Jak složit kočárek Quinny Zapp Flex: Tipy a triky, jak jej usnadnit

Mnoho lidí se zajímá o postup, jak složit kočárek Quinny Zapp Flex. S blížícími se prázdninami možná hledají nový kočárek a chtějí vědět, jestli je to pro ně to pravé.

Quinny Zapp Flex má několik skvělých funkcí, díky nimž se odlišuje od ostatních kočárků na trhu. Postupujte podle těchto tipů, které vám pomohou naučit se skládat Quinny Zapp Flex a připravit se na další výlet!

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že přední kola směřují dopředu a ne dozadu.

Krok 2. Dále složte Quinny Zapp Flex tak, že na jeho jedné straně zatlačíte dolů, aby se zatáhl, a poté jej zasunete do sebe prsty nebo kouskem papírového ručníku. Potom proveďte totéž pro druhou stranu

Krok 3. Nakonec vytáhněte držadla a natáhněte je. Poté složte horní část jedné strany dovnitř a zasuňte ji do sebe prsty nebo kouskem papírového ručníku. Opakujte na druhé straně

Jakmile to úspěšně provedete pro obě strany, použijte každou rukojeť jako popruh a zvedněte zespodu, dokud nebudou všechna čtyři kola nad zemí – Quinny Zapp Flex je nyní složený! Uložte do jakéhokoli úložného prostoru, který vám nejlépe vyhovuje.

Jak si sednete z Quinny Zapp Flex?

Nejprve musíte posunout sedadlo dopředu, jak to jen půjde. Dále použijte ručník nebo jiný měkký materiál a přidržte se přední části židle.

Poté zatáhněte za obě držadla najednou, dokud nevylezou ze závěsů. Nyní budete moci sundat jednu stranu sedadla z rámu rukou. Opakujte pro druhou stranu.

Jak zajistíte, aby rodič Quinny Zapp stál tváří v tvář?

Chcete -li, aby rodič Quinny Zapp stál čelem, musíte sejmout sedadlo z obou stran rámu a poté ho otočit tak, aby bylo nahoře. Madla budou nyní vpředu, na rozdíl od vespod.

Jak čistíte Quinny Zapp?

Při čištění Quinny Zapp doporučujeme postupovat podle následujících kroků – Před vysáváním nejprve sundejte veškeré vyjímatelné příslušenství a vložte jej do plastového sáčku.

Vysajte potah sedáku pomocí nástavce na čalounění, abyste z látky odstranili částečky prachu a nečistot. Najdete to dnes na většině vysavačů. Pokud nemáte jeden z těchto příloh, použijte starý povlak na polštář nebo dokonce jen nějaké punčocháče!

Vyjměte stupačky (pokud jsou uvnitř) jejich vysunutím z jejich závěsů na obou stranách, aby vyskočily na místo nahoru za rám. V případě potřeby otřete vše ostatní vlhkým hadříkem nebo houbičkou, abyste odstranili případné rozlití.

Jaký je rozdíl mezi Quinny Zapp Xtra a Xtra 2?

Quinny Zapp Xtra je opravdu lehký kočárek, který lze složit jednou rukou (viz video níže). Mnoho rodičů tuto myšlenku miluje, protože to znamená, že nepotřebují bojovat při nošení dítěte a autosedačky současně.

Má také tři sklápěcí polohy, ale nemá výsuvnou opěrku nohou, která by mohla být pohodlnější pro starší děti, které ji chtějí používat jako cestovní systém.

Na druhé straně můžete zjistit, že nejnovější model Quinny, nazývaný dvojitý skládací kočárek Zapp Xtra, by mohl lépe vyhovovat vašim potřebám, pokud se vaše malé děti zvětšují nebo používáte těžší autosedačku. Tato verze je ve skutečnosti lehčí než původní Quinny Zapp.

Jak připojíte Maxi Cosi ke Quinny Zapp?

Maxi Cosi Mico nebo Maxi Cosi Pebble lze k Quinny Zapp Flex připevnit buď pomocí spodní sady adaptéru pro jejich autosedačku, nebo pomocí horní sady adaptéru, která se přichytí na řídítka vašeho kočárku.

Pokud se díváte na připevnění jedné z těchto sedaček k jinému modelu kočárku Quinny bez řídítek, zvažte nákup ještě dražší možnosti uchycení zvané Q-Snap Connectors, která ve spodní části vytvoří jakési nastavení kyvného ramene a připevní se přímo do oblast opěradla.

Budete to také potřebovat, pokud připevňujete dva různé typy autosedaček. Důvodem je, že jinak mezi nimi nebude žádný prostor navíc.

Co je kočárek Zapp Flex?

Quinny Zapp Flex je lehký a kompaktní kočárek, který se úhledně složí během několika sekund. Je to perfektní společník na cesty, protože vám poskytuje tři různé možnosti naklápění (vzpřímené, polokloněné, plně nakloněné), aby bylo vašemu dítěti pohodlně na dlouhých procházkách nebo během krátkých šlofíků.

Quinny Zap FLEX má výsuvnou opěrku nohou pro batolata do čtyř let.

Pokud je to nutné, můžete je oba úplně odstranit, aby vaše dítě mohlo ležet naplocho, když usne. A vždy bude dostatek místa na to, aby se jedna z jejich nohou pohodlně vystrčila, protože tento chytrý design neblokuje žádnou část sedadla.