Jak sklopit kočárek Maclaren Quest

Kočárek Maclaren Quest je fantastický produkt pro rodiče, kteří chtějí své dítě snadno manévrovat jednou rukou. Jediným problémem je, že může být obtížné najít správné nastavení sklonu, zvláště pokud jej upravujete, když je vaše dítě v kočárku. Abychom s tímto dilematem pomohli, vytvořili jsme snadno srozumitelného průvodce, jak sklopit kočárek Maclaren Quest!

Postup, jak sklopit kočárek Maclaren Quest

Umístěte dítě do kočárku, ale nesklápějte ho. Změřte, kolik prostoru je mezi zadní částí jejich hlavy a sedadlem. Pokud existují více než dva palce (asi pět centimetrů), pak jste našli správné nastavení! Nyní můžete na obou stranách složit jakoukoli další tkaninu, abyste zajistili, že budou pohodlné a bezpečné pro dlouhou jízdu autem nebo procházku po městě.

Kolik váží Maclaren Quest?

Kočárek Maclaren Quest váží asi 11 liber.

Funkce

Maclaren Quest je vynikající volbou pro rodiče, kteří hledají lehkou a přenosnou, ale robustní možnost, jak tlačit své dítě nebo batole po městě. Tento konkrétní model lze složit jednou rukou a je vybaven odpružením všech čtyř kol, které pomáhá kolům klouzat po jakémkoli terénu!

Navíc zjistíte, že má několik vymožeností, jako je polstrované sedadlo, které se sklopí o 120 stupňů (skvělé pro zdřímnutí!) Plus nastavitelná opěrka nohou, která se pohybuje dopředu a přizpůsobí se výšce vašeho rostoucího dítěte! Nejlepší funkce tohoto kočárku? Váží jen 16 liber !!!

Jak sestavit kočárek Maclaren Quest

Kočárky Maclaren Quest obsahují rám, kola a několik dalších malých kusů, které je třeba smontovat. Pokyny lze snadno sledovat pomocí velkých a jasných obrázků každého kroku:

Krok 1. Vyjměte všechny části z krabice – všimněte si, že uvnitř budou dvě krabice

Krok 2. Sestavte přední pravé boční kolo (vysvětlí, jak a kde) a poté pokračujte v sestavování v pořadí, dokud nedokončíte připevnění všech čtyř kol a řídítek tyčí vrchlíku opěradla na obou stranách.

Krok 3. Po dokončení je váš úkol připraven na svou první plavbu!

Jak polohovací kočárek Maclaren Quest funguje

Jednou rukou zatlačte na řídítka umístěná ve středu horní části zadního sedadla a současně zatáhněte za řídítka připevněná k opěradlu a sklopte je.

Zatlačte dolů na přední pravé kolo umístěné ve středu horní části zadního sedadla a současně zatáhněte nahoru za levou boční páčku (umístěnou vedle místa, kde bude vaše dítě sedět) a podle toho upravte kolečka tak, aby směřovala dopředu pro snadné manévrování

K zajištění kol na místě stiskněte plastové tlačítko pod každým mechanismem kola

Když uslyšíte cvaknutí, budete vědět, že je váš úkol Maclaren zamčený. To znamená, že všechna čtyři kola byla zajištěna a nyní vydrží jakýkoli terén!

Klíčem k snadné navigaci tohoto kočárku je jeho schopnost převádět ze svislé polohy s kolmo umístěnými koly, režim à la na kole, což umožňuje snadný a rychlý pohyb po jakémkoli povrchu do nakloněné polohy s vodorovně umístěnými koly, režim à la jogger.

Quest má dvoustupňovou kapuci, kterou lze stahovat nahoru a dolů pro dodatečnou ochranu před sluncem nebo větrem v případě potřeby: vyšší část je speciálně navržena pro to, když vaše dítě sedí vzpřímeně na svém sedadle, zatímco kratší část vám umožňuje udržet si sledujte je, i když leží a užívají si nějaký čas!

Jak zavřu oblouk Maclaren Quest?

Quest má elastické, nastavitelné popruhy, aby byla vaše malá útulná a bezpečná. Utáhněte popruhy tak, aby přiléhaly kolem pasu, ramen a hrudníku vašeho dítěte; pak je můžete v případě potřeby uvolnit.

Sklopení: zatlačte na obě držadla současně (jedno na každé straně sedadla), dokud nebude vodorovně, a poté uvolněte, jakmile dosáhnete požadované polohy. Naklápění lze také provádět jednotlivě stisknutím jediné rukojeti, dokud nedosáhnete požadované polohy.

Ujistěte se, že příliš neutahujete, protože by to mohlo způsobit nepohodlí nebo omezit dýchání a také narušit jejich schopnost bezpečně se dostat a vystoupit z kočárku, když je v nakloněné poloze. Zamknutí: stiskněte současně obě držadla a držte, dokud nezacvakne na místo.

Jak zajistit autosedačku pomocí kočárku Maclaren Quest

Sklopení kočárku: na obou držadlech současně (jedno na každé straně sedadla), dokud není vodorovně, a poté uvolněte, jakmile dosáhnete požadované polohy. Ujistěte se, že příliš neutahujete, protože by to mohlo způsobit nepohodlí nebo omezit dýchání a také narušit jejich schopnost bezpečně se dostat a vystoupit z kočárku, když je v nakloněné poloze.

Stiskněte jednu rukojeť, dokud se nedostanete do požadované polohy! Chcete -li zamknout, zatlačte na obě držadla současně jednou rukou na každou páčku – držte, dokud nezacvaknou na místo.