Jak složit kočárek Chicco Viaro: Pokyny krok za krokem

Kočárky Chicco Viaro jsou jedny z nejoblíbenějších a nejkvalitnějších kočárků na trhu. Pokud ho vlastníte nebo znáte někoho, kdo ho má, budete si chtít přečíst tento článek!

Jak složím kočárek Chicco Viaro? Jak jej mohu dostat do kompaktní velikosti-aniž bych cokoli porušil? Tento blogový příspěvek obsahuje všechny odpovědi! Je snadné složit kočárek Chicco Viaro, pokud budete postupovat podle těchto podrobných pokynů.

Kroky, jak složit kočárek Chicco Viaro

Krok 1. Umístěte kočárek Chicco Viaro vedle zdi s koly směřujícími od vás. Sklopte sedadlo a poté sundejte veškeré příslušenství, jako jsou autosedačky nebo držáky lahví na vodu.

Krok 2. Zvedněte řídítka směrem k tělu, dokud nezacvakne. To vám umožní jednou rukou zatlačit na obě držadla najednou

Krok 3. Uchopte každé kolo tak, aby při zvedání mířilo v opačných směrech-jako pneumatiky jízdního kola. Nyní zvedněte obě držadla společně a současně stiskněte dolů.

Krok 4. Kočárek by se nyní měl zhroutit do snadno přenosné velikosti! Jak jsem si vedl? Fungovala moje instrukce pro vás? Pokud ne, dejte mi vědět, co se stalo a jak to můžeme opravit!

Jak připoutáte dítě v kočárku Chicco?

První věcí, kterou musíte udělat, je zjistit, jaký typ spony váš kočárek Chicco používá. Některé modely používají tříbodový úvazek, zatímco jiné mohou mít pouze jeden nebo dva body. Jakmile víte, jaký typ to vyžaduje, přečtěte si konkrétní pokyny!

Jak připoutat dítě v kočárku Chicco pomocí tříbodového postroje

Krok 1. Chcete -li začít, zvedněte opěradlo a zatáhněte dolů, dokud v bezpečnostním pásu (nebo popruhu) nezůstane vůle – to usnadní pohyb nožiček dítěte, když je připnutý.

Krok 2. V případě potřeby umístěte dítě do požadované polohy uvnitř sedačky kočárku – ujistěte se, že je otočeno tam, kde by mělo být o sponě

Krok 3. Položte jednu ruku na záda dítěte a druhou rukou převeďte popruh přes jeho hrudník – nezapomeňte!

Krok 4. Protáhněte oba konce opasku každou stranou přezek a ujistěte se, že nejsou zkroucené

Krok 5. Vytvořte smyčku s jedním koncem bezpečnostního pásu (nebo popruhu) a zastrčte ji do vnitřní části vlastní spony – to vám usnadní zapínání. Můžete je také vytáhnout zespodu, aby byly spojeny těsně kolem místa, kde jste minule pletli nebo pletli. Říká se tomu ‚zamykání‘ a zabraňuje jakémukoli potenciálnímu uklouznutí při přenášení vašeho malého. Jak chytré!

Jak upevníte kočárek Chicco?

Kočárek Chicco Viaro je skvělou volbou pro rodiče, kteří milují pohodlí skládání kočárku, když jej nepoužívají. Jak to upevníte?

Krok 1. Protáhněte popruh přes hrudník vašeho dítěte a nezapomeňte! Protáhněte oba konce každou stranou přezek a ujistěte se, že nejsou zkroucené

Krok 2. Vytvořte smyčku s jedním koncem (nebo popruhem) a zastrčte ji do vlastní spony – to vám usnadní zapínání. Můžete je také vytáhnout zespodu, aby byly spojeny těsně kolem místa, kde jste minule pletli nebo pletli. Toto se nazývá ‚zamykání‘ a zabraňuje jakémukoli potenciálnímu uklouznutí během používání.

Krok 3. Umístěte popruh na hrudník dítěte a připněte jej. Sklopte jednu stranu kočárku a poté sklopte na polovinu zleva doprava na horní část této první uzavřené strany: zvedněte vzadu (aby vám nepadla žádná kola) nebo v případě potřeby druhou rukou.

Ujistěte se, že je vše těsné, aby zde nebyly žádné mezery ani uvolněná ramínka – nechcete, aby například při vkládání dítěte na sedadlo něco trkalo! Pokud si neděláte starosti s chycením všech čtyř kol pokaždé, ujistěte se, že jsou před zavřením pořádně zastrčené – zatlačte je na stejnou stranu, kam jste složili skládaný materiál.

Jak složíte běžecký kočárek Baby Trend?

Složit běžecký kočárek Baby Trend není těžké. První věc, kterou musíte udělat, je dát brzdy před skládáním a také se ujistit, že jsou sklopné všechny baldachýny nebo jiné části, které mohou být v cestě.

Dále, pokud máte řadovou tříkolku (což znamená, že vaše zadní kola jsou ve stejné vzdálenosti od sebe), začněte válcováním jedné z těchto pneumatik, aby všechny přímo zapadly na místo.

Sklopte přední tyč, čímž se obě sady kol pod sebe spojí; poté vytáhněte část řídítek, dokud nezapadne do konečné polohy se dvěma hroty vyčnívajícími na obou stranách. Pokud to z nějakého důvodu není možné, pokračujte v otáčení kola vpředu, dokud nebude vyrovnáno s dalšími dvěma koly.

Skládají se všechny kočárky Graco?

Ne, kočárky Graco se neskládají. Všechny modely Chicco Viaro a Graco Quattro mají teleskopickou rukojeť, která se sklopí pro snadné přenášení nebo skladování v kufru auta.