Jak si vyrobit těhotenské šaty na fotky? Nápady!

Jak vyrobit těhotenské šaty na fotky? Tato otázka bude zodpovězena v tomto příspěvku na blogu. Číst dál. Existuje mnoho způsobů, jak vyrobit těhotenské šaty na fotografie.

Můžete si je koupit nebo si je vyrobit sami z jakékoli látky, která vyhovuje vašemu stylu a preferencím. Neexistuje žádný správný způsob, pouze způsob, který vám nejlépe vyhovuje!

Zde si ukážeme, jak vyrobit dva různé styly těhotenských šatů:

Jednoduché šaty s volány na rukávech a krajkovým překrytím („Styl mořské panny“) a empírovým živůtkem v pase s plnou sukní („Empire Dress“).

Vyzkoušejte si je v soukromí svého domova několik týdnů před fotografováním, abyste měli čas na opravu chyb, pokud je to nutné. Pokud vše půjde dobře, vezměte si ho s sebou, až budete fotit profesionálně od fotografa, který se specializuje na těhotenské fotky.

Jak pořídím ploché snímky během těhotenství?

Existuje několik způsobů, jak pořídit ploché snímky během těhotenství. Může se to zdát jako nemožný úkol, ale není to tak těžké, pokud víte, co byste měli dělat, a nedělat to, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Chcete-li se vyfotit, když čekáte, postupujte podle těchto tipů:

– Použijte stativ.

– Snažte se nosit oblečení, které nejvíce lichotí tvaru vašeho těla. Pokud jste těhotná, může to být něco hladkého a vůbec ne příliš těsného. To také pomůže zabránit tomu, aby se na vašich fotografiích objevily nežádoucí vybouleniny!

– Postavte se rovně s rameny dozadu pro lichotivější výsledky. Nechcete se hrbit ani se hrbit, protože to může způsobit nelichotivé stíny na určitých místech vaší oblasti focení – což je obvykle přesně tak, jak to při focení v těhotenství chodí, protože všechno na vás vypadá jinak!

Pokud se snažíte pořídit tento druh snímků, udržujte si po celou dobu správné držení těla, aniž byste se museli starat o něco jiného, ​​ale místo toho dobře pózovat! Stojí za zmínku, že existuje mírný rozdíl mezi způsoby, jakými chcete pózovat na profesionálních fotografiích, a těmi, které pořídil váš partner nebo členové rodiny.

– Například způsob, jakým lidé přirozeně stojí, se obvykle nakloní dopředu s vahou na jedné noze místo obou chodidel rovnoměrně rozložených od sebe – a to může způsobit, že takové pózy vypadají méně lichotivě, než kdyby někdo stál více. tradičně!

Takže si v duchu poznamenejte, jak normálně pózujete, aby vám to při focení nepřipadalo divné, zvláště pokud to není to, na co jsou fotografové zvyklí od těhotných žen, které se vůbec nesnaží!

Kolik stojí focení novorozenců?

Novorozenecké focení může stát kdekoli od 75 do 200 USD, v závislosti na počtu fotografií, které chcete pořídit. Pokud vašemu miminku vyhovuje fotografování a nepotřebuje žádné další rekvizity nebo oblečení, může vašim potřebám lépe vyhovovat menší balení.

V opačném případě, pokud hledáte další možnosti, jako jsou jedinečná pozadí & rekvizit atd., je nejlepší jít na delší sezení, které zahrnuje více času na fotografování různých pozic nebo témat.

Měli byste také zvážit, kolik snímků chcete na konci focení stáhnout, protože to bude mít vliv i na celkovou cenu. Průměrný rozsah relací zahrnujících 20–30 obrázků je mezi 150–250 dolary, ale nabízím balíčky až 50+ obrázků, které začínají na 350 dolarech.

Jaké jsou průměrné náklady na těhotenské focení?

Pokud jde o průměrné náklady na těhotenské snímky, bude se to lišit v závislosti na tom, kde žijete nebo jaký druh focení byste chtěli. Většina focení stojí 50–100 USD za hodinu, takže pokud nechcete utrácet příliš mnoho peněz, váš čas bude omezený.

Pokud máte více než jedno dítě, pak by pro vás balíček mohl fungovat lépe, protože může trvat až tři hodiny a může zahrnovat více oblečení/souprav, takže stojí za to alespoň dva záběry s ohledem na další lidi, kteří by měli splňovat určité požadavky.

Pokud se něco pokazí, můžete si také najmout editora, který by měl běžet pouze kolem 200 až 300 USD navíc přidaných k čemukoli jinému, o co je potřeba se postarat, ale předem se ujistěte, že jsou důvěryhodné, protože editační služby jsou obvykle levnější, i když stojí více.

Co bych měl udělat před mateřským focením?

  • Zvažte nákup těhotenských šatů, které vám dobře padnou a budete se v nich cítit dobře. Nemusíte kupovat nic drahého, ale měl by lichotit vašemu tvaru a přitom být pohodlný. Jen se ujistěte, že jsou švy rovné a nejsou na nich žádné dírky nebo skvrny!
  • Při přípravě na focení je nesmírně důležité cítit se jistě. Vizážisté doporučují nenosit příliš mnoho make-upu, protože v případě potřeby dodají další (což lze vždy odstranit).
  • A nakonec noste přirozeně vypadající vlasy; updos vypadají skvěle s těhotenským vzhledem, ale mohou se cítit stresující/nepohodlné vzhledem k tomu, jak těhotné ženy často bojují s tím, aby si postavily nohy dostatečně vysoko, aby měly vlasy správně upravené!