Jak složit ohrádku Graco Tottlytots Playpen

Jak složit ohrádku Graco tottlytots? Dětská ohrádka Graco je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí. Možná však přemýšlíte o tom, jak jej udělat dostatečně malý pro skladování nebo cestování.

Tento článek vám ukáže nejlepší způsob, jak složit tento konkrétní model ohrádky tak, aby se vešel do každé tašky, aniž by zabíral příliš mnoho místa.

Pokud plánujete spoustu výletů se svým novorozencem, přečtěte si dopředu, protože máme několik tipů pro skladování tohoto produktu a jeho používání! Postupujte podle těchto jednoduchých kroků.

Průvodce krok za krokem: Jak složit Graco Tottlytots PlayPen

Krok 1 – Nejprve složte boční kolejnice. Nejprve musíte složit boční kolejnice ohrádky. Měly by být naplocho proti sobě a pak je jen naskládat na sebe, dokud nedosáhnou pěkné kompaktní velikosti, která se vejde do každé tašky nebo úložného prostoru, který máte doma.

Krok dva – Srolujte síťovinu. Nyní je čas srolovat všechny vaše síťoviny naruby, aby vytvořily dlouhou trubku. Opět vám to umožní snadný způsob skladování a přepravy s sebou!

Možná budete potřebovat pomoc od partnera, pokud chcete, aby se někdo jiný držel za konec, zatímco vy děláte většinu práce s válením, ale v každém případě je důležité se příliš neskládat, protože stále chceme mít místo pro další krok.

Třetí krok – Složte matraci do ohrádky. Matrace ohrádky je o něco větší než síť a kolejnice, takže ji budete muset složit na třetiny podélně, než ji srolujete, jako jste to udělali se síťovinou. Zabere to více místa, ale přesto je nezbytné to zahrnout, aby mělo vaše dítě v ohrádce pohodlné místo k odpočinku.

Krok 4 – Umístěte všechny záhyby dohromady. Nyní, když je vše složené, ale všechny položky jsou pohromadě na jedné velké hromadě. Nyní byste měli mít malý, snadno přenosný balíček, který lze uložit téměř kdekoli! Ujistěte se, že jste jej dobře označili pro případ, že by ho potřeboval použít někdo jiný nebo kdybyste zapomněli, co je uvnitř.

Krok 5 – Nastavení ohrádky. Nyní, když máte ohrádku sbalenou, by mělo trvat jen několik sekund, než vše znovu nastavíte! Stačí rozepnout zipy na každé straně a rozevřít síťovinu, aby byla znovu čtvercová.

Poté stačí nasadit oba konce na odpovídající póly a zajistit je pojistnými kroužky, než jemně zatlačíte dolů, dokud nezapadnou na místo.

Poté můžete matraci umístit kamkoli budete chtít, ale ujistěte se, že mezi místy, kde lidé budou stát nebo sedět při hraní atd., je dostatek prostoru pro proudění vzduchu. Až budete hotovi, připravte se na spoustu času stráveného společně jako rodina!

Jak sestavujete dětské pero?

Prvním krokem je shromáždit všechny materiály, které budete pro projekt potřebovat. To zahrnuje následující položky:

-Šestnáct dřevěných panelů, každý o rozměrech 24 x 48 palců

– Jeden dřevěný panel o rozměrech 24 x 72 palců

– Barva nebo tmel v požadovaném barevném schématu

-Pravítko nebo rovná hrana

– Kotoučová pila

– Izolace z pěny s vysokou hustotou

– Sešívací pistole a sponky

-Akumulátorová vrtačka s hlavicí Phillips

-Vykružovačka

Jakmile shromáždíte všechny potřebné materiály, je čas začít s montáží dětské ohrádky. Prvním krokem je nařezání dřevěných panelů na požadovanou velikost. Pomocí kotoučové pily ořízněte panely na požadovanou velikost. Budete potřebovat šestnáct panelů o rozměrech 24 palců x 48 palců a jeden panel o rozměrech 24 palců x 72 palců.

Dále budete muset natřít nebo utěsnit dřevo v požadovaném barevném schématu. Než přejdete k dalšímu kroku, nechte barvu nebo tmel zcela vyschnout.

Jakmile barva nebo tmel zaschne, pomocí pravítka nebo rovné hrany nakreslete přes dřevěné panely čáry, které vám poslouží jako vodítko při řezání kotoučovou pilou. Pro řezání podél těchto linií použijte kotoučovou pilu, přičemž dbejte na to, aby byl kotouč rovnoběžný s rovnou hranou.

Budete také muset vyříznout čtyři části z každého z panelů o rozměrech 24 palců x 48 palců. Tyto části budou použity k vytvoření rohů dětské ohrádky. K vyříznutí těchto částí použijte skládačku.

Dále budete muset vyvrtat otvory do panelů, které budou sloužit jako vaše vstupní a výstupní body pro kotec pro děti. K vyvrtání těchto otvorů použijte akumulátorovou vrtačku s nástavcem Phillips. Otvory by měly mít průměr přibližně dva palce.

Jakmile jsou všechny kusy nařezány, je čas začít s montáží dětské ohrádky. Začněte přišitím pěnové izolace na zadní stranu každého panelu. Ujistěte se, že je pevně přichycena na místě, aby se po sestavení dětské ohrádky nepohybovala.

Dále zarovnejte dva panely dětského pera rovným okrajem nahoru. Bezpečně je spojte dohromady, abyste vytvořili šev, který se táhne středem každého panelu.

Opakujte tento krok, dokud nebude všech šestnáct panelů spojeno dohromady podél jejich švů, čímž se vytvoří dvě dlouhé stěny pro váš dětský kotec.

Jakmile vytvoříte své první dvě stěny seřazením a sešitím párů panelů k sobě, vyrovnejte jeden panel o rozměrech 24 palců x 48 palců na horní části těchto částí stěny tak, aby spočíval v jedné rovině s vnitřními okraji.

Ujistěte se, že je při tom co nejrovnější, aby mezi kusy nebyly žádné mezery. Pomocí spon nebo hřebíků připevněte tento kus na místo po celé jeho délce a ujistěte se, že nevynecháte žádná místa, kde se panely setkávají.

Udělejte to samé s druhou dlouhou stěnou, použijte panel o rozměrech 24 palců x 72 palců namísto panelu o rozměrech 24 palců x 48 palců. Tím vytvoříte svou horní a spodní stěnu pro kotec pro miminko.

Nyní je čas připevnit dvě koncové stěny k horní a spodní stěně. Pomocí skládačky vyřízněte z každého panelu čtyři části o rozměrech 24 x 48 palců.

Tyto části budou použity k vytvoření rohů dětské ohrádky. Připevněte je k horní a spodní stěně pomocí hřebíků nebo svorek a ujistěte se, že jsou rovnoměrně rozmístěny a správně zarovnány.