však namítají, že knihy mohou být docela těžké, což nemusí být ideální pro novopečenou maminku, která už teď řeší spoustu kil navíc a stres. Možná také nebudou chtít dostávat hromadu nových knih, pro které budou muset najít místo ve svém již tak přeplněném domě.

Nakonec je na jednotlivci, který dárek dostává, aby se rozhodl, zda si myslí, že knihy jsou dobrou volbou.

Pokud víte, že tato osoba miluje čtení, pak pokračujte a vyberte si skvělou knihu jako dárek pro miminko!

Ale pokud si nejste jisti, může být bezpečnější jít s něčím jiným. plenkový dort nebo onesie. Můžete se také podívat na související články, jako je Co napsat na přebal knihy pro vnuka a citace, co napsat do knihy pro vnučku.