Jak složit vyskakovací ohrádku WowWee

V této příručce se dozvíte, jak složit vyskakovací ohrádku WowWee. Kroky jsou jednoduché a jednoduché.

Ohrádku můžete složit, abyste si ji usnadnili skladování a cestování. Chcete-li to provést, nejprve otevřete vyskakovací panel na jedné z jeho stran a vklouzněte rukou pod něj, dokud nenajdete dvě tlačítka na obou stranách, kde se nohy setkávají nahoře (měla by být bílá).

Zatlačte tato tlačítka dolů tak silně, jak je to možné, a zároveň přitáhněte tuto část materiálu dovnitř k sobě.

Když úspěšně vytvoříte dostatečný otvor, aby se do něj vešly obě paže, uchopte rukama každou nohu poblíž místa, kde se spojují, a odtáhněte je od sebe tak daleko, jak je to pohodlné.

Po úplném odpojení bude malá kovová tyč připevněná provázkem přímo pod každou nohou. Odhákněte každý provázek z jeho kovové tyče a úplně oddělte nohu a zároveň se snažte vyrovnat co největší část této oblasti a složte ji na polovinu, pokud je to možné.

Poté jednoduše srolujte obě strany velmi těsně, dokud při držení z obou konců již neuvidíte kapsu na ruce (nebo vezměte jednu stranu nebo roh a složte nahoru).

Omotejte provázek zpět kolem sebe tak, že znovu připevníte každý háček do jeho vlastního otvoru na opačných koncích, než kde byly původně připevněny/odpojeny, než jednou rukou zavěsíte na oba pruty a zatáhnete dostatečně silně, aby háčky znovu sklouzly.

Po bezpečném připevnění tento krok opakujte ještě dvakrát. Nyní byste měli mít předmět velmi malého tvaru, který se zasune přímo do vaší úložné tašky.

Je Arm’s Reach Co-sleeper bezpečný?

Arm’s Reach Co-Sleeper je nejbezpečnější možnost společného spaní, která poskytuje bezpečí, jistotu a pohodlí pro vaše dítě. Dodává se s prodyšnými stranami ze síťoviny, takže můžete své děťátko sledovat, když spí, nebo je krmit, aniž byste museli vstát z postele.

Nohy jsou navrženy tak, aby je obepínaly, což usnadňuje pohyb, i když jsou připevněny k posteli pro dospělé. Na toto téma jsme provedli průzkum & zjistili, co někteří rodiče říkají o svém dětském spacím lehátku Arm’s Reach poté, co jej léta používali.

Zde je jen několik z mnoha pozitivních ohlasů spokojených maminek, které náš produkt používaly: „Miluji svého Co-Sleepera, zpočátku jsem se bála, že bude překážet.“ „Miluji, jak snadné je zvednout své dítě do a z jeho Co-Sleeper, nemám žádné problémy s přebalováním nebo krmením, když je uvnitř.“

Jak zamknu své hřiště Cosco?

Pokud se bojíte, že se z ní vaše dítě odkutálí, jednoduše dejte pod nohy kus překližky.

Hřiště je postaveno tak, aby bylo nízko nad zemí, protože to usnadňuje přístup a bezpečnější zámky dveří.

Zvednutím uvolňovací rukojeti jednou rukou a přidržením dítěte druhou rukou by tento úkol měl být dostatečně snadný, i když se ze začátku budete cítit trochu nesví. Po otevření připojte čtyři rohové popruhy, jak je znázorněno v našem videonávodu.

To vše bezpečně udrží na svém místě! Někteří zákazníci dokonce zkombinovali svůj uzamykací mechanismus s přídavnými kolečky, takže se mohou pohybovat, aniž by museli něco znovu zvedat.

Jak rozložíte Eddie Bauer Pack N Play?

Eddie Bauer Pack N Play by neměly používat děti starší pěti let. Polstrované, bezpečné síťované strany mají kovové tyče, které jsou umístěny tři palce od sebe, aby zabránily vašemu dítěti prolézt nebo vypadnout.

Síťovina také umožňuje rodičům snadný přístup ke sledování pro jejich malé děti a maximální proudění vzduchu uvnitř hřiště. Spodní část je vyrobena z odolné tkaniny, která odolá opotřebení a poskytuje vám klid, pokud jde o bezpečnostní normy.

Prošívaná podložka na matraci poskytuje pohodlí a je odnímatelná, takže ji můžete mezi jednotlivými použitími snadno čistit! Budete rádi, když budete vědět, že přenosná dětská herní sada Eddie Bauer Pack N Play vám poskytne hodiny a hodiny zábavy po celá léta!

Jak sestavíte dětský koutek?

Můžete se naučit, jak sestavit hřiště, sledováním videa na HowStuffWorks níže. Toto jsou podrobné pokyny, jak se ujistit, že máte všechny nástroje, než začnete, atd.

Jakmile je vše sestaveno, mějte na paměti, že některé funkce se mohou lišit v závislosti na značce nebo modelu, který si vyberete, takže pokračujte ve čtení o každém produktu, pokud existují určité prvky, které vás zajímají více než jiné.

Budete také chtít vyhledat jakákoli bezpečnostní upozornění specifická pro dětské hřiště – s největší pravděpodobností budou v části „Další informace“ někde v dolní části stránky s rozměry a informacemi o péči.

Jak nastavíte ohrádku Eddie Bauer?

Chcete-li nastavit ohrádku Eddie Bauer, musíte sestavit horní a spodní díl panelů. Kovové tyče na každém panelu se zasunou na místo mezi obě nohy pro snadnou montáž. Po sestavení panely připevněte k sobě pomocí bočních spon.

Protáhněte jeden konec spony jedním otvorem na základně dvou spojených sestav nohou a poté ji stáhněte dolů, dokud nezapadne na místo na druhé straně. Opakujte s další sponou připojenou k sousednímu páru otvorů na obou stranách.

Nakonec spojte všechny čtyři páry noh dohromady posunutím jejich příslušných konektorů na opačné konce, odkud byly odjištěny, než je uzamknete zpět na místo, a také připojte všechny zbývající části, jako jsou kolečka nebo úložné přihrádky, pokud je to možné, podle specifikací produktu nalezených u uživatele příručky.