Jak složit ohrádku Zampa

Jak složit ohrádku zampa? Přečtení tohoto příspěvku na blogu vám dá odpovědi. Kroky jsou jednoduché a snadno sledovatelné.

Skládací ohrádka Zampa

Krok 1. První věc, kterou musíte udělat, je podívat se na ohrádku. Podívejte se, jak se rozkládá, a pak začněte tím, že jednu z nohou lehce složíte směrem k sobě.

Krok 2. Poté jednoduše složte dovnitř na obou stranách, jak je znázorněno výše, začněte od místa, kde prsty držíte látku, až do přibližně poloviny podél každé strany, jak je znázorněno níže:

Vzniknou tak dvě chlopně, které lze snadno složit, přes které byste již měli být připraveni k akci, protože byly zaklapnuty k sobě dříve při rozkládání!

Krok 3. Nezabývejte se těmito kroky právě teď, pokud jste je ještě neudělali, protože je toho ještě hodně, co je potřeba probrat, než se pustíme do všeho ostatního, ale chtěl jsem ukázat, co se stane po kroku dva, abyste si byli vědomi a lépe rozumět.

Krok 4. Jakmile to uděláte, jednoduše vezměte druhou nohu a složte ji směrem k hrudi (nebo tělu), jako na obrázku níže.

Krok 5. Nejprve složte tento, protože skládání je trochu obtížnější bez pomoci něčeho jiného! Jakmile přeložíte oba konce každé strany směrem dolů blízko pasu nebo boků, zbývá vše zvednout nahoru a zároveň sledovat, jak se věci pěkně zarovnají, dokud nebudou znovu zcela zaklapnuty.

Někdy to usnadní práci se dvěma stranami najednou, ale pokud ne, zkuste místo toho zajíždět jeden roh po druhém, což vám život určitě mnohem zjednoduší. Rohy mohou být složité, takže na ně nespěchejte; někdy zjišťuji, že držení jednoho konce také pomáhá se stabilitou.

Krok 6. Jakmile to uděláte, posledním krokem je vzít kteroukoli stranu a vytáhnout ji nahoru, aby se vše správně složilo. Jakmile je to hotové, zbývá už jen zaklapnout poslední dvě chlopně k sobě tak, jak byly, když jsme je poprvé otevřeli, než cokoli jiného!

Pokud byla vaše ohrádka zampa zcela nová, pak vám blahopřejeme k úspěšnému složení ohrádky bez problémů. Není to vůbec těžké, pokud víte, co děláte, ale jako většina věcí, cvičení dělá mistra, což vždy ohromně pomůže s tak důležitou věcí.

Jak sestavit ohrádku

Dětská ohrádka je nezbytnou součástí vašeho domova, když máte novorozence. Udržuje dítě v bezpečí a umožňuje vám provádět některé jednoduché úkoly a přitom na ně neustále dohlížet. Pokud si nemůžete dovolit koupit úplně nový, nezoufejte!

Můžete si ho vyrobit sami s věcmi, které se vám povalují doma nebo koupené v obchodech v okolí. Zde jsou kroky, jak sestavit ohrádku s dětskou brankou:

První krok: nákup potřebného materiálu – Pokud je ve vašem pokoji dostatek místa, aby dítě snadno nevylezlo, lze vyrobit ohrádku, se dvěma kovovými tyčemi, věšáky na oblečení a dětskou brankou vysokou alespoň 40 palců. a asi 20-30 palců široký.

Druhý krok: rozřízněte ramínka na dvě stejné části – Rozřízněte každý kovový sloupek ramínka na polovinu, takže z jednoho kusu drátu získáte čtyři sloupky. Ujistěte se, že jsou dostatečně dlouhé, aby rám vaší ohrádky po připevnění stál rovně.

Třetí krok: Ohněte pevné konce, abyste vytvořili kruhové tvary – Ohněte jakoukoli ostrou hranu na obou koncích tak, že je zatlučete do betonu nebo pomocí kleští, dokud nebude zaoblená, místo aby byla špičatá.

Můžete si také zakoupit koncovky určené pro tento účel, které budou mnohem snazší, než když to uděláte sami pomocí nástrojů, protože před konečným pokrytím plastem nebo gumou je ještě třeba upravit.

Čtvrtý krok: připevněte čtyři tyče – Vezměte dva své kovové věšáky a ohněte je napůl, abyste na jejich koncích spojili, které jste již předtím vytvořili kruhové tvary.

Nejlepší je vybrat si ten, který má menší zakřivení místo většího, protože se bude lépe hodit na ostatní kusy, aniž by snadno spadl. Nejprve provlékněte kulatý okraj a poté jej zasuňte na místo, dokud mezi všemi okraji nebudou vidět žádné mezery, které do sebe těsně zapadají jako dílky puzzle.

Opakujte tyto kroky ještě jednou, abyste měli dostatek místa pro pověšení kojeneckého oblečení a hraček uvnitř stěn ohrádky a zároveň poskytněte svému dítěti spoustu prostoru, aby se mohlo volně pohybovat i po jejím obvodu! Při správném provedení by měly tvořit dokonalý čtvercový tvar.

Pátý krok: připevněte k bráně pro miminko – Nakonec můžete své plastové tyčky zašroubovat přímo středem dětské branky tak, že je navrtáte na místo v horní a spodní části, kde se oba konce setkávají, před utažením šroubů pomocí šroubovákem, dokud nebude pevně zajištěn na místě.

Díky tomu bude ohrádka mnohem pevnější, takže se o stabilitu nemusíte vůbec starat! Je to tak jednoduché!

Užijte si zábavu při hraní uvnitř, zatímco maminka nebo tatínek dělají doma jiné věci bez obav, protože jsou pokaždé v bezpečí!