Jak si vybrat nejlepší dětský kočárek

Tento blogový příspěvek bude sdílet několik tipů, jak vybrat ten nejlepší dětský kočárek pro vás a vaše malé dítě. Děti jsou vzácné a prvních pár měsíců jejich života může být velmi křehkých. Dětský kočárek je skvělý způsob, jak jim pomoci bezpečně spát, aniž by ve vašem pokoji zabíraly příliš mnoho místa. Slouží také jako skvělé místo, kde je můžete rozhoupat, když jsou naštvaní nebo chtějí jen pozornost.

Existuje spousta postelí a basinetů, ze kterých si můžete vybrat, a někdy to může být zdrcující. Jak si vyberu ten nejlepší? Jak poznám, že je to správná postel nebo kočárek pro moje dítě? Jak se dozvím, co jednotlivé značky nabízejí?

V dětském kočárku je co hledat, abyste svému dítěti poskytli to nejlepší prostředí pro spánek.

Věci, které je třeba vzít v úvahu při výběru dětského kočárku

#Tip 1: Hmotnost a věkové limity

Většina basinetů má hmotnostní limit 15 až 20 liber. Někteří mohou být schopni udržet ještě těžší dítě, ale pamatujte si, že to neplatí vždy pro každé dítě, protože mnoho dětí přeroste svůj spánkový přístroj vývojově dobře, než dosáhnou těchto příslušných mezí- dokonce i 4 měsíce nebo 6 měsíců! Podívejte se na pokyny, kdy byste ho měli přestat používat (pokud existuje), protože někteří výrobci také uváděli maximální věkové rozmezí; obvykle 9 měsíců plus.

#Tip 2: Přenositelnost

Přenosné kočárky jsou dokonalým způsobem, jak udržet své dítě v blízkosti a jeho obsahu. Jsou také skvělé na cestování, takže je můžete vzít s sebou, když se přestěhujete do svého domova nebo bytu.

Budete chtít ten, který je dostatečně malý nejen kvůli své hmotnosti, ale také z hlediska rozměru: přenosná postel by se měla snadno složit, aniž by zabírala veškerý nepotřebný prostor v oblasti, kde již není k dispozici příliš místa nad hlavou (může to být obtížné pokud potřebuje výšku i šířku). Kola usnadňují přepravu – zejména ta, která jsou pevně zajištěna proti zvědavým prstům

#Tip 3: Dětské povlečení

Jaké povlečení dostane dítě, když je v kočárku? Vybavené prostěradlo je vše, co opravdu potřebují, a mělo by perfektně sedět na matraci. Budete chtít po ruce další sadu pro tyto nevyhnutelné výbuchy plen v noci.

Zajistěte, aby vaše tkanina uvnitř mohla být vyčištěna (nebo odložena), abyste neskončili všude se skvrnami, když se věci začnou znovu špinit.

#Tip 4: Pevnost matrace pro kojence

Stejně jako matrace do postýlky by měla matrace do kočárku velmi pohodlně zapadnout do přenosného koutku na spaní vašeho malého dítěte. Nechcete, aby mezi ním a stranou jeho prostoru byly mezery. Volánky jsou roztomilé, ale ne, pokud vyčnívají z prostoru pro dítě.

Povrch musí také podporovat jejich hmotnost, takže se ujistěte, že nahoře není nic měkkého; to zahrnuje také polštáře (i když děti milují přitulení).

Jsou Baby Bassinets bezpečné?

Postýlky i kočárky jsou známé tím, že jsou bezpečnou volbou pro spánek novorozenců. Oba však mají několik klíčových rozdílů, které by měly být zváženy před výběrem jednoho z nich. Nejviditelnějším rozdílem mezi postýlkami a kočárky je ten, že jeden je větší než druhý, a proto je ten druhý přenosnější než ten první.

Jejich malá velikost usnadňuje používání basinetů v omezeném prostoru, jako je byt, kde děti mají tendenci trávit hodně času, než přerostou menší prostor na spaní.

Co je nejbezpečnější pro spaní novorozence?

Nejbezpečnější pro spaní novorozence je jeho vlastní postýlka, společný spánek nebo kočárek. Novorozenci potřebují od začátku bezpečné a ochranné prostředí; ještě se nemohou chránit ani vědět, jak nebezpečné věci jsou mimo něj.

Kam je nejvhodnější umístit baset?

Nejlepší místo pro umístění kočárku je do vaší ložnice. V místnosti s nočním světlem a zvukovým zařízením se budou děti cítit jako doma, když přecházejí ze spánku samy po boku své matky nebo samy pod dekou.

Jaké jsou výhody zavinování?

Výhody zavinování vás mohou překvapit. Zavinuté děti jsou mnohem pohodlnější, pokud jde o polohu krku a boků, což může pomoci s dýcháním i polohováním během spánkových cyklů, které jsou spojeny se sníženým rizikem SIDS (syndrom náhlého úmrtí kojence).

Navíc bylo provedeno několik studií prokazujících zvýšený klid mezi kojenci, kteří byli takto zabaleni; mohlo by to být proto, že se cítí bezpečněji, protože obaly se tolik nepohybují, když se jich dotýkají pohybující se svaly uvnitř uzavřeného prostoru, jako jsou ty, které se nacházejí v blízkosti jejich srdce nebo plic – snížení rizika komprese

Dáváte přikrývku přes zavinuté dítě?

Ve spací poloze musí být děti, které jsou zavinuté, vždy uloženy na záda, aby se snížilo riziko SIDS. Když jsou umístěny do polohy na spaní, v jejich blízkosti ani za nimi by neměl být umístěn žádný prošívací materiál, protože to může způsobit udušení a smrt udušením.

Kolik stojí Swaddler?

Nejlepší přikrývky najdete za skvělé ceny od 4 do 20 USD.