Jak sundat podsedák Graco

Jak sundat podsedák Graco? Není to těžký úkol. Jak ale víte, jak vyjmout autosedačky Graco do az auta?

Odpověď zní, záleží na tom, jaký typ autosedačky máte. Ale v tomto příspěvku na blogu budeme obecně diskutovat o tom, jak sundat opěrné sedadlo Graco.

Kroky, jak sundat opěrné sedadlo Graco

Krok 1. Podsedák Graco je v současnosti jedním z nejoblíbenějších v obchodech, ale jak ho sundáte? To lze provést podle níže uvedených kroků

Krok 2. Najděte tlačítko pro uvolnění popruhu: Mělo by být blízko spodní části posilovače.

Krok 3. Stiskněte a podržte toto tlačítko asi 3 sekundy (nebo dokud neuslyšíte cvaknutí). Tím se uvolní všechny popruhy z jejich přezek. Poté je můžete odstranit z ramen nebo pasu vašeho dítěte ručně nebo s pomocí.

Krok 4. Poté zatlačte na opěradlo dětské židle a zvedněte.

Jak rozložíte náhradní sedadlo?

Podsedáky se obvykle dodávají s manuálem, který vám řekne, jak je rozebrat a vyčistit. Na webových stránkách výrobce mohou být také konkrétní pokyny. Pokud ne, postupujte podle těchto obecných pokynů:

Odstraňte všechny potahy z podsedáku (tkanina, která pokrývá spodní polstrování). Obvykle je lze prát v pračce ve studené nebo teplé vodě v závislosti na tom, z čeho jsou vyrobeny.

Před vložením do pračky/sušičky se však ujistěte, že jsou štítky na praní. Poté nechte vše uschnout na vzduchu místo použití tepla, protože to může poškodit některé tkaniny.

Odstraňte všechny plastové části, jako jsou loketní opěrky, jejich jednoduchým vysunutím nebo zatažením dolů, dokud se neoddělí od podsedáku. Ujistěte se, že šrouby, které jdou do těchto područek, uschovejte na bezpečném místě, pokud jsou odnímatelné.

Poté můžete pomocí šroubováku rozebrat jakékoli další kusy nebo popruhy vašeho podsedáku tak, že z nich vyšroubujete šrouby. Uchovávejte všechny části odděleně v malých miskách/přihrádkách, abyste věděli, kam se všechno vrátí, až bude čas to později znovu sestavit.

Jak demontujete sedadlo Graco Turbobooster?

Toto jsou základní kroky k demontáži sedadla Graco Turbobooster.

Odepněte bezpečnostní pás, sejměte kryt štítu a sundejte zádový díl. Dva horní popruhy se také vysouvají s odstraněním bočních štítů, takže je bude třeba znovu připevnit poté, co rozeberete podsedák.

Potahy sedadel Graco Turbobooster lze pro snadnější čištění sejmout jednoduchým rozepnutím potahu ze samotného sedáku autosedačky. Díky tomu zůstane déle čistší, protože jídlo nebo nápoje nemohou prosakovat do podložky, která je připevněna k podvozku.

Podsedáky by nikdy neměly být používány bez nasazeného systému pětibodových pásů, protože by to mohlo ohrozit vaše dítě při nehodě s náhlým zastavením nebo nárazem.

Jak nasadím záda na můj Graco Booster?

Zadní část vaší autosedačky je připevněna popruhem na každé straně. Horní část se bude moci otočit nahoru a přes spodní část, kterou musíte nejprve připevnit.

Poté jej jednoduše stáhněte na přední sedadlo vašeho vozidla. Možná budete potřebovat něčí pomoc, aby jej mohl držet na místě, zatímco budete utahovat popruhy na obou stranách kolem jakýchkoli opěrek hlavy nebo jiných podpěr, které jsou instalovány z bezpečnostních důvodů. Mělo by zapadnout na místo.

Ujistěte se, že mezi místy, kde se oba setkávají, po řádném utažení, není žádná vůle, než se budete pohybovat vpřed provozem nebo projíždět městem v zatáčkách, protože nesprávně zajištěný posilovač by mohl během těchto událostí vypadnout a způsobit vážné zranění, ne-li smrt sama v závislosti na stavu vozovky, rychlosti limity a další faktory. jestli ty

Jak sestavujete sedátko Graco s vysokým opěradlem?

High back boostery Graco se velmi snadno instalují. Nejprve protáhněte bezpečnostní pás nebo spojovací pásek LATCH tímto otvorem na horní části posilovače. Poté jej navlékněte do přezky v autě a zajistěte jej zatlačením dolů, dokud neuslyšíte cvaknutí.

Některé modely jsou vybaveny loketní opěrkou, kterou lze v případě potřeby sejmout, což v případě potřeby poskytuje více místa pro dvě děti vedle sebe.

Nakonec nastavte opěrku hlavy tak, aby se dítě cítilo pohodlně, než je posadíte. Nyní mají snadný přístup ke svému oblíbenému občerstvení, protože není nutné nejprve sundávat těžké kabáty nebo objemné postroje.

Jak zapínáte sedák s vysokým opěradlem?

Je důležité připoutat dítě na sedadlech s vysokým opěradlem podle pokynů výrobce. Bezpečnostní pás vozidla by měl být zapnutý oběma smyčkami na spodní straně podsedáku a veden mezi nohama vašeho dítěte, nikoli kolem pasu.

Pokud za nimi nemůžete protáhnout ramenní popruh, aniž byste jim ho přetáhli přes paži nebo hruď, jsou pro tento typ zádržného systému příliš malí.

Děti mohou také potřebovat autosedačku alternativního stylu, když stárnou, pokud vyrostou z autosedačky dříve, než dosáhnou výšky 57″, protože tato výška obvykle udrží děti v bezpečí alespoň do věku 12 let. Doporučuje se, aby si rodiče vybrali kabriolet. bezpečnostní sedačka s LATCH namísto pouhého používání pásů vozidla, pokud je to možné, kvůli snadnému použití.