Jak složit Premier Baby Jogger: návod krok za krokem

Jednou z nejvíce frustrujících věcí na vlastnictví kočárku je přijít na to, jak jej složit. Jak ty kousky dáte dohromady? Kolik kroků to vyžaduje? Jak může proboha něco tak jednoduchého být tak těžké ?! Jako u každého jiného úkolu existuje několik metod, které byly v průběhu let vyzkoušeny a pravdivé. Tento článek vám ukáže, jak složit Premier Baby Jogger ve třech jednoduchých krocích!

Kroky, jak složit kočárek Premier Baby Jogger

Krok 1. Prvním krokem při skládání dětského joggeru je zajistit, aby bylo vše řádně odemčeno, než na cokoli vyvíjíte tlak. Ujistěte se, že obě strany řídítek zacvakly na místo, stejně jako všechna čtyři kola jsou uzamčena nebo odemčena podle toho, zda jsou otočná nebo pevná.

Krok 2. Dále zatlačte kočárek dopředu a zatáhněte zpět za obě zarážky umístěné na základně každé strany. Jakmile to uděláte, mírně nadzvedněte jednu nebo dvě držadla podle toho, jaký model je váš běžec, aby byly v souladu s tím, kde se sklopí (s největší pravděpodobností poblíž vašich nohou). Nakonec se zhluboka nadechněte a pevně na vše zatlačte, dokud neuslyšíte slyšitelné cvaknutí!

Jak sbalíte Baby Jogger City Mini GT?

Krok 1. Prvním krokem je zajistit, aby obě přední kola byla zajištěna na svém místě. Poté zatlačte kočárek dopředu, aby kočárek ležel naplocho na boku.

Krok 2. Dále mírně vytáhněte buď jednu nebo dvě rukojeti podle toho, zda má váš model jedno nebo dvě tlačítka- s největší pravděpodobností bude u těchto modelů to, co potřebujete. Nakonec se zhluboka nadechněte a pevně na vše zatlačte, dokud neuslyšíte slyšitelné cvaknutí! Kočárek se nyní bude moci sám postavit.

Jak odemknout kola na kočárku City Mini GT

Krok 1. Prvním krokem k odemčení kol na kočárku City Mini GT je zajistit, aby obě strany řídítek zacvakly na místo, stejně jako všechna čtyři kola byla uzamčena nebo odemčena v závislosti na tom, zda jsou otočná nebo pevná.

Krok 2. Dále otočte pozornost směrem k jedné straně a poté zatlačte určitou silou dolů na červené brzdové tlačítko, dokud nezacvakne zpět do původní polohy (což by mělo trvat asi pět sekund).

Krok 3. Tím se kolo odemkne, takže se můžete volně otáčet. Nyní opakujte tento postup pro každé kolo: nezapomeňte, že je třeba odblokovat alespoň dvě pneumatiky, aby systém rozložení hmotnosti vašeho kočárku (nebo jeho nedostatek) neklesl!

Krok 4. Po dokončení vrácení všech zarážek umístěných ve spodní části pneumatik zpět do jejich uzamykací polohy. Nakonec se ještě jednou podívejte na stranu, kde jste právě dokončili tento proces, a zkontrolujte, zda jsou všechna čtyři kola stále na svém místě! Jak složit prvotřídní dětský jogger.

Jak opravit ohnuté kolečko kočárku

Umístěte kočárek (což by mělo trvat asi pět sekund). To způsobí odblokování kola, takže se můžete volně otáčet. Nyní opakujte tento postup pro každé kolo: nezapomeňte, že je třeba odblokovat alespoň dvě pneumatiky, aby systém rozložení hmotnosti vašeho kočárku neklesl! Jakmile skončíte, vraťte všechny zarážky umístěné ve spodní části pneumatiky do své zajišťovací polohy.

Nakonec se ještě jednou podívejte na stranu, kde jste právě dokončili tento proces, a zkontrolujte, zda jsou všechna čtyři kola stále na svém místě!

Jak opravit přední kolo dětského joggeru, které se netočí:

Zvedněte řídítka kočárku nahoru a ze zajištěné polohy.

Pomocí šroubováku sejměte všechny plastové krytky na horní části zarážky kola (ty mohou být obtížné, ale ne nemožné je odstranit). Vaše kolo by se nyní mělo uvolnit z místa, kde bylo zaseknuté.

Dále budete chtít sundat brzdy z předního kola: to se provádí otáčením dvou šroubů proti směru hodinových ručiček šroubovákem, dokud nejsou dostatečně volné, abyste je mohli vytáhnout a vyjmout z uzamčené polohy (s těmito odstraněno, je v pořádku, pokud brzda spadne do jednoho nebo obou paprsků pneumatiky).

Nyní, když jsou všechny zámky uvolněny, by se vaše přední kolo mělo uvolnit! Nakonec zkontrolujte, kde se vaše kola zasekla; zde může být nějaká špína/prach, která způsobila problémy. Pokud ano, použijte hadřík nebo hadr, abyste co nejlépe setřeli veškeré nečistoty. Znovu smontujte kolo a zbytek kočárku snadno podle následujících kroků v opačném pořadí.

Jak sbalíte dvojitý kočárek pro výběr města?

Šroubovák, dokud nejsou dostatečně volné, abyste je mohli vytáhnout a vyjmout ze zamčené polohy (s těmito odstraněnými je v pořádku, pokud brzda spadne do jednoho nebo obou paprsků pneumatiky).

Nyní, když jsou všechny zámky uvolněny, by se vaše přední kolo mělo uvolnit! Nakonec zkontrolujte, kde byla vaše kola odstraněna, zda neobsahuje nahromaděný prach a nečistoty a zda se v nich nenachází nečistoty.

Znovu sestavte kolo zpět do uzamčené polohy tak, že otvory na každé straně paprsků zarovnáte s odpovídajícími otvory pro šrouby v ráfku pneumatiky a pomocí malého klíče utáhněte (nejprve jeden a poté zbytek).