Jak sundat ohrádku

Jak sundat ohrádku? Některé ohrádky může být obtížné rozebrat. Přečtení tohoto blogu vám však krok za krokem poskytne návod, jak na to.

Zde je několik kroků, jak sundat ohrádku za účelem uskladnění nebo přesunu:

– Pokud je to možné, vyhákněte horní část kotce z nejnižších tyčí – Pokud ne, ujistěte se, že tyto tyče nejsou příliš blízko u sebe, a použijte nástavec nějakého druhu (např. kus dřeva), který nepoškodí ohrádku. vklouznout to mezi ně

– Jednou rukou zvedněte jednu stranu a vyhákněte druhou stranu z její nejnižší tyče pomocí kleští* (*pokud to není možné z důvodu omezení velikosti, viz další krok*)

– Uchopte každou spodní lištu na obou stranách a zatlačte ji nahoru a zároveň ji mírně roztáhněte*. *Pokud nemáte dostatek místa pro vaši ruku, použijte místo toho šroubovák nebo malý klíč*

– Jakmile jsou lamely dostatečně od sebe, takže je můžete uchopit oběma rukama, vysuňte jednu po druhé.

Jak brzy můžete dát dítě do ohrádky?

Neexistuje žádný stanovený věk, ve kterém lze dítě dát do ohrádky.

To bude záviset na velikosti vašeho dítěte, stejně jako na jeho temperamentu a na tom, zda se ještě může převrátit.

Měli byste také zvážit, kam jej plánujete umístit uvnitř vašeho domova nebo venku, protože různé typy mají různé vlastnosti z důvodu bezpečnosti i pohodlí.

Zde je to, na co musíte myslet: Velikost – Před nákupem změřte, kolik místa máte. A pamatujte, že větší neznamená vždy lepší! Někteří lidé kupují příliš velké hřiště, aby později zjistili, že tam není dost místa pro dětské nohy!

Chcete je dostatečně dlouhé, aby se vešly na všechny velikosti, ale ne příliš velké, kde mají spoustu místa na válení. Chcete také, aby byl dostatečně vysoký, aby vaše dítě nemohlo přelézt vrchol a dostat se ven!

Proč se můj balíček nezavřou?

Pack n plays jsou příjemným a snadným způsobem, jak udržet vaše dítě při cestování nebo kempování. Můžete jej rychle sbalit a vyrazit, čímž si život na silnici ulehčíte!

Všichni však víme, co se stane, když po použití zabalíte své hřiště: Nechce zůstat zavřené. Neexistuje žádný důvod, proč by se to mělo stát; pokud něco, měly by se automaticky zavřít kvůli snadnému použití! Podívejme se, co se zde může dít:

– Hřiště není správně složené

– Uzamykací mechanismus se uvolnil nebo ulomil

– Používáte starší balíček n play a design se postupem času měnil

To je jen pár věcí, které se mohou s vaším pack n‘ play pokazit! Pokud sami nemůžete přijít na to, co to může být, podívejte se na video níže, abyste viděli, jak tato maminka pěkně a pevně zavírá cestovní postýlku svého dítěte.

Jak zajistíte ohrádku?

Mnoho rodičů chce vědět, jak mohou zajistit ohrádku. Zde je několik způsobů, jak můžete své dítě ochránit před možným poškozením:

Umístěte herní plochu na volné prostranství, kde není nic, co by na ně mohlo spadnout, kdyby se převrátilo. Umístěte všechny křehké předměty mimo jejich dosah a ujistěte se, že nic nevisí nad hlavou v úrovni očí, jako jsou stropní ventilátory nebo svítidla.

Udržujte hračky čisté, aby děti nesnědly třísky z barev nebo rozbité sklo, které mohly rodiče postrádat při úklidu poté, co si s těmito hračkami dříve hrály.

Nasaďte kryty na elektrické zásuvky a použijte bezpečnostní zámky na skříňky obsahující čisticí prostředky, léky, chemikálie, pesticidy atd. Dětské kynutí nekončí, jakmile se z dětí stanou batolata. Nechte dvířka skříněk zavřená a zásuvky zavřené.

Jak zamknout ohrádku

Ohrádka je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí, když potřebujete mít obě ruce volné. Mnoho rodičů se však obává o bezpečnost svého dítěte v ohrádce, protože batolata z ní mohou snadno vylézt nebo přelézt.

Existuje několik způsobů, jak zajistit neukázněné batole v jeho nebo její ohrádce, aby neuteklo, když budete dělat domácí práce, vařit večeři atd. Někteří lidé používají k přivázání každé strany kotce prostěradla, ale tento způsob není příliš efektivní, protože většina dětí je dokáže vytáhnout s malým úsilím.

Místo toho zkuste použít bungee šňůry k připevnění horního zábradlí ohrádky bezpečně ke spodnímu, což zabrání pokusům o lezení. Měli byste také používat ohrádku s bezpečným uzamykacím mechanismem.

Některé modely mají západky, které lze snadno otevřít dospělým, ale uvnitř je obtížné je pro dítě, zatímco jiné vyžadují před otevřením určité otočení a lze je nastavit tak, aby se nezamykaly, pokud si to nepřejete.

Jak odstraníte skvrny z podložky do ohrádky?

Malé skvrny můžete odstranit jemným drhnutím skvrny mýdlem a vodou, dokud se z látky neodlepí. Odolné nebo velké skvrny byste měli být schopni odstranit také alkoholem.

Nejprve nasajte co nejvíce přebytečné tekutiny, poté vetřete několik kapek alkoholu na každou stranu (neprosákejte více vrstvami) a před dalším použitím nechte důkladně zaschnout.

Alkohol nezpůsobí nové zabarvení, takže se nemusíte bát, pokud je tato metoda nezbytná! Může to chvíli trvat, ale pokud to uděláte správně, neměli byste po zaschnutí vůbec zaznamenat žádné zbytky skvrn a podložka do ohrádky je opět zcela čistá.