Jak složit dětský kočárek s dvojitým joggingem Navigator

Dětský kočárek Double Trend Navigator Double Jogging je skvělý a spolehlivý kočárek za tu cenu. Ať už ho chcete vyrazit na túry nebo jej jen používat po městě, tento kočárek má všechny funkce, díky nimž je ideálním nákupem. Ačkoli tento konkrétní typ Stoller má mnoho výhod, jednou nevýhodou je, že jej nelze složit a uložit do kufru jako většina ostatních typů dětského vybavení. Tento článek vás naučí, jak složit dětský kočárek Baby Trend Navigator Double Jogging, aby je bylo možné snadno uložit do vašeho domova, aniž by zabíraly příliš mnoho místa!

Kroky k složení dětského kočárku s dvojitým joggerem Navigator

Krok 1. Rozepněte vrchlík a nejprve rozložte kočárek. Po rozvinutí vytáhněte všechny čtyři strany látky na každé straně přidržením popruhu, který se nachází mezi dvěma předními koly běžeckého kočárku.

Krok 2. Chcete -li odemknout obě brzdy, zatlačte nohama dolů a současně vyvíjejte tlak na jednu brzdu, dokud nezapadne na místo. Ujistěte se, že při tom nešlápnete dopředu ani dozadu, protože pokud je pod některou částí vašeho dvojitého běžeckého kočárku dostatek místa, aby se někomu vešla noha, budete mít právě odpojené bezpečnostní brzdy! Také byste měli držet děti mimo tyto oblasti, aby se během procesu také nepřiskříply nebo nezranily.

Krok 3. Ujistěte se, že je přední kolo vašeho Baby Trend Navigator ve vzpřímené poloze, a poté pokračujte a stoupněte na stabilizační tyče. Zatlačte oběma nohama dolů, dokud neuslyšíte cvaknutí z každé strany. Při používání této metody byste měli cítit určitý odpor, protože bude blokovat brzdové destičky na místě, což pomáhá chránit lidi/zvířata před zraněním pohyblivými částmi kočárku!

Pokud to uděláte správně, všechny čtyři brzdy budou v tomto okamžiku aktivovány, stejně jako jedna strana přeložena nahoru, takže již nebudou žádné otevřené strany vašeho dvojitého joggeru! Při odkládání zadního sedadla nebo stojací desky (je -li to nutné) postupujte podle stejných kroků pro sklopení ostatních tří stran nahoru, je -li to nutné nebo žádoucí.

Krok 4. Vytáhněte střed vrchlíku svého běžce a uvolněte všechny zámky. Pokud máte stojan Swagman, který byl dodán s vaším joggerem, jednoduše zatáhněte a vyjměte/ vyjměte z kočárku, dokud se neodpojí, než jej složíte zpět do původní polohy uvnitř předního kola, nebo kdekoli jinde je to vhodné pro účely skladování. *Při skladování stojící desky ve složené poloze se ujistěte, že gumové úchyty směřují dolů, když jsou skladovány svisle, což zabrání poškození neklouzavého povrchu desek*

Jak složit kočárek Graco Aire360

Krok 1. Zatlačte na uvolňovací tlačítko umístěné na obou stranách rámu kočárku.

Krok 2. Po uvolnění zvedněte opěrku rukou a sklopte zadní kolečka kočárku, abyste uvolnili všechny zámky držící sestavu předního kola na místě. Zatáhněte současně nahoru/ven na obou stranách sestavy předního kola, dokud se zcela neodpojí od rámu kočárku.

Krok 3. Po odpojení posuňte přední kolo dopředu a zatlačte dolů na jeho uvolňovací tlačítka umístěná na obou stranách podvozku, čímž se rovněž uvolní přidržovací kola zámku na místě. Sklopte řídítka (je -li k dispozici), aby byl váš skládaný produkt před uložením nebo přepravou kompaktnější.

Jak sbalit 4kolový kočárek Baby Trend

Krok 1. Jednou rukou se držte řídítek vašeho kočárku Baby Trend a zatlačte na uvolňovací tlačítko vrchlíku-umístěné v zadní horní střední části vrchlíku joggeru, abyste uvolnili všechny zámky.

Krok 2. Uchopte obě strany/držadla (podle toho, která strana je nahoře) na předním rámu nožní opěrky, kde se připevňuje dětská vanička-pod plastovou oblast opěrky nohou-a při mírném ohýbání dopředu zatáhněte směrem nahoru, zatímco na chvilku zvedněte zadní dno přímo z povrchu země, dokud přední nohy zapadnou na místo ve složené poloze; to způsobí, že se základna sedadla kočárku pomalu posouvá dozadu směrem k nápravě v důsledku síly vytvářené kolapsem.

Krok 3. Uchopte znovu každou stranu/rukojeť a sklopte celý kočárek naplocho, což umožní oblasti vaničky pro dětský kočárek spočívat na spodní přední noze, kde jste pouze uvolnili zámky a umožnili zacvaknutí tyčí/nohou zadní nápravy místo – tato akce způsobí, že se lišta rámu opěradla pod hlavou dítěte bude dotýkat horního okraje rodičovských řídítek nebo se ho téměř dotýkat.

Krok 4. Ujistěte se, že jsou všechny póly také správně zaklapnuty, pokud je nezvednete mírně jednou rukou pod každý pól, dokud nezapadne na místo-jakmile to bude provedeno, vyzkoušejte pokusem zatřást kočárem ze strany na stranu bez způsobující pohyb čehokoli jiného než samotných kol (ne stupaček); pokud se vše pohybuje volně, pak je váš jogger nyní dostatečně kompaktní pro snadné skladování nebo přepravu přes kufr nebo uvnitř vozidla.

Rozdíl mezi sedacími a stojacími kočárky a deštníky

Sedět a stát: Tento dětský kočárek je dodáván s lavičkou vpředu, na kterou může sedět kojenec, zatímco za ním může stát další dítě, buď čelem dopředu nebo dozadu, podle toho, jaký design si vyberete. Je to skvělé, protože pokud jedno dítě usne, jednoduše je vyndejte ze židle a nechte odpočívat, aniž byste rušili druhé dítě, které je stále aktivní!

Umbrella kočárky: Jedná se o jedny z nejlehčích dětských kočárků, které jsou k dispozici, díky čemuž jsou ideální pro umístění na místa, kde nebudete mít mnoho prostoru pro uložení dětské výbavy, například venku v městských parcích, kde lidé často piknikují poblíž hřišť, která nenabízejí příliš mnoho dobré příležitosti k sezení. Lze je také snadno složit a uložit