Jak skladovat kočárek: Tipy a triky pro každodenní život

Sestavili jsme několik tipů a triků, jak kočárek uložit, které mohou rodičům tento proces zjednodušit s omezeným úložným prostorem nebo životními situacemi.

Uložení kočárku může být obtížné. Je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů, například jak velký je váš dům a jak často kočárek používáte. Pokud žijete v bytě nebo malém městském domě, bude těžší uložit velký kočárek, než když máte doma spoustu místa.

Existují však způsoby, jak skladování mobilního zařízení vašeho dítěte usnadnit bez ohledu na to, kde žijete!

Kroky a tipy pro skladování kočárku doma

Krok 1. Uložte kočárek do sklepa nebo garáže, abyste uvolnili cenný úložný prostor. Pokud máte nedokončený suterén, mohlo by to sloužit jako skvělé úložiště pod schody pro zařízení vašeho dítěte.

Garáž může být další možností, pokud je dostatek místa a v létě se příliš neohřívá! Může také poskytnout jistotu při ukládání dalších věcí, které jsou pro rodiče důležité, jako jsou zimní kabáty, kola, vybavení na trávník atd.

Krok 2. Umístěte zadní kolo na stoličku, aby se ve vašem domě nedotklo ničeho jiného – i když mnoho lidí ukládá své kočárky tak, že se obě kola dotýkají přímo na zemi, což pak časem způsobí poškození způsobené opotřebením a mezi oběma koly dochází k roztržení.

Krok 3. Umístěte kočárek na místo, které není příliš vlhké a s velmi malými teplotními výkyvy, aby nedošlo k rezivění – pokud máte podlahové desky, můžete pod ně uložit ručník nebo podložku, jen v případě, že vaše podlahy podléhají hromadění vlhkosti od toho, jaká je v daný den vlhkost.

Krok 4. Uchovávejte deštník mimo přímé sluneční světlo, protože UV paprsky mohou časem způsobit poškození, které povede k prasknutí plastových částí. To může také zahrnovat skladování venkovních hraček, jako jsou domečky na hraní, pískoviště atd., Někde jinde, například pod verandou nebo terasou, a to také z tohoto důvodu!

Krok 5. Udržujte všechny pohyblivé části sepnuté, aby se při přepravě předmětů uvnitř nebo vně vašeho domova nic neztratilo; mezi ně patří kola a úložný koš.

Krok 6. Nikdy neskladujte kočárek v podkroví nebo garáži, protože by mu to mohlo časem způsobit poškození extrémními teplotními změnami! A nezapomeňte, že až budete připraveni kočárek znovu uvést do provozu, pořádně ho setřete mýdlem a vodou, aby se tam žádná špína nepřenesla na vašeho dalšího drobečka, který bude tahat sami nahoru a třou si ruce po všem … jak by to byla zábava ?!

Po každé cestě ven přineste rám dovnitř; skladování venku může vést ke korozi kovových částí, které nejsou nikdy pro nikoho dobré.

Jak zabezpečím kufr před kočárkem?

Nejlepší způsob, jak chránit kufr před kočárkem, je vyjmutí kol a jejich uložení v prostoru, který jej nevystavuje vodě (např. Garáž nebo půda). To vám také poskytne více místa pro ukládání, když se nepoužívá, což může být užitečné, pokud je místo na prémii!

Jak připevníte kočárek na střešní nosič?

Nejjednodušší způsob, jak připevnit kočárek, je použít popruhy, které se omotají kolem rámu a spojí se s háčky. To vám poskytne větší flexibilitu při přidávání dalších položek na střešní nosič, jako jsou kola nebo kajaky!

Jak uložím kočárek během cestování?

Když cestujete s dětmi v závěsu, může být obtížné najít místo pro všechno jejich vybavení – ale naštěstí existují způsoby, jak ušetřit místo a udržet věci organizované. Zde je postup:

Krok 1. Uložte objemné předměty, jako jsou autosedačky, vysoko, aby byly mimo dosah; to je také chrání před znečištěním nebo zaprášením při jízdě po nezpevněných cestách! Místo lana budete chtít použít bungee šňůry, protože se při natažení natáhnou.

Krok 2. Umístěte kočárek do kufru a kolem každé strany rámu připoutejte bungee kabel, zavěste jej na háčky na obou koncích. To vám poskytne větší flexibilitu při přidávání dalších položek na střešní nosič, jako jsou kola nebo kajaky!

Krok 3. Je -li to možné, ukládejte těžší předměty, jako jsou autosedačky, dozadu, kde bude méně pravděpodobné, že budou zabírat místo, které by jinak mohly využít lidé vsedě. Pokud je prostor pro cestující vpředu, ale ne vzadu, naskládejte lehčí zavazadla pod prázdná sedadla. Pokud je například k dispozici zadní sezení, umístěte mezi sedadla spolujezdce jakékoli tašky s kolečky (např. Taška na kolečkových bruslích), aby se mohly převrátit.

Krok 4. Použijte popruhy na kočárku, abyste ho přitáhli dolů tak, že je zatáhnete kolem každé strany rámu a zavěsíte na háčky na obou koncích. To vám poskytne větší flexibilitu při přidávání dalších položek na střešní nosič, jako jsou kola nebo kajaky!

Jak uložím kočárek uvnitř?

Před přenesením rámečku do svého domova nezapomeňte odstranit všechny věci svého dítěte; to zahrnuje občerstvení, hračky a cokoli jiného, ​​co by mohli mít na palubě během své cesty venku.

Pokud je to možné, zkuste sklopit všechna sedadla a umístit je pod ně, aby při skladování nezabíraly místo na podlaze. A jako vždy (co jsme si zase říkali?), Dejte mu pořádně otřít oblíbeným čističem, než ho dáte dovnitř.