Jak složit kočárek Disney: definitivní průvodce

Disney World je nejšťastnější místo na Zemi. Jak to nemůže být se vší magií? Ať už jste na návštěvě na jeden den nebo zůstanete na týden, neexistuje žádný způsob, jak se vyhnout kočárkům Disney.

Je nevyhnutelné, že v určitém okamžiku své návštěvy budete muset kočárek složit a přenášet, což může být zastrašující úkol, pokud jste to nikdy předtím neudělali. Naštěstí jsme vytvořili tento definitivní průvodce, který vám poskytne podrobné pokyny, jak složit kočárek Disney!

Kroky, jak složit kočárek Disney

Krok 1. Začněte tím, že kočárek postavíte a úplně otevřete.

Krok 2. Poté sklopte obě držadla směrem k sobě, aby byly v jedné rovině se zemí v úhlu 90 stupňů.

Krok 3. Nakonec je zabalte dohromady a vytvořte jeden dlouhý popruh, který lze snadno přenášet!

Jak složíte běžecký kočárek Baby Trend?

Běžecký kočárek Baby Trend je jednou z nejprodávanějších značek na Amazonu, a to z dobrého důvodu! Má spoustu skvělých funkcí, které vám usnadní ovládání, když jste mimo provoz. Nevýhoda? Jak tento kočárek složíte, až ho budete používat?

Kroky, jak složit dětský kočárek pro trendové běhání

Začněte tím, že joggera postavíte s kolečky nad zem. Poté stáhněte obě paže dolů tak, aby byly rovnoběžné s rámem. Dále zatlačte dovnitř z obou stran, dokud nezapadnou. Nakonec otočte a zvedněte! Nyní byste měli mít kompaktní jednotku, kterou můžete snadno přepravovat a skladovat.

Jak složit kočárek Babyhug

Tento dětský kočárek je ideální pro děti, které potřebují trochu více prostoru pro nohy, aby se mohly pohybovat, nebo dokonce chtějí mít svobodu sezení. Postupujte podle následujících jednoduchých kroků:

Začněte tím, že postavíte kočárek s koly nad zem. Poté stáhněte obě paže dolů tak, aby byly rovnoběžné s rámem, a sklopte je ven, dokud před sebou nezapadnou. Dále se otočte a zvedněte! Nyní byste měli mít kompaktní jednotku, kterou můžete snadno přepravovat a skladovat

Jak složit kočárek Inglesina Swift

Inglesina Swift Procházka se velmi jednoduše skládá pro účely skladování. Stačí tři jednoduché kroky:

Krok 1. Nejprve se postavte na procházku na zadní kolo přibližně ve výši boků a ohněte se.

Krok 2. Dále sklopte řídítka (která budou před vámi), dokud nezapadne na své místo přibližně vodorovně s rámem.

Nakonec otočte kočárek znovu pravou stranou nahoru tím, že ho nejprve zvednete ze zadní strany, než ho položíte na kola.

Jak složit dětské tango Trend

Skládání kočárku Baby Trend Tango je poměrně jednoduché a lze jej provést jednou rukou, i když je nabitý dětskou výbavou! Trvá to jen tři snadné kroky (a žádné nástroje!).

Krok první: Uvolněte zadní panel z rámu zatlačením na obě plastové spony na obou stranách oblasti vašeho sedadla. Poté jej vyjměte z rámu a odložte stranou.

Poté položte přední kolo, abyste měli přístup k matici jeho nápravy (měla by vypadat jako kovová deska oválného tvaru). Odstraňte tuto matici pomocí klíče nebo nástrčného nástavce pro snadnější demontáž. Nakonec zvedněte řídítka při zvedání z místa k sezení a otočte je dozadu do kočárku.

Krok dva: Nyní, když jste odstranili matici nápravy, odšroubujte ji z obou stran kola vložením šroubováku do drážky na jedné straně a poté zatáhněte nahoru a současně zatlačte dolů dalším šroubovákem v odpovídající drážce.

To by se mělo dostatečně uvolnit, abyste je mohli také odstranit ručně. Jakmile jsou vypnuté, odložte matice stranou, abyste je mohli později znovu použít při montáži nových kol.

Krok tři: Rozepněte nebo odstraňte všechny zbývající části, které drží na lištách nebo panelech po obou stranách rámu, a složte je!

Jak nainstalovat posilovací sedačku Baby Trend

Dětská autosedačka je dokonalým doplňkem k bezpečnosti vašeho auta. Tento blogový příspěvek vás naučí, jak instalovat dětskou sedačku trendu jak v poloze zezadu, tak i dopředu.

Krok první: Prvním krokem je odstranění všech položek, které jsou uloženy za místem, kde by vaše dítě sedělo na zadním sedadle vašeho vozidla, pokud nějaké existuje. Poté opěradlo rozmístěte tak, aby směřovalo od předních sedadel, než jej sklopíte co nejdále, aniž by to vedle sedícího dospělého působilo nepohodlí.

Zatáhněte za obě boční držadla, dokud neuslyšíte cvaknutí, když na ně zatlačíte tlakem (možná budete potřebovat pomoc někoho jiného). Nyní byste měli být schopni švihat po jedné straně nahoru, dokud nebudou sedadlo a opěradlo v jedné rovině proti sobě.

Krok dva: Poté otevřete dvířka úložného prostoru kočárku zvednutím směrem nahoru, abyste odstranili veškeré předměty, které by tam mohly být uloženy jako pláštěnka nebo adaptér do autosedačky, a pak je znovu zavřete, pokud jste to ještě neudělali.

Dále jemně zvedněte jednu stranu předního kola ze země rukama, než co nejsilněji zatlačíte na obě řídítka a současně zatáhnete pod úhlem 45 stupňů zespodu na jedné boční rukojeti (opět možná budete potřebovat pomoc někoho jiného ).

Při dostatečném tlaku byste při tom měli slyšet další cvaknutí-takto složíte kočárek Disney. Nejprve se zhroutí pouze jedna polovina kočárku, ale nyní by se měl úplně zhroutit a při správném provedení vytvořit trojúhelník.