Jak složit kočárek Phil a Ted Dash: Podrobný průvodce

Máte rádi kočárek Phil a Ted Dash? Co říkáte na myšlenku vlastnit jeden, ale nevíte, kde začít? Máme záda. Tento blogový příspěvek vás naučí, jak složit kočárek Phil a Ted Dash, abyste si ho mohli vzít s sebou v rušné dny, kdy je málo času. Přečtěte si náš podrobný průvodce!

Kroky, jak složit kočárek Dash a Phila a Teda

Krok 1. Rozložte před sebou kočárek Phil a Ted Dash. Zatlačením na držadlo jej spustíte. Po sklopení to umožní více prostoru pro skládání – Uchopte obě strany, kde se setkávají nahoře (sedadlo). Odtáhněte je od sebe, aby mezi nimi byl prostor. Dvě tyče, které spojují dvě strany látky, by nyní měly tvořit „X“.

Krok 2. Přesuňte jednu stranu, abyste se setkali s druhou tak, aby byly na sobě ploché. V tomto okamžiku si všimnete malého popruhu mezi nimi. Uchopte konec a vytáhněte ho co nejdál – V tomto bodě můžete pustit, ale táhnout, dokud nejsou všechny konce spojeny a bezpečně utaženy.

Krok 3. Najděte obě spony na obou stranách kočárku (ty, které se používají k připevnění hraček nebo nápojů). Pevně ​​je zatlačte dolů, dokud nezapadnou na místo, čímž je skládání vašeho Phil & amp; Kočárek Ted Dash!

Jak složit kočárek Babyhug

Otevřete kočárek; položeno naplocho, mělo by vypadat jako X. Vezměte stranu, která je od vás, a přeložte ji tak, aby se setkaly společně, čímž vytvoříte jakýsi tvar „X“. Mezi nimi si všimnete malého popruhu – uchopte oba konce a zatáhněte nahoru. Tím vytvoříte jakousi „kapsu“, do které můžete složit kočárek.

Přineste stranu, která je již přeložena dolů, aby se s ní setkala, a zajistěte je dohromady pomocí pásků na suchý zip, které jsou k dispozici v každém rohu – to by je mělo bezpečně držet na místě, když jsou složeny, stejně jako byly před skládáním!

Jak složit kočárek Luvlap

Nejprve roztáhněte obě strany kočárku naplocho na zem – uchopte každou stranu a přitáhněte je k sobě, dokud se nesetkají, přičemž mějte na paměti, že mezi nimi bude malý popruh.

Vytáhněte jej co nejdále, než ho pustíte, abyste jej zajistili na místě – Poté, co jste to udělali, najděte své spony ve spodní části kočárku. Zatlačte je co nejvíce dolů, dokud nezapadnou na místo, které dokončí skládání vašeho kočárku Luvlap.

Jak sklopit kočárek Dash Phila a Teda

Chcete -li sklopit kočárek Phil a Ted Dash, začněte umístěním zeleného popruhu ve spodní části sedadla. Zatažením toto uvolněte ze zamčené polohy. To usnadní pozdější skládání, když se pokusíte kočárek sbalit, ale pokud provádíte jen nějaké rychlé úpravy, není to potřeba! Nyní, když je zámek uvolněný, zatáhněte za červený popruh v horní části sedadla a zatlačte dolů, aby zacvakl na místo.

Až uslyšíte cvaknutí, budete vědět, že jste to udělali správně. Nyní vyhledejte černé klipy umístěné za každou opěrkou nohou – na každé straně jsou dva. Zatlačte je dovnitř, aby se uvolnily ze zamčené polohy, která odkryje otevírací bod, kde byly předtím připojeny, přičemž váš kočárek bude zavřený! V případě potřeby je lze také zatlačit dolů.

Nyní vysuňte obě strany kočárku, dokud se zcela neroztáhnou směrem ven, a pak je pusťte, aby se mohly dostat do přirozené vzpřímené polohy, nebo s mírným tlakem by měly automaticky zaklapnout na místo v závislosti na tom, jak velká vůle byla uvnitř vytvořena po převzetí počátečního vykročte, abyste uvolnili paže kočárků.

Jak rozložit kočárek Dash a Phila a Teda

Najděte západku na každé straně kočárku. Zatlačte jej nahoru, dokud neuslyšíte cvaknutí, a uvidíte, že je nyní v otevřené poloze – Jakmile jsou oba klipy odepnuty, zatáhněte za jednu rukojeť směrem ven, aby se mohly rozvinout.

Jak vyčistit kočárek LuvLap

Krok první – úplně rozložte kočárek; to zahrnuje prodloužení opěrek nohou (je-li k dispozici) a také uvolnění zámků všech kol zatlačením na ně, dokud se neotevřou, přičemž každé kolo se nyní může volně otáčet. Pamatujte, že před dalším použitím kočárku vašeho dítěte vždy zkontrolujte, zda se mohou pohnout všechna kola!

Krok dva – Celou buginu důkladně omyjte jemným mýdlem a teplou vodou ze zahradní hadice nebo umyvadlového faucetu.

Jak vyčistit kočárek Phil a Ted Dash

Odepněte pláštěnku zevnitř kočárku.

Nečistoty a nečistoty odstraňte otřením vlhkým hadříkem – Ujistěte se, že se budete držet dál od jakýchkoli zipů nebo magnetů, protože tyto oblasti musí pro správnou funkci zůstat čisté a suché. V případě potřeby použijte malý kartáček nebo zubní kartáček.

Očistěte tkaninu teplou vodou a jemným čisticím prostředkem a zajistěte, aby byla důkladně opláchnuta, než ji necháte na přímém slunci úplně uschnout na vzduchu (nejméně 24 hodin). Zajistěte, aby byly odstraněny všechny zbytky mýdla, a po dokončení sušení znovu připojte dešťový kryt.