Jak složit běžecký kočárek Chicco Tre? 5 jednoduchých kroků!

Tento příspěvek vám ukáže, jak složit kočárek Chicco Tre Jogging. O svůj kočárek se musíte starat, protože je to investice pro mnoho rodin a poslední věc, kterou by někdo chtěl, je nechat své dítě v rozpáleném autě, protože nemohlo přijít na to, jak věci zavřít zpět!

Kroky, jak složit běžecký kočárek Chicco Tre

Krok 1. Odemkněte a otevřete sedadlo kočárku. Vyjměte z kapes veškeré předměty, aby se během skládání neztratily v záhybech látky. To také usnadní skládání, protože budete mít více prostoru pro uchopení rukou za různé části materiálu.

Krok 2. Rozložte každé rameno, jedno po druhém (opačným způsobem, než jste je položili zpět) a ujistěte se, že v žádné části jeho délky nejsou žádné zvraty nebo obraty. Jakmile se sekce rozloží, přidržte se popruhu oběma rukama a táhněte směrem ven, dokud nebude uvolněno veškeré napětí, než přejdete na další sekci. Udělejte to pro každý krok níže! Je to důležité nejen při zavírání kočárku, ale také při jeho sestavování k použití.

Krok 3. Poté, co jste prošli celým procesem, se před složením ujistěte, že je vše pěkné a čisté. Uchopte každou stranu, kde jsou vaše běžecká kolečka.

Krok 4. Sklopte obě strany látky tak, aby se střetly uprostřed (mezi dvěma částmi) -Jakmile jsou spolu, přeložte je znovu z jedné strany, dokud se všechny čtyři rohy nesetkají. V tomto kroku použijte malou sílu, protože zajistí, že během montáže nezůstane žádný materiál vynechán nebo zkroucen.

Ujistěte se, že máte dostatek místa za skládaným materiálem, aby na obou koncích nevisel žádný přebytečný materiál! Nyní byste měli vidět tři různé části: přední, střední a zadní.

Krok 5. Vezměte každý z rohů do jedné ruky a druhou se chyťte za jednu stranu. Sklopte oba konce na obou koncích, dokud se nesetkají v rohu.

Nyní byste měli mít tři části, které jsou přehnuté Přední (která je přeložena dolů), boky (složené částečně nahoru) a zadní část (rozložená). Nyní stačí tyto dvě části složit od sebe, aby se vše složilo úhledně na místo! Voila!

Váš běžecký kočárek Chicco Tre byl složen pro skladování nebo přepravu, aniž by přebytečná tkanina visela nebo zůstala pozadu.

Jak sestavit kočárek Chicco activ3

Chicco Activ³ je lehký, super kompaktní systém, který lze složit do ještě kompaktnějšího balení. Je snadné jej složit a rozebrat během několika sekund bez použití dalších nástrojů!

První krok: Rám položte naplocho na bok nebo na klín

Druhý krok: Umístěte přední kolo na jeden z kuželovitých kolíků umístěných na obou koncích rámu

Třetí krok: Připojte všechna zbývající kola tak, že je obdobně vložíte na odpovídající kolík – levé kolo jde sem, pak přímo tam atd., Dokud nejsou všechna čtyři kola zajištěna a připevněna.

Čtvrtý krok: Zjistěte, co vypadá jako dvě kovové trubky vycházející z jednoho konce místa, kde jste právě nainstalovali zadní kola

Pátý krok: Jedna z těchto trubek bude delší a na jednom konci má háček

Šestý krok: Pokud jste pravák, levou rukou vezměte kratší tubus do pravé ruky

Sedmý krok: Dlaň směřující od vás umístěte dlouhou kovovou tyč s háčkem na kteroukoli stranu místa, kde je připevněno sedadlo. Použijte to jako páku ke zvednutí, dokud nezapadne na místo

Osmý krok: Opakujte pro druhou stranu

Devátý krok: Postavte se a obdivujte! Podařilo se vám složit velký běžecký kočárek Chicco Tre, takže se nyní vejde kamkoli.

Jak vyčistit tkaninu kočárku Chicco

Čistý kočárek Chicco je zdravý kočárek Chicco. Otřete rám, látku a pneumatiky vlhkým hadříkem, abyste zajistili, že vaše dítě bude jezdit stylově! Pokud chcete dezinfikovat sedadlo nebo jinou problematickou oblast, použijte antibakteriální čistič. Určitě nepoužívejte žádné drsné čisticí prostředky, protože mohou poškodit materiály použité na tomto výrobku, které jsou bezpečné pro dětskou pokožku.

Jak často mám čistit Chicco?

Četnost čištění závisí na tom, jak často vaše dítě používá svůj kočárek Chicco-nebo zda někdy opustí kufr auta! Čím častěji se tam však dostanete, tím lepší představu o tom, co potřebuje pozornost, když se vrátíte domů.

Dobrou zásadou je vyčistit Chicco po každém použití a častěji, pokud víte, že bylo ve velmi špinavém prostředí (jako jsou městské chodníky nebo letiště).

Četnost čištění také závisí na tom, jak vaše dítě rádo jedí-pokud si pohrává s jídlem a rukama, pak budete chtít provádět hloubkové čištění častěji než někdo, kdo jí úhledně!

Jak odemknout můj kočárek Chicco

Krok první: sejměte sedadlo a držte ho v ruce. To má ušetřit čas, takže nebudete muset později hledat tlačítka na řídítkách! Dále otočte kočárek vzhůru nohama s trochou síly, dokud neuvidíte dva kovové kroužky poblíž tří kruhů. Jeden řekne „vzadu“, zatímco druhý řekne „vpředu“.

Tlačítko označené „ZADNÍ“ odemkne obě zadní kola (horní) a spodní kola. Tlačítko označené „PŘED“ odemyká pouze přední kola. Chcete-li odemknout všechna čtyři kola- ne jen dvě jako dříve, stiskněte toto tlačítko alespoň dvakrát.